Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 33

Temat: Podłączenie radia Concert II

  1. #21

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    podpowie cos ktos?

  2. #22
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    slawko333 pisałem Ci posta wcześniej jak masz podłaczyć to radio, widze ,że masz puste piny 5 i 6 , więc je podącz tak jak pisałem nie będę się powtarzał. Z zielonej kostki nie będzie radio Ci działać bo jest inna prędkość przesyłu danych, musisz mieć CAN z szarej kostki z licznika do tego pin 1 w kostce zasilającej w radiu musi być odpięty bo inaczej nie będzie Ci działał tył albo raz będzie grał głośniej a raz ciszej. To wszystko w temacie.

  3. Podziękowania dla renegat207 za pomoc w problemie

    slawko333 (28-01-18)

  4. #23

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    skoro piny sa puste to mam je dorobic i wtyknac w radio? zeby radio sie laczylo z vagiem to mam k-bus gdize podpiac?
    ma cos wspolnego ta zmiana audio z migajacym oswietleniem wnetrza po otwarciu drzwi pasazera?
    jak pin 1 odpiety? ja mam w kostce czarnej podpiete piny 7,8,6

    - - - Updated - - -

    podlaczylem piny 5 i 6 do radia, swieci i wylacza sie po kluczyku
    Ostatnio edytowany przez slawko333 - 27-01-18 o 21:55

  5. #24
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Tak ma być pusty albo przetnij kabel i zaizoluj po prostu. Chodzi o to,że oryginalnie jeśli miałeś np. chorusa I to w tym pinie był sygnał galla a w concert II jest zasil. Bose i te sygnały mówiąc prosto się "gryzą". Looknij sobie na link z elektrody( temat zbliżony) i porównaj pinouty radia chorus/ concer I i concert II to zobaczysz o co chodzi. link https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2809278.html

  6. #25

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    chcac moc mozliwosc polaczenia sie z vagiem musze pin z radia k-bus podpiac do bialo szarego kabla w zlaczu diagnostycznym?
    jak ustawic wzmacniacz zeby byl jak najlepszy dzwiek? jest w nim sporo pokretel, dwa 6v-0,2v, db, hz, level- hipass-xcover

  7. #26
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Jeżeli radio nie łączy się diagnostycznie a nigdzie nie możesz odszukać przewodu K-line to podłącz go bezpośrednio pod gniazdo obd II pin nr 7 jak się nie mylę. Co do ust. wzmaka to niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony w tym temacie. Najlepiej zapytaj w innym dziale car audio bo ten jest o concert II.

  8. #27

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    podlaczylem glosniki przez kostke zolta mini iso do wzmacniacza, jakos dzwieku sie poprawila sporo, znalazlem u siebie taka skrzynie z takimi glosnikami, czy taki glosniknadalby sie do budowy skrzyni w boczek? jak podpiac subwoofer pod radio concert 2? polaczalem ta skrzynie na krotko do wzmacniacza, na 5ch niegra, ustawiony na 4ch cos tam skacze

  9. #28

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    Witam. Od trzech miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem audi a3 8p z 2004 roku 1.9 TDI wersja attraction. Autko zakupiłem z Belgi przyjechało do mnie bez radia tylko z taką dziwną ramką umożliwiającą montaż niefabrycznego radia. Postanowiłem nie kupować niefabrycznego radia, więc zdemonotowałem ów ramke i zakupiłem radio audi concert (dla wersji 8P0), dałem do rozkodowania i ku mojemu zdziwieniu po podłączeniu z tyłu nie grają głośniki oraz nie ma podświetlenia dolnych przycisków. Być może ktos cos majstrowal w kostkach zeby gralo na nieorginalnym radiu i teraz po podlaczeniu fabrycznego tyl nie gra. Dodam tylko , że jest to wersja attraction i nie ma sybufera z tyłu. Czy mial ktos podobny problem? Ewentualnie czy jest na forum jakis elektryk ktory moglby to zrobic (okolice Opola lub Wroclawia) ? Prosze o pomoc.

  10. #29
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    A podłączałeś komputer pod radio? Kodowanie sprawdź jakie jest bo to ważne. Skoro nie masz suba to tył jest tzw. pasywny.

  11. #30

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    Nie mam komputera w aucie nic mi sie nie wyswietla na licznikach tylko godzina bez teperatury spalania itp. O co chodzi z kodowaniem ? Jestem totalnie zielony w te klocki

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •