Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 32 z 32

Temat: zbiornik węgla aktywnego/EVAP

  1. #31

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam dzisiaj mój mechanik po wymianie sondy lambdy stwierdził ze wywala mi jeszcze bład pochodzacy ze zbiornika wegla aktywnego i nalezy go wymienic ale ze jest to prosta robota i ze dam rade sam Poczytałem troche na forum i piszecie ze tego sie nie wymienia ewentualnie zawór Prosze napiszcie mi jak krok po kroku sprawdzi czy wszystko jest ok zanim zaczne wszytsko niepotzrebnie wymieniac Czekam na porade Dzieki

  2. #32

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny Filtr węgla aktywnego i zawór n80

    Witam szukam informacji na temat filtra wegla aktynego i jego działania Szukałem an forum i znalazłem nie kompletne info. a chciałbym wiedziec jak moge stwierdzic ze mam walniety zawór lub filtr do wymiany Mechanik stwierdził ze musze wymienic filtr bo wywala mi błąd Jak jezdze to potrafi wywalic mi kontrolke i auto nie chce jechac
    Jak go w tedy zgasze to nie chce odrazu odpalic tylko trzeba go pokrecic troche Zauważyłem ze podczas tej awarii jak otworze zbiornik paliwa i wypne na chwile ten plastik od filtra wegla aktywnego to po chwili wszystko jest ok Czyli cos jest na zeczy tylko co czy mam wszystko wymienic Jak moge sprawdzic ten zawor Czy ten filtr sie wymienia??? Prosze pomozcie od czego zaczac i co wykluczyc Z gory dziekuje aha auto to audi a3 8l 1.6 102 km rok2001

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •