Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9

Temat: Jakie głosniki wybrać??

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Jakie głosniki wybrać??

    Cze?? , jestem na etapie kupna glo?nik?w do swojej a3, biore w zasadzie tylko takie marki pod uwag? jak Focal , Morel, DLS, Hertz. Znalaz?em co? takiego-LINK PONI?EJ- , jak my?licie warto?? szukam g?osnik?w . kt?re b?d? si? sprawdza? pod kazdym rodzajem muzyki , s?ucham: disco, house, hip hop, shranz, techno - czyli ka?dy rodzaj- zale?y mi ?eby by?o g?o?no , czysto i ?eby nie spali? cewek bo ju? 2 pary g?o?nik?w zajecha?em hehehe. Pom??cie co? dobra? do 1300z?. Pozdro

    http://www.allegro.pl/item246248465_..._3miasto_.html

  2. #2
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    no focal to juz 'haj-end'
    niestety/stety takie glosniki wymagaja odpowiedniej instalacji: wytlumienie drzwi oraz przerobienie paneli drzwiowych... nie wspominajac juz ze pod byle wzmaka grzech podpinac
    niestety nigdy nie mialem stycznosci z focalami (jeszcze nie ten portfel) i malo kto na forum pewnie mial :/ wiec nie wiem czy ktos da rade rzetelnie sie wypowiedzic... choc czesto jest tak ze drogie zestawy glosnikowe ukierunkowane sa na jeden rodzaj muzyki np jazz.
    proponuje zajrzec na jakies forum audio, np: www.audiocar.pl - tam siedza kolesie co taki sprzecior sobie klada...

  3. #3
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    sienkol, ja kupilem to
    http://www.allegro.pl/item245778100_..._katowice.html

    jak narazie jestem mega zadowolony, efekt w dodatku duzo lepszy po wyg?uszeniu drzwi
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  4. #4
    skwaraA3's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    AMBITION powered by CompSport
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Panowie NaGaNa, temat był wałkowany wiele razy wystarczy tylko ruszyć delikatnie mózgownicą i poszukać
    Nieważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią .

  5. #5
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    sienkol, malo informacji podałes, ani jakie masz CD, ani jaki piec, ani jaki sub. Rozumiem ze te 1300zł to na sam przód, a wygłuszanie, panele, okablowanie itd to inna bajka ?


    Cytuj Oryginalnie napisane przez panbodzio
    www.audiocar.pl - tam siedza kolesie co taki sprzecior sobie klada...
    To najmądrzejsze forum CA w polsce, siedzą tam najbardziej doświadczeni ludzie w branży, pomogą ale polecam najpierw poczytać i bardzo dokładnie i przejzyscie sformułować pytanie, bo inaczej nikt nie kiwnie palcem.

    pozdr,
    Kuba

  6. #6
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    pomogą ale polecam najpierw poczytać i bardzo dokładnie i przejzyscie sformułować pytanie, bo inaczej nikt nie kiwnie palcem.
    no to fakt bo kolesie sa juz znudzeniu cieciami zadajacymi w kolko te same pytania typu jaki zestaw przedni na przod lub jaki piec pod jakiegos tam stxa? heh
    tam wypada spytac sie o strojenie obudowy lub sposob konfiguracji sprzetu...
    c-a sie robi powoli...

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Jesli chodzi o cd to kupuje alpine 9853 ewentualnie 9855 ale raczej ten pierwszy, sub mam narazie ciulaty ze starego auta wiec go nawet nie podlanczam , wzmacniacz Magnat Phantom 4 kanałowy - ponoc wysoka półka- przyda sie cos tam zasili w tylnych drzwiach, dodatkowo kondensator dietz 2F , kable dietz'a, a planuje jeszcze kupic wzmacniacz 4 kanałowy audisona lub alpina ale to juz dość potężny zeby zasilic dwa suby JL'a, Jeśli chodzi o wygłuszenie to narazie nie mam , ale napewno bedzie jak już wszystko skompletuje , do grudnia już napewno bedzie grało i chuczało. Ale wciąż nie wiem jakie głosniki , jak mówiłem głośno . czystko i do kazdego rodzaju muzyki

  8. #8
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nikt nie da Ci gotowego przepisu, wszystkie zestawy czyms sie charakteryzują...nie ma uniwersalnych, pamietaj zeby to co ktos Ci poradzi nie traktowac jako prawda święta, tylko proponowany zestaw postarac sie posluchać...słuchać i jeszcze raz słuchać.

    Napewno posłuchałbym AD , Phase Audiophile, DLS R6A.

    pozdr,
    Kuba

    [ Dodano: Sro 19 Wrz, 2007 09:36 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez sienkol
    ale raczej ten pierwszy
    No i dobrze.

  9. #9

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja na twoim miejscu pojechalbym do jakiegos renomowanego wartszatu car audio i zasiegnol tam porady, bo 1300 zl za przod to juz nie przelewki i chyba lepiej by bylo odsluchac niz pytac na forum co lepsze Swoja droga slyszalem w akcji Jl Audio i jak dla mnie gralo slicznie. Swoją droga Focal tez ostro daje rade znajomy z Kielc ma system za ponad 1000zł wlasnie Focala i jest miodzio ! Hertza na Twoim miejscu bym nie kupil, sam posiadam HSK i nie jestem z nich zadowolony, sa ok ale tym razem nie kupilbym hertza. Jakbym ja mial kupic to napewno wziolbym pod uwage Jl Audio, chwalonego Morela, Focal i Dls. Najlepiej jakbys gdzies posluchal jak co gra dobral to do swojego wzmaka. Jedno jest pewnie nie mozna miec wszystkiego w jednym więc masz ciezki orzech do zgryzienia ))

    Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •