Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: [8L] Potrzebuje rozpiski kostki sub.. bose

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Miasto
    miasto

    Domyślny [8L] Potrzebuje rozpiski kostki sub.. bose

    Witam potzrebuje rozpis kostki od suba bose 2 glosniki poniewasz chciał bym przerobic tak aby podłaczyc nieoryginalnego suba i wzmacniacz , a i co sadzicie o przerobienie suba bose na jeden wiekszy i mocniejszy głosnik prosze o pomoc pozdrawiam

  2. #2
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Jeśli chodzi Ci o przeróbkę samego SUBa to odradzam. Jeśli uważasz że kiepsko gra to go odłącz i zamontuj skrzynię. Da zupełnie inny efekt.
    Jeśli chodzi o rozpiskę pinów to dobrze nie pamiętam ale kable zasilające w kostce są po zewnętrznej stronie.
    niebieski - wzbudzenie
    czerwony - plus
    czarny - masa
    Czyli standardowo...
    Do głośniczków dochodzą odpowiednio w środku :
    Czarne - Masa
    Białe plus
    Ja podłączyłem właśnie w ten sposób. Ale to na 99 % bo mam auto w garażu i nie sprawdzałem. Nigdzie nie ma schematu gotowego i mało kto chce podjąć się podłączenia. Ja podłączyłem sam na " chłopski rozum" i gra...

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Miasto
    miasto

    Domyślny

    Aha czyli ten sub bose jest aktywny a co zamontowałes jaki wzmacniacz i sub nieorginalny i jak zamontowałes podziel sie jezeli to mozliwe

  4. #4
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Spoko! Sub BOSE jest aktywny. Dodatkowy wzmacniacz zamontowałem do tylnych głośników, bo CONCERT II na wyjście tylko na przód. Wszystko jest dosyć proste. W oryginale BOSE ma wzmacniacz umieszczony w prawym schowku bagażnika. Zasila on tylne głośniki. To chyba już jasne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •