Cytuj Oryginalnie napisane przez czapu
Cytuj Oryginalnie napisane przez Dawid
TUPAC nie polecam grupowego chipowania. Jedz i niech ci robia soft indywidualnie z poprawkami na miejscu.
hmmmm...można wiedzieć czemu? poprzyj swoja opinie jakims przykladem bo dla mnie to bzdura...

grupowe chipowanie wcale nie oznacza wgrywania wszystkim tego samego programu, a nawet jesli umawia sie na cos takiego 10aut to sprogramowanie wszystkich trwa (w zaleznosci od wymagan klienta) nawet 3 dni...

grupowe chipowanie nie wyklucza pisania indywidualnych programów...

pzdr
w s3 trzeba sie troche pobawic nad softem, rzadko kiedy jest tak ze wgra sie program i od razu jest cacy, a jakos nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic ze jak polecicie w 10aut to z kazdym autem beda sie bawic. Ja mialem taki szybki program robiony, wtedy jeszcze nie mialem wskaznika egt. I co? i jestem w plecy 1500zl, kolektor i muszle turbiny bo popekaly gdyz egt bylo ponad 1000stopni!
Ponziej bylem pewnej innej firmie gdzie mnie uswiadomili ze nad takimi autami jak s3 trzeba troche posiedziec. Aktualnie jezdze na mbc i zmniejszonym doladowaniu do 0.9bara i temp jest 800-850stopni czyli do przyjecia.

Masz racje ze grupowe chipowanie nie wyklucza pisania indywidulanych programow...ale w wiekszosci przypadkow jest inaczej. Wiec wedlug mnie w przypadku Tupaca nie warto ryzykowac, chyba ze mialby zamontowany wskaznik egt wtedy wsio byloby jasne.
Mialem jechac zrobic soft w pewniej dosc malo znanej firmie ale chyba sobie daruje i wgram serie bo niedlugo przyplynie mi drugie auto z usa i nie chce mi sie juz tu kasy pakowac.