Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 67

Temat: Nie mogę otworzyć auta z pilota

  1. #31

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    AUDI A3 8P 1,6 fsi AUDI A3 8L 1,6 WV passat 2,0
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.4 TFSI CNG - CPWA (110 KM)

    Domyślny

    Witam niedawno stałam się właścicielką (nieszczęśliwą) audi a3 8p 2005r problem polega na tym iż poprzedni właściciel miał tylko jednego pilota...Zaaferowana nowym autem nie zamykałam go pilotem bo auto stoi na prywatnej posesji ,jakież było moje zdziwienie kiedy pojechałam do sklepu wciskam pilota a on nic ,nie zamyka nie otwiera drzwi .Kręcę więc kluczem w drzwiach z niesmakiem zamykam auto wracam otwieram kluczem a ten diabeł wyje.... Pełna panika ludzie na mnie patrzą wpadam do auta przekręcam kluczyk cisza....co można zrobić z takim fantem? Byłam u magika który niby zaprogramował pilota ,mrugnęły awaryjne ale nadal nie działa .Oglądałam wszystkie już chyba sposoby na dodanie pilota siedzę z telefonem w ręcę przy aucie i kombinuję i nic pomoże ktoś co można zrobić?

  2. #32
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  3. #33

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    AUDI A3 8P 1,6 fsi AUDI A3 8L 1,6 WV passat 2,0
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.4 TFSI CNG - CPWA (110 KM)

    Domyślny

    Niestety to też nie działa jedyny pomysł że ktoś podmienił moduł komfortu tak jak miał kolega krisuumax. Dokładnie ten sam numer modułu i ten sam pilot cyt.Mam moduł komfortu 8P0 959 433 E, a kluczyk 8P0 837 220 D - 434 Mhz. Myślałam że to styki w zamku prawym bo ogólnie coś szwankował został wymieniony ,moduł komfortu został podmieniony ,nadal nie działa. Nie wiem czy nie korzystniej będzie zamontować uniwersalną centralkę zamka bo już brak sił.Jak mogę sprawdzić czy ktoś nie zamontował innego modułu który nie działa z pilotem który posiadam?Niby działa a w blokach pomiarowych not ok.
    Wpadłam na inny pomysł ,czy znajdzie się ktoś kto ma ten sam pilot ,inaczej pilot z tym samym nr i będzie w stanie sprawdzić jaki numer ma moduł komfortu?Bo w tym akcie desperacji zdejmę mój pomponik i auto wystawię na sprzedaż bo mam go już serdecznie dość.....
    Ostatnio edytowany przez Magda1982 - 19-08-18 o 09:15

  4. #34
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    R8, TT, A3, A6

    Naciśnij jeden z przycisków na pilocie zdalnego sterowania.
    Zablokuj lub odblokuj pojazd mechanicznie za pomocą klucza.
    Cały proces nie może trwać dłużej niż 30 sekund.
    Do roku modelowego 2009 włącznie: Jeśli procedura synchronizacji nie powiodła się, dostosuj klucz (klucze) zdalnego sterowania do modułu sterującego Central Comfort System (słowo adresowe 46) za pomocą narzędzia do skanowania VAS. Wykonaj test planu J393-centralny moduł sterujący dla systemu komfortu, dostosowując przycisk (i) zdalnego sterowania. Czasem po "wymazaniu wszystkich pozycji pamięci" plan testów daje lepsze wyniki. Od roku modelowego 2010: Jeśli procedura synchronizacji nie powiodła się, dostosuj klucz (klucze) do zdalnego sterowania do BCM2 (sterownik systemu elektrycznego pojazdu), słowo adresowe 09, używając narzędzia do skanowania VAS. Postępuj zgodnie z planem testu J519-Moduł sterujący układu elektrycznego pojazdu, dostosowujący przycisk (i) zdalnego sterowania.



    wydaje mi się ze masz zły kluczyk bo wszędzie dopadowanie jest dla
    Audi Part Numbers: 8P0 837 220 D

    3 Buttons: Lock, Unlock and Boot

    Transponder: ID48

    Frequency: 433 Mhz

    Battery: CR2032

    Key Blade: HU103 (HU66)
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 19-08-18 o 11:55

  5. #35
    avinx's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Question Nie otwiera drzwi z pilota

    Witajcie,

    Mam problem z drzwiami kierowcy. Nie otwiera ich z pilota, dopiero kluczykiem można je otworzyć.
    Oddałem auto do mechanika, który rozebrał boczek i polutował kable, ale dalej jest to samo... Stwierdził, że winny jest zamek i trzeba go wymienić. Przerabiał ktoś ten temat?? Nie można tego zamka jakoś przesmarować? Pryskałem smar w spreju do wkładki zamka, ale nie pomogło.

  6. #36
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Nie wiem co on ci w boczku lutował. Bolączką a3 to pękające przewody w gumowej osłonie między drzwiami a słupkiem. Zamek również mógł paść ale to idzie sprawdzić czy podczas zamykania i otwierania dochodzi sygnał do kostki.

  7. #37

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    AUDI A3 8P 1,6 fsi AUDI A3 8L 1,6 WV passat 2,0
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.4 TFSI CNG - CPWA (110 KM)

    Domyślny

    Bardzo długo borykałam się z problemem nie działania centralnego zamka z pilota .Wszystko co piszecie jest prawdą,pękające przewody w peszelu między słupkiem i drzwiami miałam tak samo. Jednak u mnie winny był uszkodzony pilot z obawą kupiłam używany na allegro , po podłączeniu kompa przeszedł kodowanie wcześniej pisał cały czas w blokach pomiarowych not ok.W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować klamamoto i Golem1 wspierali mnie na każdym kroku i dzięki nim audi zostaje w garażu.....

    - - - Aktualizacja postu - - -

    W 8p smarowanie wkładki nic nie daje,ze względu na to że wkładka z siłownikiem centralnego zamka jest połączona za pomocą stalowej zdaje się linki w końcówką jak od płaskiego śrubokręta który wchodzi w siłownik
    Ostatnio edytowany przez Magda1982 - 24-10-18 o 18:13

  8. #38

    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Działoszyce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Question Kluczyk nie otwiera

    Mam a3 8p 2007 i problem z kluczykiem a mianowicie samochód się nie otwiera ale zamyka drzwi i otwiera bagażnik na otwieranie nie reaguje wcale nawet awaryjne się nie świecą
    Jeszcze sprawdzę czy wymiana baterii coś pomoże i dam znać

  9. #39

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Sprawdzałeś czy nie popękały Ci przewody między drzwiami a słupkiem A w osłonie gumowej?
    anonimowe A3 8P.

  10. #40

    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Działoszyce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Nie nie sprawdzałem ale postaram się dziś sprawdzić
    Co ciekawe miałem tak kiedyś może przez jeden dzień i samo przeszło

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •