Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokazane rezultaty 61 do 67 z 67

Temat: Nie mogę otworzyć auta z pilota

  1. #61
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Napisał, że może wejść od pasażera więc to brak komunikacji na magistrali Komfortu ze sterownikiem drzwi kierowcy. Może zasilanie przerwane, albo akurat dwa przewody CAN (bo jak jeden to by działało w trybie jednoprzewodowym).
    Otwieranie wewnętrzną klamką nic nie da jak zamek jest w pozycji Save/Deadlock.
    Jak próba z wkładką nic nie da to trzeba ściągnąć boczek od wewnątrz i wtedy można albo zasilić zamek skoro działa poprawnie albo manewrować w samym zamku po odkryciu dekla.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  2. #62
    ArCie's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    będę próbował wsadzić drut między błotnik i drzwi żeby poruszyć wiązką w osłonie gumowej modląc się żeby wróciło na chwilę zasilanie bez rozbierania połowy wnętrza bo w tej wiązce leży problem.

    - - - Updated - - -

    Pogrzebałem trytytką wsadzając od środka między drzwi i moment na chwilę zasilanie wróciło. Drzwi otwarte, można lutować i kupować pasek klinowy po ropy nakapało i rozerwało

  3. #63

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bochnia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Hej,
    Ma ktoś może sposób na niedziałający pilot? Przerobiłem wszystkie możliwe opcje kodowania i nic.. Lampka na pilocie świeci, lecz nic się nie otwiera. Drugi kluczyk działa bez problemowo.. Czy są jakieś jeszcze metody zakodowania, czy tylko pozostaje mi szukać kodowania komputerowego?

  4. #64
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Przypisałeś go na nowo? Zmieniałeś z ciekawości baterię między nimi?
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  5. #65

    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny A3 8P nie działają piloty

    Hej,
    Kupiłem a3 8p jakiś czas temu i długi czas było w porządku, dziś wracając z pracy nie działał mi pilot od oryginalnego pilota - wymieniłem baterie ale nadał nic, pojechałem po zapasowy dorabiany pilot który był sprawny ale i on też nie działa.
    Problem spory bo wkładka od zamka jest za pewne skorodowana bo nie idzie jej grotem otworzyć.
    Co może być przyczyną ,że oba piloty nie działają?
    Dodam ,że miałem podobną sytuację jakiś miesiąc temu, nie mogłem otworzyć samochodu rano zostawiłem go a wracając z pracy kluczyk już zadziałał mimo iż nic nie robiłem
    Gdy teraz próbowałem dostać się do samochodu klikając przyciski na obu pilotach zauważyłem ,że w pewnym momencie podświetlił mi się w środku auta przycisk do świateł awaryjnych i po kilkunastu sekundach zgasł

  6. #66
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Może sterownik Komfortu. To że się podświetlił przycisk, to kwestia wzbudzenia magistrali przez sterownik Komfortu. Przy nadawaniu kluczyka o podobnej częstotliwości sterownik się wzbudza żeby przeanalizować zgodność zmiennego algorytmu pilota.
    Tę wkładkę w drzwiach smarowałeś?
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  7. #67

    Data dołączenia
    Feb 2024
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Post

    U mnie w trakcie dnia przestał działać centralny z pilota. grotem zamyka/otwiera wszystkie prawidłowo. Pokazywało w vcds zamek i moduł zamka prawe tylne drzwi. przez pewien czas zanim padło otwieranie nie chciały się czasem otworzyć, dopchanie i otwarcie pomagało, po przesmarowaniu zamka zaczely sie otwierac już normalnie. Po tym padło otwieranie z pilota. mam 2 piloty i oba działają, kodują się i słychać jak chodzi przekaźnik w MK z tyłu przy klikaniu przycisku na pilocie ale auto się nie otwiera. Ktoś wie o co może chodzić?
    Edit: okazało się że padał zamek i trzeba było zakodować piloty przez vcds
    Ostatnio edytowany przez Ashino - 26-02-24 o 16:40

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •