Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 13 z 13

Temat: Brak płynu chłodniczego przez turbine?

  1. #11

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świdnik
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mój drogi, Jak dla mnie to ewidentnie jest ślad od wypalenia płynu.. Bo widzisz, skoro robiłeś uszczelkę pod głowicą, zapewne ciąłeś koszty i wstrzymałeś się z wymontowaniem silnika, i szlif bloku nie miał miejsca, przez co wymiana uszczelki mogła się nie powieść i masz powód dla którego auto chodzi na 3 cylindry, i wyjaśnia się sprawa ubywającego płynu. Dla pewności, odpal, daj mu się zagrzać, przede wszystkim jeśli po nagrzaniu się płynu, otworzeniu się termostatu w zbiorniczku wyrównawczym pojawi się ciśnienie, ale jeśli płyn ubywa przez wydech, to i ciśnienia nie będzie. Ale za to będzie ślad w oleju. Olej będzie słodkawy, i będzie miał na sobie oczka z rosołu, i jeszcze zostaje masło pod korkiem wlewu oleju.

  2. #12
    VauXall's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi a3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Oczek w oleju nie ma. Ciśnienie w cylindrach było sprawdzane po remoncie głowicy i na każdym zegar zarzymuje się na 12. Teraz zauważyłem ze płyn wyrzuca przez nadmiar w zbiorniczku wyrównawczym. Zostało odłączone chłodzenie turbo żeby się upewnić czy z silnikiem jest wszystko w porządku ale problem nadmiaru ciśnienia w układzie nadal występuje. Zapomniałem dodać że silnik ma instalacje LPG.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    VauXall's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi a3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez VauXall Pokaż post
    Oczek w oleju nie ma. Ciśnienie w cylindrach było sprawdzane po remoncie głowicy i na każdym zegar zarzymuje się na 12. Teraz zauważyłem ze płyn wyrzuca przez nadmiar w zbiorniczku wyrównawczym. Zostało odłączone chłodzenie turbo żeby się upewnić czy z silnikiem jest wszystko w porządku ale problem nadmiaru ciśnienia w układzie nadal występuje. Zapomniałem dodać że silnik ma instalacje LPG.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Dodam jeszcze ze masła pod korkiem wlewu oleju nie ma.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •