Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 20

Temat: AXA Direct dodatkowa zniżka na OC/AC

  1. #11
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Owszem, pod warunkiem że nie wypełniłeś w międzyczasie nowego wniosku u tego samego bądź innego ubezpieczyciela. Gdybyś to zrobił miałbyś lepszą ofertę. Niestety jeśli samemu się nie zadba o własne interesy to nikt tego za nas nie zrobi.
    Poza tym weszły zmiany w przepisach. Ubezpieczyciel ma obowiązek najpóźniej na 14 dni przed końcem umowy poinformować o nowych warunkach na piśmie, a Ty masz czas na decyzję. Możesz wypowiedzieć umowę i ubezpieczyć auto gdzie indziej albo ewentualnie negocjować warunki. Natomiast jeśli kończyło Ci się ubezpieczenie i nie złożyłeś wypowiedzenia, ale wypełniłeś wniosek w innym towarzystwie to poprzedni ubezpieczyciel może Cię cmoknąć, bo przedłużenie umowy jest nieważne.

    http://e-makler.com.pl/sejm-przyjal-...otyczacych-oc/

    Jeśli miałeś OC+AC i nie minął jeszcze termin ważności ubezpieczenia to przed rozpoczęciem nowego okresu wystarczy wypowiedzieć umowę AC i po sprawie. AC natomiast możesz wykupić w każdej chwili. Nie jest ono w żaden sposób powiązane z OC, to dwa odrębne produkty ubezpieczeniowe.

    nic nie wypełnialem nic nie otrzymałem

    co do OC i dokupienia AC po terminie bylem tego samego zdania co ty bo to chyba normalne i raczej dla nich zarobiek natomiast otrzymalem informacje takie jakie ci napisalem
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  2. #12
    Lukasz_A3's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WYSZKÓW
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    To prawda że jak umowa/ ubezpieczenie kończy się to może zostać przedłużone na dużo gorszych warunkach w gruncie rzeczy jest to logiczne - przechodzisz na `zasady ogólne`, nie tylko ubezpieczyciele, cyfra+, netia i szereg innych robią tak samo,

    ja natomiast zastanawiam się jak jest w AXA z wypłatami odszkodowań, jakiś miesiąc temu ubezpieczyłem u nich OC/AC, cena była ok 30% taniej niż u innych..
    jakieś doświadczenia ?
    Do sprzedania moje A3 Sportback 2007 r.

  3. #13

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Likwidowałem z AC szkody po spotkaniu z zającem i wymieniałem szybe po spotkaniu z kamieniem. Szkody spowodowane przez zająca spisał rzeczoznawca i wyslal do AXA. Osoba z ramienia AXA pominęła jedną kratke z dokladki zderzaka przy wycenie i musiałem pisać reklamacje, ale ją uwzględnili i w sumie w niecałe 2 tyg mialem kase na koncie.

    Szybe wymieniłem na wlasny koszt i wyslalem im skan faktury - kasa była po 2 dniach. Szybe wziąłem Piklinktona wiec nie najtańsza, jaką można i nikt sie nie czepiał.

    Zauważ, że jak uszkodzisz elementy dostępne tylko w ASO, to wypłacą Ci jedynie 70% wartości.

    Generalnie wycena z AC szału nie robi, zwłaszcza jeśli chodzi o oryginały, ale ja mając dostęp do hurtowni zrobiłem wszystko na nowych czesciach i jeszcze troszkę zostało na nowa składkę
    Autofanty.pl - Najtańsze części do Twojego Audi na forum. Masz pytania? Pisz na priv

    Zalecana forma kontaktu ze mną:
    adam@autofanty.pl
    rzadko przeglądam skrzynkę wiadomości na forum

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    ten link ktory podal kolega to link polecajacy, wiec Wy macie znizke a kolega bonusy, wszystko w porzadku, ale powinienes postawic sprawe jasno.

    a tak w ogole to Axa ma teraz fajna promocje bo dostajesz jeszcze 20% znizki, jezeli wypelnisz dane i zaplacisz przez internet.

  5. #15
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Kto ma ten kod znizkowy ? Bo chce wykupic ubezpieczenie...
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  6. #16
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    na firme AXA chyba nie ubezpiecza
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

  7. #17
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Auto jest zarejestrowane na mnie - moja firma to firma 1 osobowa.
    Ale wyszlo najtaniej w mbanku - o 200zl taniej
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  8. #18
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Tak czy siak teraz nie opłaca się chyba z tym kodem zniżkowym, bo przez neta jak wszystko machniesz to masz 20% zniżki.

    Niestety jest to promocja dla nowych klientów. Jestem ubezpieczony w axa. Pytanie - czy jeśli rozwiążę z nimi umowę, gdy ta się skończy to będę mógł ponownie ubezpieczyć tam auto korzystając z tej właśnie zniżki?
    Potrzebujesz reklamy? Daj znać!
    https://www.facebook.com/AgencjaDecoPark/

  9. #19

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    wydaje mi sie ze tak, robisz nowa rejestracje i jako poczatek obowiazywania oc podajesz kolejny dzien po koncu obowiazywania tego na chlopski rozum.

  10. #20

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zach-pom
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Jak by ktoś potrzebował ,to mój kod do Axy 8802516.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •