Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 68

Temat: A3 8P 3,2 24v modyfikowany 500KM i 620Nm Ecuproject Wrocław

  1. #41
    Daniel86's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WuPeeR
    Auto
    Audi i nic innego:)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Bomba! Gratuluję włożonej pracy i wyniku
    Getting away with murder!

  2. #42
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Gulu mam kolejne kilka pytan
    1. Czy ten kolektor dolotowy moze pozostac seryjny zeby pozostawic oryginalny look pod maska? jak rozumiem zrobiles to zeby przeniesc przepustnice tak?? Chyba nie chodzilo o wytrzymalosc??

    2. Na czym polegala obrobka glowicy? powiekszenie kanalow?

    3. Jeli dobrze to rozumuje to jezdzisz na malutkim doladowaniu i taki niskobudzetowy projekt mozna znacznie ulatwic. WG moze byc sterowowany samym naciagiem sprezyny bez MBC czy kompa zgadza sie?

    4. Gdzie wpiles sie z wezami od turbo?

    Przepraszam za mase pytan

  3. #43

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez borys1822 Pokaż post
    Gulu mam kolejne kilka pytan
    1. Czy ten kolektor dolotowy moze pozostac seryjny zeby pozostawic oryginalny look pod maska? jak rozumiem zrobiles to zeby przeniesc przepustnice tak?? Chyba nie chodzilo o wytrzymalosc??

    2. Na czym polegala obrobka glowicy? powiekszenie kanalow?

    3. Jeli dobrze to rozumuje to jezdzisz na malutkim doladowaniu i taki niskobudzetowy projekt mozna znacznie ulatwic. WG moze byc sterowowany samym naciagiem sprezyny bez MBC czy kompa zgadza sie?

    4. Gdzie wpiles sie z wezami od turbo?

    Przepraszam za mase pytan
    Co do kolektora ssącego to ma on klapy które przy booscie mogą się łamać a że kolektor sam jest palstikowy tez może mieć tendencje do pękania.
    Co do głowicy to ma ona potencjał,patrząc pod uszczelkę to jest duże pole do popisu,ja nad swoją siedziałem 2 dni
    Można kupić turbo z wbudowanym WG ale przy tak dużej pojemności mogą być problemy z odprowadzeniem spalin i dosterowaniem boosta.Można wystroić autko na MBC ale jakie jaja się będą działy na poszczególnych biegach to tylko diabeł wie
    My użyliśmy EBC HKS EVC-sa i jest to słaby kontroler ale tani.Dziś kupiłbym APEXI AVC-ra ponieważ ma min funkcje uczenia się i sterowanie boosta w obrotach.

    Ad4 nie rozumiem o co Ci chodzi,rozwiń temat,pozdrawiam.
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  4. Podziękowania dla Gulu za pomoc w problemie

    borys1822 (01-10-11)

  5. #44
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    dziekuje Ci bardzo za odp. Moze porywam sie z motyka na slonce, ale chce sam to sobie zrobic. Mam nadzieje, ze jeszcze cos mi podpowiesz

  6. #45

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez borys1822 Pokaż post
    dziekuje Ci bardzo za odp. Moze porywam sie z motyka na slonce, ale chce sam to sobie zrobic. Mam nadzieje, ze jeszcze cos mi podpowiesz
    Takich projektów jest masa więc w wolnym czasie możesz na vortexie czy innych forach znaleść to co chcesz, w razie czego służe pomocą.
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  7. #46
    Xprot's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jelenia góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    22 razy

    Domyślny

    z rozmachem, wyresik rewelacyjny

  8. #47

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Mały update,to już finalna wersja i więcej mocy na tym setupie nie będzie,i tak jest kosmiczna jak na tak małe turbo.

    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  9. #48

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=2&theater


    Filmik z wczorajszego męczenia po rolkach

    Jedyne co wg. mnie jest bolączką to skrzynia,jest mega krótka, na 5 biegu v-max ok 215km/h a w starym projekcie TFSI miałem ok 250km/h na 5 biegu.

    Jak nie spadnie śnieg za szybko to pokręcimy filmiki on-board.
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  10. #49
    DominN's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi S4 1.1 TDi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy

    Thumbs up

    Przed chwilą, Daniel, nie wiedząc co czyni, dał mi kluczyki żebym pojeździł sobie jego "dupowozem". Jako, że była to moja pierwsza jazda, było mokro i ślisko postanowilem tylko ostrożnie się przejechać.

    Pierwsze wrażenia po 40-minutowych testach są nastepujące:
    - Auto "zamyka szafe" przy jakichś 7000rpm na szóstce. Cieżko mi to precyzyjne określić, bo raczej staralem sie patrzec na droge, ale tak licznikowe 270-280km/h bylo przy ok. 6800-7200rpm.
    - Na pewno to nie jest Vmax, nie mialem gazu wcisnietego w podloge, auto do tej predkosci gładko dochodziło, raczej konczyła sie skrzynia, albo włączał się ogranicznik obrotów (podobno jest ustawiony na 6900-7000rpm).
    - Skrzynia to tragedia. Oczywiscie mowimy o _tej_ skrzyni w 500-konnym aucie . Biegi zmienia sie czesciej niz w dieslu. Wjezdzam sobie powoli na autostrade, czworka z 2000rpm by zobaczyc jak turbo wstaje, wciskam gaz, zalaczam migacz, zmieniam pas, a tu juz czerwone pole na obrotomierzu. Przestraszylem sie, ze silnik przekrece, po prostu jestem przyzwyczajony, ze na czworce z niskich obrotow ma sie chociaz te 10 sekund zanim trzeba sie martwic zmiana biegow. Tutaj nie martwisz sie tylko na szóstce, martwisz sie natomiast tym, ze zaraz ci sie skrzynia skonczy ;-P. Przy 3000rpm ma sie 120km/h, przy 6000rpm 240km/h. Na szóstce od 120 do 240km/h to jest moment.
    - Generalnie jestem przeciwnikiem skrzyn automatycznych, ale ręka mnie tak bolala od machania lewarkiem, że zacząłem myslec "to ma sens" .
    - Auto powyzej 200km/h latwo przyspiesza i ciagle wciska w fotel. Szybko mozna sie przyzwyczaic do tej predkosci. Aczkolwiek przy predkosci 250km/h czulem sie dosc niepewnie. Moze to mały rozmiar auta, moze dlatego, ze bylo mokro i wietrznie, ale w moim odczuciu A6 czy BMW 5 przy tych prędkościach "leniwie sobie płyną".
    - Moment wiekszy niz w dieslu, auto bardziej elastyczne niz disel, turbo wstaje prawie jak w dieslu, mozna jezdzic na niskich obrotach jak w dieslu. Mozna... ale ja nie mialem czasu sprawdzic, spalanie na pewno nie jest jak w dieslu . Co prawda komputer pokazywal mi srednio 15L, ale to ponoc zaniniżone, bo trzeba komputer zestroić.
    - Auto bardzo ciche jak na tą moc, przynajmniej wewnatrz, nie wiem czy przechodnie na zewnatrz tez tak to odbierają .

    Jakiś taki smutny i rozkojarzony bylem po skonczonej jezdzie, chyba bede musial sobie na pocieszenie kupic jakies VR6 Turbo . Musze podjąć ponowne negocjacje z żoną, w końcu remonty mogą poczekac .
    S4 1.1 SLS Snow Leopard Sleeper (490KM/550Nm by ECU Project)
    S3 1.1 TDi Clouded Leopard (BLT++ 220KM/440Nm by Dynosoft/ECU Project)


    1% podatku na rehabilitację Ryśka: www.rysiek.nawrat.us


    Sprzedam
    Oryginalne koło dwumasowe do ASZ
    Kompletny zestaw do swapu hamulców na 288mm
    i kilka innych części...

  11. #50
    matttm's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    Ford Focus RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    No i co w tym dziwnego majac taka moc i tyle momentu?? nie ma co sie tak podniecac

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •