Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 31

Temat: Charczący subwoofer

  1. #21

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Tez podlaczam sie pod temat, sub ori Blaupunkt, strasznie to gra, udalo sie ktoryms z panow ten zabieg wymiany glosnika zrobic?? pozdro

  2. #22
    Gabi_A3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Krosno/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam dziwny problem z bose u siebie w 8l. Raz na jakiś czas a ostatnio to już praktycznie codziennie tak jakby wyłączał się bas w "uferze". Gra bo gra ale nie ma tego efektu jakiego oczekuje się od bose! Mieliście podobnie? Gdzie szukać przyczyny? Wina navi czy raczej samego ufera?

  3. #23

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Witam. Też mam problem z subem bose. Jeden z głośników przy mocniejszym basie na chwile się jakby rozłącza co objawia się charakterystycznym trzaskiem. Głośniki sprawdzone pod innym wzmakiem, kostki przy subie i radiu przeczyszczone i przemyte kontaktem. Wzmak w subie tez rozbierałem szukając zimnych lutów i nic. Czy szukac innego suba czy są jeszcze jakieś pomysły?

  4. #24
    djcoolpro's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa B.
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    To co z tym chrapiącym subwooferem z tyłu ? zamieniliście go na coś fajnego ? ? ? mój stary Blaupunkt czeka na wymianę
    Każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec....

  5. #25

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLB
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witajcie
    Mi też zaczął charczeć głośnik subwoofera, oryginalnie mam głośnik blaupunkta, on jest dwucewkowy i ma wymiar 165mm. Stosował ktoś jakieś zamienniki czy szukać używki w niepewnym stanie? Albo może da się to jakoś naprawić?

  6. #26

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KCH
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Zmiana głośników w skrzyni BOSE - ewentualna zmiana całej skrzyni

    Skrzynię zaczęło mi dziwnie 'odcinać' gdy basu jest więcej - podejrzewam, że membrany już powoli nie dają rady. Co będzie lepszym rozwiązaniem - kupić skrzynię w boczek (tą do której mieści się 8" sub), czy lepiej wytargać tą i wymienić głośniki na jakieś niskotonowe? Nie wiem ile uciągnie ori wzmacniacz BOSE a nie ukrywam, że im mniejszy koszt tym lepszy (ale basu muszę mieć dużo, więc jeśli będzie trzeba to wydam tyle ile będzie konieczne). Mam wrażenie, że najlepszą opcją będzie po prostu wymiana głośników w ori skrzyni BOSE na jakieś lepsze. Doradźcie

  7. #27

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wieliczka
    Auto
    Audi A3 8P hatchback
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Też pozwolę sobie podpiąć się do tematu A3 8P 2004r. Mam nagłośnienie BOSE. Brzmi grzecznie mówiąć gorzej niż głosnik w telefonie(no może lekko przesadziłem) ...Żal mi włączać muzykę. Nie mówiąc nawet o muzyce lepszej jakości ze zmieniarki... Nie ma różnicy. Sprawdzałem to bo mam nie jedną oryginalną płytę i już się napaliłem ze jak duże radio,zmieniarka i BOSE to będzie git... Nie. Niestety jest wręcz przeciwnie. Porównując z A4 B7 z Harman Kardonem jest przepaść. Ogromna - a ogromna być nie powinna. Zajmuję się produkcją muzyki i w tej kwestii mogę śmiało ocenić że coś jest po prostu nie tak. Nie wiem czy to zwrotnice czy co... w mojej poprzedniej A3 8p fabryczne radio 1 din grało lepiej. W tym temacie zdążyłem się przekonać w chwili gdy naprawiałem mikroprzełącznik w zamku że faktycznie przednie głośniki w drzwiach mimo blendy BOSE są też głosnikami tej firmy a nie zwykłe w wersji standardowej wyposażenia. Zatem drzwi moge odrzucić. Nie sprawdzałem tylko czy subwoofer jest BOSE czy fabryczny, Bo owszem jest szansa ze ktos grzebał i chciał mieć dobre głośniki a skończyło sie na niedokończonym projekcie. Zatem moje może orientuje się ktoś co może być nie tak? może mi radio jakieś jaja robi o których nie mam bladego pojęcia?

  8. #28

    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny Wymiana subwoofera w 8P - na co patrzeć?

    Siemanko, fabryczny głośnik w subwooferze harczy i postanowiłem go wymienić, ale nie wiem jakimi oznaczeniami się kierować.

    Teoretycznie znalazłem z takim samym kodem tym 9cio i 10cio cyfrowym ale z kolei ta dziwna tabelka w każdym subwooferze ma zaznaczoną inną kratkę. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?



  9. #29
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    ta tabelka to data produkcji
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  10. #30

    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny

    A ten "Prufg A" itd?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •