Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 31

Temat: Charczący subwoofer

  1. #1
    mobby's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny Charczący subwoofer

    Witam,
    w nadkolu podczas słuchania muzyki ciągle coś "chrupie" tak jakby od basów ale w zasadzie kiedy zamykam drzwi od kierowcy też usłyszę takie "chrupnięcie" Moje pytanie, chcę rozebrać półkę aby dostać się do suba ale nigdzie nie mogę znaleźć opisu jak ściągnąć obudowę. Posiadam Audi A3 8P, 3 drzwi, 2003, Jest tam też odtwarzacz cd do navi. Poradźcie coś proszę.
    www.mobby.nipson.pl

  2. #2
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    U mnie latał dywanik podłogi w bagazniku przy głosnym słuchaniu wystarczyło cos podłozyc , w drzwiach to raczej masz cos luznego trza rozłozyc , pewnie ktos rokrecał i połamał kołki od tapicerki .

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam,

    Również mam problem w A3 8P (3d, 2003rok) z subwooferem w bagażniku. Fabryczne nagłośnienie + radio CHORUS II. Problem polega na tym, iż nawet przy cichym odsłuchu radia/CD (poziom gł. 2, 3) z bagażnika (z suba) dochodzą dziwne dzwięki (chyrczenie, trzeszczenie, chrypienie). W czasie głośniejszego odsłuchu wydaję mi się iż głośnik nadal chrypi lecz jest to mniej słyszalne gdyż sam bas zagłusza te dziwne dźwięki.

    Kolejnym problemem jest to, że nie wiem jak do niego się dostać (tzn jak zdjąć/zdemontować) lewy boczek bagażnika za którym znajduje się głośnik...?

    Spotkał się już ktoś z podobnym problemem? Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady gdyż nawet cichy odsłuch radia jest dość nieprzyjemny

    Pzdr

  4. #4
    Jimbim__'s Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żary
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam u mnie jest podobny problem z bagażnika dochodzą dziwne dźwięki rozwiązał ktoś już ten problem?

  5. #5
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    włacz muze , otwórz kufer i szukaj moze cos lata , a jak nie to zdejmnij boczek i szukaj w samym subie , moze głosnik juz ma dosc .

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Wydaję mi się iż dźwięki te nie są spowodowane przez drgania tapicerki, latanie czegoś w środku, itp gdyż tak jak wspomniałem trzeszczenie to jest słyszalne szczególnie kiedy sub działa naprawdę cicho (na radiu poziom głośności 2, 3 czy 4).

    Mógłby ktoś poradzić jak zdejmuje się wspomniany boczek bagażnika za którym to znajduje się głośnik gdyż za nic nie mogę się do niego dostać. W drugiej A3 (tej starszej tzn. 8L) jest tak jakby klapka na zamykanie a tutaj...?

  7. #7
    plbartek89's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Thomasek Pokaż post
    Mógłby ktoś poradzić jak zdejmuje się wspomniany boczek bagażnika za którym to znajduje się głośnik gdyż za nic nie mogę się do niego dostać. W drugiej A3 (tej starszej tzn. 8L) jest tak jakby klapka na zamykanie a tutaj...?
    Ciagniesz do gory obudowe progu bagaznika (jest na 3 zaczepach) nastepnie skladasz siedzenie i masz jednego torxa reszta jest na takich metalowych zatrzaskach Sub sie trzyma z tego co pamietam na dwoch m6.
    Nie pamietam tylko czy musisz odkrecic siedzisko , jesli tak to po zlozeniu kanapy od strony bagaznika masz na srodku jedna srubke m6.

    A to ze cos w nim trzeszczy to norma mam to samo a slychac to tylko po otwarciu bagara i to dosc glosno. Musze sie kiedys za to wziasc.

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BAG

    Domyślny

    ma ktos może zdjęcia jak to rozebrać?

  9. #9

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie góry
    Auto
    audi a3 1.8t 150km
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam Mam pytanie Posiadam w Audi nagłośnienie Bose i chciałbym zapytać Jakie alternatywne radio mozna zamontowac ??

  10. #10
    PamaB's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    88 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jeśli mnie pamięć nie myli to ja miałem Clariona DXZ389RUSB. Nie rzucał się w oczy złodziejom i fajnie grał. Do tego zaślepki oczywiście, bo ori radio jest szersze.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •