Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 180

Temat: Akcje serwisowe

  1. #31
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Może w zależności od serwisu, bo ja wiedziałem co będą robić. Dokładnie to powiedzieli, że sprawdzą pompki po numerach, i jeśli się załapią to wymienią. Jak auto było na serwisie, zadzwonili i powiedzieli, że 4 pompki wymieniają razem z wiązką zasilającą. Może co serwis to obyczaj - ja dostałem pełne info.
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  2. #32
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    nie moge znalezc info o ponownej regulacji pompek,ale serwis nie mowi o tym poniewaz musialbym drugi raz sciagac pokrywe i zakladac nowa uszczelke. dodatkowe koszty sa z tym zwiazane. sprobuje uzyskac jakies info u Lesznie z salonu VW
    Who I am? I am a the Champion.

  3. #33
    pjanet's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    A3 TDI QUATTRO 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    @PROSTO wg mnie nie nalezy laczyc akcji serwisowych VW z akcjami serwisowymi AUDI.
    Wg mojej wiedzy moga to byc dwie zupelnie inne akcje ktore beda dzialac/byc przeprowadzane inaczej. Mam znajomego w VW i byl zdziwiony kiedy uslyszal jak w AUDI sa prowadzone akcje serwisowe odnosnie pompowtryskiwaczy.
    Wg mnie co ASO to inne podejscie do akcji. Sadze ze jak pisal @Dominik_m moze byc tak ze co ASO to inne traktowanie klienta ( chociaz i tak nie ASO ponosi koszta akcji serwiswej ).
    Dalej zyjemy w dzikim kraju chociaz jezdzimy autami z zachodu ktore kosztuja majatek.

  4. #34
    metti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z północy
    Auto
    Cupra Formentor
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    222 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pjanet Pokaż post
    Mam znajomego w VW i byl zdziwiony kiedy uslyszal jak w AUDI sa prowadzone akcje serwisowe odnosnie pompowtryskiwaczy.
    nie wiem dlaczego bo VW odnośnie pompek piezo Seimensa przecież też wymienia w ramach akcji serwisowej, mojemu kumplowi w Touranie wymienili za free
    było A3 Sportback 1.9 TDI BLS 7GN MY2007

  5. #35
    pjanet's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    A3 TDI QUATTRO 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    @metti zle sie wyrazilem/napisalem nie dosc jasno. Okazuje sie ze obecnie akcja na pompki piezo Seimensa jest prowadzona zarowno przez VW jak i AUDI ( niewiem jak w Seat oraz Skoda ).
    Okazuje sie tez ze akcja w VW zmienila sie co do jej zasady dzialania.
    W VW ( kiedys ) jezeli klient przyjechal i mial uszkodzona pompke ( a do tego spelnial okreslone warunki ) to wadliwa pompka byla wymieniana ( tylko wadliwa ) na nowa.
    Wymiana byla tylko wadliwych elementow. Jezeli przyjechal z druga wadliwa pompka ( po jakims czasie ) to znowu byla zabawa w spelnianie warunkow ale tym razem wymieniane byly juz wszystkie pompki.
    Obecnie auto nie musi miec problemu z pompkami ( miec ich uszkodzonych ) wystarczy ze ma pompki z wadliwej serii ( moze przyjechac klient z ulicy ) i zostana mu wymienione ( wszystkie z wadliwej serii ).

    W AUDI slyszalem ze jest tak :
    Przyjezdzasz i masz popmpki z wadliwej serwii to zostana one wszystkie wymienione. Nie musza byc uszkodzone, niema dodatkowych warunkow ( odnosnie przebiegu, serwisowania w ASO itd itd ). Jest warunek ze auto musi wyprodukowane na konkretne terytorium ktorego akcja dotyczy ( w Naszym przypadku na Polske ).

    Chodzilo mi oto ze w rozmowie z osoba z VW uslyszalem ze wiazka jest zawsze wymieniana a osoby z AUDI pisza ze bywa to roznie. Dlatego napisalem ze akcje w VW i AUDI sa prawie takie same, aczkolwiek roznia sie w szczegolach ( ale czy to aby nie wymysl ASO ).

  6. #36
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Ci ktorzy maja wymienione pompki, a auta sa po programie, chyba warto sie skontaktowac ze swoim tunerem i podpytac czy nie trzeba zrobic korekty, zwalaszcza w autach z wiekszym przebiegiem tych starych.
    jesli stare mialy ustawione duze czasy otwarcia, to nowe beda laly , chyba...
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #37
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Mnie nie chodzi co robi VW a co serwis Audi ,tylko chodzi o to ze powinna byc wykonana czynos ponownej regluacji sruby regulujacej cisnienie na pompce.
    chcialem tylko dowiedziec sie czy serwis inforumje o takim czyms, czy po prostu zaloza i dobra jest
    Who I am? I am a the Champion.

  8. #38
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    Ci ktorzy maja wymienione pompki, a auta sa po programie, chyba warto sie skontaktowac ze swoim tunerem i podpytac czy nie trzeba zrobic korekty, zwalaszcza w autach z wiekszym przebiegiem tych starych.
    jesli stare mialy ustawione duze czasy otwarcia, to nowe beda laly , chyba...
    Ja pytałem CS - nie ma potrzeby robienia korekty.
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  9. #39
    adwert's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    malopolska
    Auto
    AUDI Quattro
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    koledzy, dostalem pare dni temu pismo z serwisu AUDI na temat akcji serwisowej 23K1. musze podjechac i dowiedziec sie co i jak, ciekawe jak sie beda zapatrywac na to ze auto przyjechalo z zzagranicy

  10. #40
    pjanet's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    A3 TDI QUATTRO 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Jezeli sprawdzajac po VIN auto bedzie pochodzic z innego rynku niz te objete akcja to nic nie bedzie
    Jezeli natomiast jest inaczej to daj znac bo pare osob na forum jest w podobnej sytuacji.

    Ja osobicie mam auto sprowadzone z Holnadii i akcji nie podlegam ( auto bylo sprawdzane po VIN w ASO ). Ale jak to juz mozna przeczytac sa bardzo dziwne rzeczy zwiazane z ta akcja i wszystko sie moze zdarzyc.

Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •