Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 14 z 14

Temat: Oryginalne radio + dobre nagłośnienie

  1. #11

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Najgorzej z boczkami tylnymi, ale rwiesz na siłę, nic im nie będzie. Ogólnie maks godzina roboty. Stopień trudności: banał.

  2. #12

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    wymyslilem pewne rozwiazanie, ocencie prosze jak bardzo jest ono wykonalne, mianowicie:

    chciałbym umiescic skrzynie z glosnikiem w nadkolu w bagazniku, wzmacniacz umieszcze w lewym boczku z tylu, dodam glosniki na tyl oraz glosniki i tweetery na przod, zostawie oryginalne radio Audi.

    Kupie przejsciowke ISO-RCA i to podlacze do wzmacniacza, nastepnie od wzmacniacza do glosnikow i suba.

    Czy bedzie mozna zrobic to wszystko na jednym wzmacniaczu czy moze lepiej kupic jeden np na przod, a drugi na tyl i woofer czy moze jeden na woofer a reszte na glosniki?

  3. #13
    martin19's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grodzisk Maz.
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Podepnę się i ja pod temat
    Chcę skompletować audio pod radio Pioneer DEH-1300MP przy czym na przodzie mam głośniki hertz DSK 165 obecnie pod radiem ale będą podpięte pod wzmacniacz a na tyle chciałem jakieś dobrze grające głośniki pod radio , ponieważ mam zamiar kupić wzmak 4 kanałowy 2 kanały przód + mostek na suba jakie głośniki na tył, wmacniacz i suba polecacie aby sensownie to zagrało? jestem zielony w tym temacie więc prosze o wyrozumiałość Jeżeli ma to jakieś znaczenie słucham vocal house'u

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Wrzuć na tył te DSK a najlepiej zapomnij o tyle. Na przód HSK lub ESK, suba AudioSystem MX 12, wzmak o parametrach 2x100 RMS na przod i minimum 300 w mostku do suba i będzie klepać już fajnie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •