Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 25 z 25

Temat: Ręczna korekta lakieru

  1. #21
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez audiczkaa3 Pokaż post
    Czy taki zestaw ściereczek z mikrofibry będzie dobry do wypolerowania auta i wywoskowania ?
    Cześć,
    wiesz co nie widzę sensu kupowania takich microfibr na aukcji ponieważ są dostępne praktycznie we wszystkich hipermarketach i nie trzeba płacić za przesyłkę. Nie jest to jakiś hit. Do lakieru bym ich nie używała (ewentualnie do wnętrza czy szyb).
    Do polerowania auta używamy aplikatorów do ręcznej korekty lub padów polerskich do mechanicznej. Microfibrą nie polerujemy. Do docierania wosków czy QD polecałabym jednak coś zdecydowanie delikatniejszego.


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  2. #22
    egge's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Wiolka
    Cieszę się, że się rozumiemy.
    W zakresie kosmetyków samochodowych, owszem poruszam się tylko w Megsie. To takie dla mnie oczywiste. A to, że inni o tym nie wiedzą utwierdza mnie, że "powitalnia" jest bez sensu. Bo kto to czyta?

    Koniec OT.
    Pozdrawiam
    Maciej

  3. #23

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nd-Szczn
    Auto
    BMW E93
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez egge Pokaż post
    poruszam się tylko w Megsie
    Powodzenia.

  4. #24

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Słubice
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Ja użyłem dzisiaj tego środka magsa.Aplikacja-ręczna..odrazu powiem może o błędach jakie popełniłem-tak więc,użyłem tylko jednej gąbki do aplikacji.Zadanie pracochłonne ale z efektami,może nie takimi jakie oczekiwałem,ale jestem zadowolony (4+) podejrzewam że jak bym miał maszyne to lepiej by to poszło i efekt byłby bardziej zaskakujący.Więc pytanie moje takie..mam więcej takich zadrapań,jaką maszynę rotacyjną byście polecili mi w rosądnych pieniądzach tj.max do 350-400zł. I czy jest jakaś możliwość wypolerowania pęknięć struktur lakieru (oczywiście od lat już samochodu) aplikacja na zderzaki tj.platik. To zdjęcia z mojej pracy ręcznej na produkcie magsa. Po 3 aplikacjach środka.
    http://zapodaj.net/19775f74d7342.jpg.html
    http://zapodaj.net/7c22c0ba0098a.jpg.html
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez mateo1992 - 07-02-13 o 20:01

  5. #25
    carok.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz, Bełchatów, Luboń, Lisków
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Do ręcznej korekty oprócz UC można użyć bardzo fajnego zestawu SONUS HAND POLISH jednak wiadomo jak to jest z ręczna polerką trzeba się trochę pomęczyć dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty bardzo dobre polerki w przystępnej cenie LARE EPL-11 Polerka rotacyjna oraz LARE EPL-41 Polerka orbitalno-rotacyjna Dual Action oraz całą game produktów MENZERNA .
    Ostatnio edytowany przez carok.pl - 22-03-13 o 12:18
    Kosmetyki samochodowe Taniej dla A3-club.net o 10%. Dostawa gratis od 150zł
    Każdego dnia pracujemy i testujemy kosmetyki z naszego sklepu, pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego produktu. Prowadzimy Szkolenia detailingowe
    Dla klubowiczów A3-club.net specjalne warunki na usługi w studio.carok.pl w tym: Ceramiczna ochrona lakieru

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •