Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 151 do 160 z 188

Temat: Nie graja głośniki tył oraz sub :(

  1. #151

    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wg mnie nie ma jakiegoś połączenia kablowego.
    Niebieski i czerwony kabel nie są w żaden sposób połączone z kablami od strony radia co widać na poniższych zdjęciach.
    Który kabel należy, z którym połączyć?

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/cc9fd10140ec65d4
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/6f4a64cae64e951c

    Edit: Prawdopodobnie potrzebuję "dwa plusy" a mam jeden. Które kabelki powinienem ze sobą połączyć?
    Wydaje mi się, że powinienem połączyć czerwony kabel z żółtym (kable widoczne na drugim zdjęciu)

    Edit: Ok, zasilanie mam. Tak jak przypuszczałem trzeba było połączyć kabel czerwony z żółtym (zgodnie z poniższym zdjęciem). Głośniki tylne już grają.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/60b14d0255a505b2

    Teraz zasilanie na radiu mam cały czas.

    Ale mam kolejny problem. Po podłączeniu separatora radio bardzo słabo odbiera. Dużo lepszy odbiór mam jak podłączę kabel minijack - minijack (jak na poniższym zdjęciu).

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/c4d32d2763a10294

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Potrafi ktoś pomóc?
    Ostatnio edytowany przez gratisLPG - 07-07-17 o 11:22

  2. #152
    igrekzet's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Renault Clio IV 1.5 dCi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tutaj masz z NATCAR adapter do systemu Nokia

    https://www.natcar.pl/pl/p/Nie-dzial...-A4-A6-A8-TT/9

  3. #153

    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Międzyrzecz
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Okej, zamówione, dzięki za pomoc i temat do zamknięcia ;D

  4. #154

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Hej! Piszę z takim zapytaniem. Albo może na początek inaczej: posiadam ja audi a3 wersję po lifcie z 2002 roku. Jeśli będą potrzebne jeszcze jakieś dane to je podam, ale na sam początek chyba wystarczy. W samochodzie miałem zamontowane oryginalne radio (jeszcze na kasety), ale wymontowałem je bo chciałem używać płyt cd. Oryginalne radio stare gdzieś sobie leży i odpoczywa, nie wiem jak ono grało bo jeśli mam być szczery to nawet nie sprawdziłem, czy przy nim działał tylni subwoofer oraz głośniki z tyłu. Obecnie mam radio nowe, jest ono podpięte za pomocą przejściówki, bo normalnie kable nie pasowały. Tak naprawdę nie wiem czy mam głośniczki tylne (bo nie grają), dzisiaj mam zamiar to sprawdzić - jednak zakładam, że są bo przy aucie nie było nic robione, a czemu by ich miało nie być? Do tego mam po otwarciu bagażnika, po lewej stronie coś co wygląda jak subwoofer (tylko nie działa) nie wiedzieć czemu. Czy ktoś ma jakieś porady, uwagi jak mogę to podłączyć do obecnego radia, żeby to wszystko hulało jak trzeba ?

  5. #155
    igrekzet's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Renault Clio IV 1.5 dCi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kualbipa Pokaż post
    Hej! Piszę z takim zapytaniem. Albo może na początek inaczej: posiadam ja audi a3 wersję po lifcie z 2002 roku. Jeśli będą potrzebne jeszcze jakieś dane to je podam, ale na sam początek chyba wystarczy. W samochodzie miałem zamontowane oryginalne radio (jeszcze na kasety), ale wymontowałem je bo chciałem używać płyt cd. Oryginalne radio stare gdzieś sobie leży i odpoczywa, nie wiem jak ono grało bo jeśli mam być szczery to nawet nie sprawdziłem, czy przy nim działał tylni subwoofer oraz głośniki z tyłu. Obecnie mam radio nowe, jest ono podpięte za pomocą przejściówki, bo normalnie kable nie pasowały. Tak naprawdę nie wiem czy mam głośniczki tylne (bo nie grają), dzisiaj mam zamiar to sprawdzić - jednak zakładam, że są bo przy aucie nie było nic robione, a czemu by ich miało nie być? Do tego mam po otwarciu bagażnika, po lewej stronie coś co wygląda jak subwoofer (tylko nie działa) nie wiedzieć czemu. Czy ktoś ma jakieś porady, uwagi jak mogę to podłączyć do obecnego radia, żeby to wszystko hulało jak trzeba ?

    Użyłeś adaptera do podłączenia niefabrycznego radia?
    Jeśli nie to musisz dokupić adapter i podpiąć między radiem, a instalacją.
    Szukaj na allegro NATCAR_PL oni mają adaptery, ewentualnie w google "nie działają tylne głośniki Audi NATCAR"
    Po użyciu adaptera, będą grały tylne głośniki i sub.

    Tylko dobierz dobry adapter do swoich głośników, jeśli nie masz znaczków przy głośnikach BOSE, to kupujesz do Nokia, jak masz to kupujesz do BOSE.
    Ostatnio edytowany przez igrekzet - 09-08-17 o 17:01

  6. #156

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    sprawa wygląda tak, że miałem po prostu przejściówkę (adapter) uszkodzony, bo głośniki wymontowałem i wszystko hulało. dzięki za chęci (głośniki mam blaupunkt xd)

  7. #157

    Data dołączenia
    Aug 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krasnik
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Witam,podłącze się do tematu,zakupiłem ten moduł który polecał igrekzet tylko u mnie jest dwie kostki w aucie i parę lużnych kabelków,tak jakby ucięta wtyczka.Od modułu została jedna kostka i jak do czego podpiąć.Ta kostka nie podłączona jest koloru pomarańczowego.

  8. #158
    krzyho's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    powiat limanowski
    Auto
    audi a3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mam problem, nie dzialają mi tylnie głośniki i subwoofer firmy JTB HAES
    Jaki jest potrzebny adapter do tych 3 Ori kostek (czarny i brązowy oraz czarny większy)?
    Ostatnio edytowany przez krzyho - 09-12-17 o 16:01 Powód: Pomyłka

  9. #159
    krzysiek0501's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witajcie.

    Siedze czytam ale nie ma odpowiedzi dokladnie na moj problem ..

    12r autka troszke juz porobilem multifunkcja na kiero itd dzis zamontowalem kamerke cofania mam radio chinczyka 2din graja wszystkie glosniki i sub ( tyl troszke cicho) mam zdjete boczki tyl od strony suba itd . Zastanawiam sie czy musze dodatkowo ciagnac do tylnych glosnikow kable do suba ? bo chcialbym podlaczyc wzmacniacz 4 kanalowy i sub . mozna uzyc znalesc kable do tylnych glosnikow od tej niebieskiej kostki co wchodzi do pudla suba? ktore to kable ? bo rozumiem ze plus od aku i sygnal sub od radia przeciagne . czy dodatkowe kable od radia glosnikowe tyl musze jeszcze prowadzic ? chyba tak bo radio nie wiem czy oddielnie mi da dobry sygnal...

  10. #160

    Data dołączenia
    Aug 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam panowie potrzebuje pomocy kiedyś wspominałem że nie gra mi głośnik basowy w prawych tylnych drzwiach, piszczała gra (jest to system Bose). Byłem dzisiaj u elektryka i bez ściągania boczka drzwi stwierdził że napewno głośnik się spalił bo skoro piszczałka gra a podobno do niej wychodzą kable od głośnika basowego to to może być jedyną przyczyną i zalecił kupić głośnik. Jak Wy to widzicie? Jeżeli ma rację to może wiecie jaki ten głośnik ma numer żebym mógł go znaleźć? Będę wdzięczny za pomoc.

Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •