Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 53

Temat: Opinie o Audi A2

  1. #31

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi A3 ALH
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Nie upre sie mylicie się, nie mam zamiaru żyć tylko przekonaniem że ma 150 tys km, własnie auto jest od 1 własciciela,bezwypadkowe 100% jest za normalną kase, za tyle kupie w Polsce- nie chce okazji bo wg mnie nie ma , tylko nie chce się juz nabrać, sam mam audi a3 później sie okazało ze w ecu zamiast 180 tys km ma 370 i dlatego tyle w niego ładowałem. Dlatego w Niemczech szukałem auta od 1 właściciela i z serwisem Audi a nie jakimś warszratem do końca wypełnioną ksiażką. Auto mnie zaskoczyło, oglądałem duzo A2 w Polsce i w Niemczech, takie jak mnie interesowało kosztowało dużo, w Polsce wiekrzośc ma wytarte klimatroniki przełaczniki a przebieg ok 150 tys km, a ten co mnie inetersuje ponad 200 i nic nie wytarte, tylko wszyscy jak słyszą jaki ma przebieg to się za głowe łapia, ale auto wygląda bardzo dobrze i te serwisy w ASO do końca- bez żadnej zwłoki mnie przekonały i chciałem żeby mnie ktos poparł w moim wyborze chyba że sie mylę. Dylemat mam tylko czy motorownia będzie jeszcze taka mała zyć długo, jak dalej będe ją serwisował czy szykują sie wydatki w związku z przebiegiem. Chciałem 1.4 TDI bo ma turbine WG i nie ma dwumasy i jest aluminium. Sorki ale mam juz dosyć oszukanych aut i dlatego ciagle się pytam boje sie wpaść w bagno. Jak Wpisałem te wymagania jakie mnie inetersuja to auta na prawde maja ponad 200 tyś km ( 1 właściciel, bezwypadkowe, serwis ASO do końca, TDI, klimatronik )

  2. #32
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez audia2tdi Pokaż post
    .... okazało się, że przebieg w ECU jest 392 tys km a nie 199 jak na liczniku Jak kupowałem go miał 155 czyli ktos cofnał o 200 tys km,
    zdecyduj się ile miałeś przebiegu bo sam już nie wiesz , do tyłu jeździsz czy co..

    A2 potem nikomu nie sprzedasz nie wiem czy wiesz o tym ?
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  3. #33

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi A3 ALH
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KiTo Pokaż post
    zdecyduj się ile miałeś przebiegu bo sam już nie wiesz , do tyłu jeździsz czy co..

    A2 potem nikomu nie sprzedasz nie wiem czy wiesz o tym ?
    a3 odczytany był z vcds-a i go nie zapisywałem, a przebieg w ecu i tak rózni sie o 5% od licznikowego czyli nawet przy tym przebiegu o 20 tys km czyli ma ok realnie 370 tys km tak mi sie wydaje, a co wg ciebie odpuścic te audi z uwagi na przebieg? za 20 tys zł i tak chyba za bardzo nie poszaleję
    Dodano:
    sam widzę jakie realnie maja przebiegi samochody w Polsce, wystarczy zobaczyć tutaj http://www.bezwypadkowy.net/forum/54-uwaga-na-to-auto ostatnio na TVN turbo było, że sa nowe patenty, zrobienie historii auta u zaufanego serwisanta w ASO w systemie kosztuje od 500 do 1500zł to juz nie wiadomo komu wierzyć i ciekawe czy to prawda
    Ostatnio edytowany przez audia2tdi - 01-12-11 o 11:15 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #34
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    niestety nie ma reguły, jedno auto może chodzić bez awarii ze 300 tysi, w drugim się coś przy 200 posypie, to loteria.
    There's only one word you need to know. Low.

  5. #35
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    albo może chodzić bez awarii pół milona na seryjnych gratach... zależy od eksplatacji
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  6. #36

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi A3 ALH
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Za ta sama kase w Niemczech mam wspomniane Audi A2 TDI 223tys km 1 własciciel, serwis ASO Audi , sprzedaz prywatna , pełna dokumentacja+faktury, rok pr 2002,
    albo A2 1.4 i 2 włascicieli, serwis, sprzedaz komis , przebieg 150 tys km rok pr 2001r
    albo A2 1.4i 1 właściciel, serwsis ASO, sprzedaż prywatna, przebieg 102 tyś km ale rocznik XI.2000.
    Dodano:
    Kolega z ASO VW mówił że A2 TDI ma duzy przebieg ale po sprawdzeniu historii napraw powiedział żebym się zdecydował na TDI bo faktycznie nie jest przerażający, ale nie był pewny, powiedział mi tylko , ze motor 1.4i ma problemy olejowe, wiecie jakie?
    Ostatnio edytowany przez audia2tdi - 01-12-11 o 11:26 Powód: Automatyczne łączenie postów

  7. #37

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi A3 ALH
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    jak patrze tu to w Polsce chyba nigdy nie kupie samochodu http://www.bezwypadkowy.net/forum/54-uwaga-na-to-auto

    90% to oszustwa licznikowe i serwisowe

  8. #38
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez audia2tdi Pokaż post
    jak patrze tu to w Polsce chyba nigdy nie kupie samochodu http://www.bezwypadkowy.net/forum/54-uwaga-na-to-auto

    90% to oszustwa licznikowe i serwisowe
    Ameryki nie odkryłeś

    jeśli chodzi o przebiegi nie spotkałem sie w DE z A2 w dobrym stanie bez dzwona z mniejszym przebiegiem niz 190 tyś km
    jak szukałem

    jesli chodzi o 1.4TDI zarówno cześci jak i jednosta jest bardzo podobna jak 1.9TDI tyle ze bez jednego cylindra wiec cześci i ich dostepność jest dosyć dobra
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  9. #39

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi A3 ALH
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Ja sie juz zdecydowalem na Audi A2 z 2001r z przebiegiem 223 tys km za 4200 euro, chodzi mi tylko ze jest bezwypadkowy i sprzedaz prywatna i serwis Audi, napisał bezwypadkowy i tak wygląda, chce miec taki nawet wyższa cena niz w Polsce bo to dla żony a nie na handel .Nie chce życ złudzeniami w Polsce 150 wszystkie A2 w rzeczywistosi ponad 300 tys km to jakas masakra. Nie mówię o A3 do 2004 żaden, mówie żaden z prywatnych rąk w Niemczech nie ma mniej niż 250 tys km, z komisów juz mają, a w Polsce
    Ostatnio edytowany przez audia2tdi - 02-12-11 o 13:39

  10. #40
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez audia2tdi Pokaż post
    Ja sie juz zdecydowalem na Audi A2 z 2001r z przebiegiem 223 tys km za 4200 euro, chodzi mi tylko ze jest bezwypadkowy i sprzedaz prywatna i serwis Audi, napisał bezwypadkowy i tak wygląda, chce miec taki nawet wyższa cena niz w Polsce bo to dla żony a nie na handel .Nie chce życ złudzeniami w Polsce 150 wszystkie A2 w rzeczywistosi ponad 300 tys km to jakas masakra.

    w DE ogladałem w okolicy Berlina piękną A2 z 2002 albo 2003 ale zdaje sie ze 2003 1.4TDI w full opcji grzane stołki komputer itp chyba nawet navigacja była MMI przebieg chyba ok 190 ale stan idealny środek bez przetarć rys itp servis do 2010 r w ASO Audi cena jaką mi zaproponowano 4400 euro z tego co pamiętam może jeszcze sie nie sprzedała hmmmm.......
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •