Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 15 z 15

Temat: Tylna klapa sama się otwiera

  1. #11

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    Problem rozwiązany wszystkie styki wyczyszczone preparatem z sklepu elek. i wysuszone. Dziala elegancko

  2. #12
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    proszę Bardzo

  3. #13

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny Wtyczka do przycisku bagażnika

    Witam, szanowne towarzystwo :]

    Mam mały problem po samoistnym otwieraniu się bagażnika i utlenionej alumiowej listwie na klapie, postanowiłem zrobić z tym porządek. I tak listwę oddałem do lakierowania i po problemie, natomiast przyczyną samoistnego otwierania się klapy bagażnika były skorodowenae/zgniłę wtyczki i przyciski(brak styku), po zakupie nowych przycisków i wtyczek pojawił sięproblem jak takową wtyczkę założyćna kabel czy wymagana jest zaciskarka czy jest na to poprostu jakiś patent ??

    Poniżej zdjęcie wtyczki.



    z góry dziękuje za porady :]

  4. #14
    natkrol's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2022
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Question Samoistnie otwierająca się klapa bagażnika

    Witam serdecznie!

    W pewnym sensie wiem co jest problemem, ale chciałabym się dowiedzieć jakie mogą być jego konkretne źródła oraz ew. rozwiązania.

    Pewnego dnia klapa bagażnika po prostu zaczęła się sama otwierać. Męczyłam się z tym kilka dni do wizyty u mechanika - tam zostały przeczyszczone kostki i przez ok. 2 tygodnie był spokój. Niestety, problem powrócił ze zwiększoną mocą; zamek tak wariował, że zanim zdążył dobrze zaskoczyć to otwierał się znowu... i znowu, i znowu, i znowu. Zdecydowałam się na rozebranie klapy od wewnątrz i wtedy zauważyłam, że kostka od zamka była po prostu mokra. Spięcia powodowały, że kostka dostawała błędnie sygnały do otwarcia zamka. Na tamten moment zdecydowałam się po prostu ją wypiąć, a do otwierania klapy używać pilota.

    Teraz nadszedł moment, żeby to wreszcie ogarnąć. Jeżeli macie jakieś pomysły jak wilgoć znalazła się na kostce - proszę uprzejmie o odpowiedzi .

    Dodam, bo może to mieć związek, że tylna wycieraczka nie działa, więc z niej nie korzystam.

    Pozdrawiam

  5. #15
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •