Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Nie działa elektryka lewej strony

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podk.
    Auto
    brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Nie działa elektryka lewej strony

    Witam, mam problem z audi a3 8p 2.0tdi 2003r, otóż nie działa elektryka z lewej strony tzn. lewa szyba oraz lewe lusterko, po prawej stronie wszystko działa sterując przyciskami w lewych dzrwiach. Co to może być? Prosze o pomoc.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 15:29

  2. #2
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Albo cos z kablami albo silniczek (czyli modul drzwi) powiedzial papa. Raczej to drugie. Mozesz zdjac boczek i popatrzyc na kable. Warto tez podpiac sie pod komputer i sprawdzic bledy.

    Ps. Jabys potrzebowal to mam do sprzedania silniczek.

  3. #3
    Tomekxxxb's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Malopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Sprawdz połaczenia wtyczki do włacznika zasowania szyby , mialem podobny problem tylko z drzwiami po prawej stronie, tez nie dzialala szyba , natomiast dzialala kiedy zasowalem ja z wlacznikow po lewej stronie.Przeczyscilem wtyczke i smiga.
    SPRZEDAM WLACZNIK ZASOWANIA I ODSOWANIA SZYB oraz SILNICZEK DO TYLNEJ WYCIERACZKI sam silnik OD AUDI A3 8P 3D

  4. #4
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Ale reszta szyb dziala. I co ma do tego nie dzialajace ustawiania lusterka? Te dwie usterki wskazuja na silnik, bo z niego tez wychodza kable do lusterka.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocek
    Auto
    Audi A3 1.8
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny 2010r. Brak części oświetlenia zewnętrznego

    Witam problem dotyczy auta jak w temacie, Audi A3 8p 2010-11. Co jakiś czas, 2-4 dni znika część świateł, np. brak jest lewej mijania z przodu, lewej postojowej z tyłu, stopów, reszta działa. Czasami pomaga odpięcie akumulatora, ale nie zawsze. Wymieniony również został moduł komfortu BCM, nad nogami kierowcy. Dwa tygodnie było dobrze, ale problem powrócił. Gdzie można szukać przyczyny problemu?

  6. #6
    Emil0s's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Audi A3 8P FL 3d
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Domyślny

    Cześć. U mnie całe drzwi od strony kierowcy są skopane - nie mogę ustawiać lusterka, czasem nie działa kierunkowskaz w lusterku (pozostałe ok), szybka nie pracuje w pełnym zakresie (na dole wystaje na szerokość dłoni, na górę się nie domyka i świst powietrza jest przy dużych prędkościach), a mechanizm strasznie rzęzi. Nie można też jednym kliknięciem pełnego zakresu góra/dół zrobić, tylko przytrzymując.

    Co to może być i czy samodzielnie da radę, czy może ktoś poleci w okolicach Gdańska/Pruszcza Gdańskiego speca od Audi? Dodam, że to mój pierwszy VAG w ogóle.

    EDIT: okazało się, że po prostu wiązka była uszkodzona. Drzwi były wymieniane, się okazało i ktoś beznadziejnie puścił wiązkę.
    Ostatnio edytowany przez Emil0s - 23-08-21 o 18:38

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •