Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 30

Temat: Audi S3 225KM + chip na 260KM + mokre nitro

  1. #11
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    hmm to takie jest wiesz... jak chcesz zrobic nitro to ogolnie powinienes powymieniac jakies elementy silnika... sam przyklad przypomnij sobie film szybcy i wsciekli 1 edycja jak braianowi troche odwalilo... z nitro nie ma zartow powinienes odezwac sie do vtg np albo innej firmy tunerskiej i z nimi o tym porozmawiac bo normalni uzytkownicy na tym sie nie znaja... musisz wiedziec to od kogos kto to montowal i kto sprawdzal jak to dziala...

    co do samego nitro to nitro mozna nawet do a3 1.8T zamontowac bez problemu 2 kumpli w preludach mieli nitro...


    Mod: film bajeczka nie jest dobrym źródłem informacji / to forum techniczne i temat o S3 - nie o Prelud. Regulamin punkt 9 !

  2. #12
    milosz_max's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wołomin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    co do samego nitro to nitro mozna nawet do a3 1.8T zamontowac bez problemu 2 kumpli w preludach mieli nitro...
    nie porównuj silnika hondy do audi...

  3. #13
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    nie porownoje. napisales cos w stylu ze zrozumialem ze tylko do 225KM mozna zakladac... to mowie ze do a3 zwyklego 1.8T mozna tez zamontowac nitro... i napisalem ze 2 kumpli w preludach tez mieli nitro i nie wiem czy cos bylo nie tak bo obydwoje po krotkim czasie zrezygnowali z nitro
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  4. #14

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    hmm to takie jest wiesz... jak chcesz zrobic nitro to ogolnie powinienes powymieniac jakies elementy silnika... sam przyklad przypomnij sobie film szybcy i wsciekli 1 edycja jak braianowi troche odwalilo...
    porównywanie realiów do takiej bajeczki jaką są Szybcy i Wściekli, oraz reszta tych filmików to delikatnie mówiąc głupota...

    jak kumple planowali albo zrobili takie mody jak ty planujesz kolego Cassel (K03 i 1,5 bara) to nie dziwne że zrezygnowali...

    to jest kwestia podejścia, wszystko będzie chodziło i to bardzo długo jesli się to zrobi profesjonalnie i z głową...

    powinieneś kolego porozmawiać z kimś kto ma u siebie nitro w s3 (popytaj na www.streetracing.pl) i oni ci najlepiej doradza co i jak. Ja osobiście bez zakucia bym się w N2O nie pchał...

    pzdr

  5. #15
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czapu
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    hmm to takie jest wiesz... jak chcesz zrobic nitro to ogolnie powinienes powymieniac jakies elementy silnika... sam przyklad przypomnij sobie film szybcy i wsciekli 1 edycja jak braianowi troche odwalilo...
    porównywanie realiów do takiej bajeczki jaką są Szybcy i Wściekli, oraz reszta tych filmików to delikatnie mówiąc głupota...

    jak kumple planowali albo zrobili takie mody jak ty planujesz kolego Cassel (K03 i 1,5 bara) to nie dziwne że zrezygnowali...

    to jest kwestia podejścia, wszystko będzie chodziło i to bardzo długo jesli się to zrobi profesjonalnie i z głową...

    powinieneś kolego porozmawiać z kimś kto ma u siebie nitro w s3 (popytaj na www.streetracing.pl) i oni ci najlepiej doradza co i jak. Ja osobiście bez zakucia bym się w N2O nie pchał...

    pzdr
    Ja nie wiem czy ty jestes jakos psyhicznie chory na moim punkcie czy o co ci chodzi chlopaku?

    Mowie ze robili w hondach dawno temu i obydwoje ogolnie po jakims czasie zrezygnowali. Nie znam przyczyny dlaczego dlatego nie pisze jaka przyczyna.

    Co do mnie to o co ci chodzi z 1.5 bara? Nie rozumiesz czegos takiego jak wlasne zachcianki? Komus sie cos podoba i chce cos to i tak to zrobi i nie bedzie rezygnowal z czegos bo jakis konserwatysta mu mowi co innego...

    sory za OT

    co do samego nitro to jak mowilem wyzej... skontaktuj sie z vtg albo jakims innym profi tunerem ktory montowal nos i tyle


    Mod: regulamin punkt 15 i 9

  6. #16

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    Ja nie wiem czy ty jestes jakos psyhicznie chory na moim punkcie czy o co ci chodzi chlopaku?
    jestem całkowicie zdrowy...nie wypowiem sie na temat twojego stanu psychicznego ze względu na moją kulture i poziom z którego staram się nie zniżać bo wychodze z założenia że mierzy się wysoko a nie na samo dno...

    zastanawiam sie poprostu co ty chcesz wnieść do tego tematu (czy jakiegokolwiek innego z zakresu tuningu mechanicznego) skoro nie masz bladego pojęcia na temat własnego auta a probujesz radzić innym, powołując się na film sience fiction na temat tego 1,5 bara czy tam 2,0 barów na K03 to sie nie wypowiadam bo mnie poprostu krew zalewa jak słysze takie herezje i pierdoły...martwie się tylko że ktoś może wziąść twoje posty do siebie i pomyśleć że takie rzeczy się naprawde robi. Ale nie róbmy już z tego wywodu na publicznym forum.

    jeśli chodzi o twoje pytanie milosz_max, to musisz sobie zadać jeszcze pytanie w jakim stanie mechanicznym znajduje się twój silnik. Żeby nie okazało się że po pierwszym strzale...będzie drugi strzał tylko dużo głośniejszy czego oczywiście nie życze tak jak pisałem wyżej koniecznie zaczerpnij informacji od użytkownika N2O w S3 bo firma tuningowa jak każdy sprzedawca będzie cie namawiać bo ma z tego czysty $$$...moc chwilowa to duże obciążenie głownie dla korbów, tłoków i panewek, ja bym się na takie ryzyko nie narażał i najpierw zakuł...

    pzdr

  7. #17

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WWA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Strzał na 75KM? Długo tak nie pojeździsz. Z tego co się orientuje bardzo mało osób ma nittro w mocnych 1.8T ze względu właśnie na jego destrukcyjne działanie. Ale jeśli chcesz przecierać szlaki to zakładaj! Chętnie zobaczymy te 335KM..

    PS. Może to właśnie Brian z Fast & Furious miał 1,5 bara na K03?

  8. #18
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ja generalnie chcialbym zobaczyc co sie stanie jak przy strzale z nitro nagle komputer zamknie przepustnice...

  9. #19

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dawid
    Ja generalnie chcialbym zobaczyc co sie stanie jak przy strzale z nitro nagle komputer zamknie przepustnice...
    big bang....

    pzdr

  10. #20
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    czapu,

    i kolejny raz pokazujesz jakim jestes inteligentem... odnosnie tych 2 barow to pisalem na twoje niedowierzenia ze gdybym chcial to i tak moglbym zrobic a ty piszesz zaraz wszedzie jakbym to zrobil... chlopaku zastanow sie i naucz sie czytac... co do 1.5 bara to mowilem wyraznie ze chce do tego dobic a skad wiez na czym? chce na poczatku wykrecic z 1.2/1.3 na k03 a pozniej zmienic na k03s albo k04 i o co tobie kaman... nie wiem jak ty ale inni moze chca sie pobawic i zobaczyc wytrzymalosci turbiny..

    Mod: Dalej dajesz 15 i 9 / 1 ostrzeżenie

    a dopiero jak dostalem jest jakies ale regulamin... ehh to sie na bierzaco mowi a nie...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •