Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Podświetlenie rejestracji [diody]

Threaded View

  1. #1
    pandajacek's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    -=A3=-
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Podświetlenie rejestracji [diody]

    Witam. Opisze jakze trudna czynnosc jaka jest wymiana seryjnych zarowek podswietlenia rejestracji na diodowe

    A wiec tak:

    Ja użylem takich o zaroweczek firmy J-tech barwy bialej (1szt=6diod):



    Co nam potrzeba? oczywiscie zaroweczki oraz srubokret (srubki sa na gwiazdkowy, zaroweczki to sa te krutsze "rurkowe") ja uzylem "probowki" :



    No i zaczynamy:
    Odkrecamy najpierw po 2 srubki na kazdym z naszych "kloszy" zaroweczek znajdujacych sie nad tylna rejestracja. Jesli odkrecimy a "kloszek" zostanie (jest zapieczony) smialo podwazamy go z wyczuciem raz z lewej raz z prawej strony az nam wyskoczy(nie peknie) naszym oczom ukaze sie widoczek:



    Kolejnie wymieniamy stara zarowke z naszym nowym nabytkiem. Teraz kilka rad:
    -Gdy juz wlozysz nowa zarowke obroc diody w dol a dodatkowo pod lekkim kontem w strone przeciwna niz tyl twojego auta (jak tego nie uczynisz beda swiecily na ramke rejstracji)
    -Jesli wmontujesz zarowke a ona nie bedzie swiecila wykrec i przekrec jak o 180 stopni (nie trafiles z biegunami )
    -Wkladajac "klosz" z powrotem jesli posiadasz ramki rejstracji i do wymiany zarowek ich nie odkreciles (bo tak mozna) uwazaj bo wciskajac moze zarowka sie obkrecic i stracisz na efekcie.

    No i wkrecamy z powrotem

    Bylo tak:



    Zdjecie teraz 50/50:





    A po wymianie jest tak:





    Mam nadzieje ze komus sie to przyda/spodoba i to wykorzysta

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 02-08-15 o 12:06

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •