Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Gałka zmiany biegów od Golfa IV do 8L

  1. #1
    orzelekpl's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sz-n
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Gałka zmiany biegów od Golfa IV do 8L

    Witam. Szukałem na forum czy da się zmienić gałkę od Golfa IV, Bory itp. do Audi A3 i niestety za wiele się nie dowiedziałem. Postanowiłem się w to zagłębić bardziej. Ogólnie trzpień gałki różni się długością ale po dłuższych poszukiwaniach znalazłem na allegro taki sam wyglądający trzpień co w oryginalnej gałce od Audi A3 . Trzpień musi być taki sam aby osłona zaciskająca mieszek trzymała się na nim. Dlatego też pokażę to na moich poczynaniach jak to wyszło.

    1. Ściągamy mieszek dochodząc do samej gałki:



    2. Następnie szukając gałki staramy się ogarnąć taki sam trzpień z gałeczką na allegro aby osłonka mieszka dokładnie pasowała . Ja znalazłem taką do Bory i do Golfa IV.



    3. W odwrotną stronę wszystko składamy i wychodzi takie cudeńko. Ja osobiście jestem zadowolony z efektu. Gałka jest trochę wyżej niż od Audi ale mi się podoba.



    Ogólnie na allegro sprzedawane są gałki z krótszym trzpieniem więc nie wiem jak by to było z nimi . Myślę, że gałka siedziała by niżej , zacisk by trzymał ale nie wiem jak z osłonką zaciskającą mieszek ( tylko z tym mógłby być kłopot ).
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 02-08-15 o 12:43

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •