Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokazane rezultaty 71 do 72 z 72

Temat: Dziwny dźwięk z silnika

  1. #71

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARX

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez przemo88 Pokaż post
    To jest wina paska z tego gównianego zestawu INA. Temat znany od kilku lat i sam kiedyś przerabiałem. Nic z tym nie robiłem póki napinacz hydrauliczny się nie z****ł, na szczęście rozrząd nie przeskoczył. Wytrzymało to 50tys. Zmień sam pasek jak CIe drażni dźwięk. Generalnie INY już od dawna się nie montuje... Pasek się nie zsuwa, a że jest przy krawędzi to niczemu nie szkodzi.
    Też coś tak czułem.. wziąłem INA bo tak polecali i polecali na grupach to myślę że pewnie jest w porządku. Szkoda że wtedy nie znalazłem tych wszystkich postów na polskich i zagranicznych forach odnośnie tego gównianego paska.

    Dźwięk drażni, ale średnio mi się widzi płacić znowu 400 zł za rozrząd (bo tyle mechanik ode mnie zawołał, powiedział że ewentualnie z 70 zł opuści jak to sam pasek, ale sam napinacz też muszę wymienić, bo on nie będzie ryzykował i nie napnie mi na nowo paska). Zrobiłem póki co 14 tysięcy, myślisz że bez problemu mogę zrobić jeszcze te kolejne 15-20? Przy 30-35 bym go wymienił (o ile auta nie sprzedam do tego czasu).

  2. #72

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jak nie będziesz mieć pecha co do reszty osprzętu to nic się nie stanie. Sprawdź czy nie masz za luźnego paska. U mnie można było go palcami zdjąć bez trudu jak napinacz się poddał.
    Po przejechaniu większego dystansu ten dźwięk w sumie całkowicie u mnie zniknął albo był minimalnie słyszalny.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •