Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Vag com 208.1; 311.2; 409.1 nie działa Polski vag 4.9 działa

  1. #1
    toczek20's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kętrzyn
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny Vag com 208.1; 311.2; 409.1 nie działa Polski vag 4.9 działa

    Witam
    Opis tego co w temacie.
    Kabelek posiadam już ze dwa lata i pięknie mi na nim chodziły wszystkie Vagi.
    Od jakiegoś czasu nie podłączałem u siebie kabelka bo nie było potrzeby.
    Teraz coś mi się psuje i chciałem zrobić logi i wrzucić tu na forum a żaden vag com mi nie działa, Polski Vag 4.9 działa ale nie ma chyba funkcji do zrobienia logów. wgrywałem nowe sterowniki do kabelka i dalej tak samo
    o co może chodzić? co może być powodem?

    zrzuty ekranu z waga.




    Dodano:
    Mogę jeszcze dopisać że ściągałem już różne wersje Vag com i z różnych str i nadal nic.
    Myślałem że to może coś z kompem, zrobiłem format i od nowa stery i programy no i to nic nie pomogło.

    Może to być coś z gniazdem w aucie? tylko dla czego polski vag działa a Vag comy nie?
    Ostatnio edytowany przez toczek20 - 10-01-12 o 18:53 Powód: Automatyczne łączenie postów

  2. #2
    batman500's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    pod vaga dobrze jest w menadzerze urzadzen zrobic ustawienia portu i lepiej jak jest com 2 a nie 1
    Tu masz o tym info
    http://forum.vw-passat.pl/threads/89...m-a-portem-USB
    a testy masz ok czyli komp widzi interfejs ale moze cos z nim juz niedomaga albo cos ze strownikiem sie dzieje moze podlacz sie innym kablem jak masz taka mozliwosc badz twoj kabel pod inne auto i zobaczysz jak bedzie sobie radzic ja powiem tak u mnie kiedys bez problemu czytalo klime teraz nie bardzo a u innych osob idzie bez problemu pobaw sie w te ustawienie i daj wartosci jak pisza ludzie letency na mniej bo jest wolniej ale doklaniej i dodam ze czasem warto skonfigurowac inne usb i na nim sporbowac
    Ostatnio edytowany przez batman500 - 11-01-12 o 09:15

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •