Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 30

Temat: Kolizja

  1. #1
    sylwek26's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Kolizja

    Witajcie. Dzisiaj przytrafiła mi się kolizja oczywiście nie z mojej winy.Proszę o wycenę szkody...i ewentualnie na co jeszcze jutro zwrócić uwagę czy nie zostało uszkodzone Dostałem w koło i błotnik...Spisaliśmy oświadczenie ale koleś nie bardzo chce z OC bo samochód kupił 2tyg temu i na siebie jeszcze nie ma zarejestrowane i ubezpieczone.
    Fotki:
    http://www.fotosik.pl/u/sylwus66/album/1082107

  2. #2
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Co znaczy że nie chce z OC? Za takie uszkodzenia na moje oko weźmiesz na dzień dobry ok 2k. Naprawa lub wymiana ściany bocznej, wymiana zderzaka, lakierowanie, wymiana felgi, opony, może zawieszenie będzie uszkodzone, trzeba zrobić geometrię i zbieżność... Rób tylko z OC, nie daj się namówić na pokrycie kosztów. Ja dzisiaj za małą niewidoczną ryskę na zderzaku wyrwałem 700 zł z OC.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Zawiecha na milion procent nietknięta. Jak dla mnie za 700 zł zrobisz błotnik i zderzak. Co do koła to feldze na pewno nic też się nie stało, jedynie chyba opasanie opony dostało... No i ciagnij z OC rzecz jasna. Jak chlop nie ma, to sie nie martw, jest fundusz gwarancyjny.

  4. #4
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Nie ważne że nietknięta, geometrię musi zrobić, jeżeli są ślady uszkodzeń na feldze, przynajmniej na kosztorysie musi być to zaznaczone. Gość na oko stwierdzi że zawieszenie nie dostało?
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  5. #5
    sylwek26's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jemu bardziej chodzilo o to by szkode pokryc z wlasnej kieszeni.Dogadalismy sie tak ze mam mu zadzwonic ile sobie zycze.Jesli mu nie odpowiada to z OC.A Jak to jest jesli samochod jest zarejestrowany na kogos innego i ubezpieczenie tez.bo mowil ze kupil 2tyg temu...A druga sprawa czy jak bym pojechal do aso czy by mi to obliczyli?oczywiscie za free...jakies ewentualnie propozycje

  6. #6
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Bez naprawiania, sama wycena kosztuje w aso 200 zł brutto. Jeżeli samochód niedawno kupił i jest ubezpieczony na poprzedniego właściciela, to nie masz co się przejmować, nie będzie problemu z uzyskaniem odszkodowania. Powtórzę, nie dogaduj się, tylko wezwij rzeczoznawcę, bardziej ci się to opłaci.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  7. #7

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Terrez, masz rację. Mi chodziło, żeby sylwek26 wiedział na czym stoi. Wiadomo sprawa, że wariant OC jest korzystnieszy ekonomicznie. Zresztą co Ciebie sylwek26 obchodzi jaką chłop ma sytuacje? Zgłaszaj do jego OC i tyle...i tak poszedłeś mu na rękę, że się dogadałeś, bo by przytulił mandat 300-500 + 6 pkt.

  8. #8
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Sprawca to pewnie kolejny zawodnik który myśli że za 300-500 zł to się naprawi, jak się dowie że robota będzie kosztować 1k+ to się zdziwi że tak drogo. Chcesz uniknąć pretensji i innych problemów, to się nie dogaduj. Po to są ubezpieczenia, żeby unikać takich sytuacji.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  9. #9
    sylwek26's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Zaraz pojade do mechanikow i sie troche zorientuje co oni powiedza...opona wydaje mi sie tez do wymiany 2 naciecia co widac na foto...zderzak podrapany na rogu jak sie laczy z nadkolem.chyba tu bedzie wymiana?czy rzeczoznawca wpisze naprawe?co do felgi to nie wiem.zaraz ja obejrze...

  10. #10
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Co do zderzaka to zależy, jeśli jest podrapany lekko i nie ma innych uszkodzeń, np połamane zaczepy to wpisze lakierowanie, ale jeśli jest podrapany do plastiku, to będzie wymiana.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •