Pokazane rezultaty 1 do 10 z 10

Temat: Most w Plocku do...

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny Most w Plocku do...

    Jakisz czas temu poruszali na TVN temat mostu w Plocku - ale caly absurd polega na tym ze nie wybudowano do niego zadnych drog dojazdowych... a nawet nie maja wykupionych wszystkich terenow pod drogi dojazdowe... a most juz w najlepsze stoi ot Polska rzeczywistosc

    Bylem przejazdem w Plocku i przy okazji podjechalem sobie zbaczyc na wlasne oczy... bo nie chcialo mi sie wierzyc ze mozna cos takiego zrobic





  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    luboń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny

    A mnie to tam nie dziwi.
    W końcu żyje w polsce i nic mnie już nie zdziwi (wyraz polska napisany jest celowo malymi literkami).
    UNDER[G]ROUND
    Tuning Group

    www.utg.pl

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    w nisku tzn pod niskiem jest wiadukt kolejowy ... czyli most z urwiskiem ... bo nie ma drogi w dol ... co ciekawe na most mozna wjechac od strony lasu bo jest usypana droga... ale mozna spasc zrobie fotki jak bede w tamtych okolicach i most jest konkretnie wysoki zaznacze
    420 500 km
    1

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    w nisku tzn pod niskiem jest wiadukt kolejowy ... czyli most z urwiskiem ... bo nie ma drogi w dol ... co ciekawe na most mozna wjechac od strony lasu bo jest usypana droga... ale mozna spasc zrobie fotki jak bede w tamtych okolicach i most jest konkretnie wysoki zaznacze
    Musze kiedys wpasc i odwiedzic tamte okolice Niska... mieszkalem tak kilka ladnych miesiecy za czasow podstawowki... tam byly kiedys takie wielkie szklarnie / duzy teren jakby "kombinat" ogrodniczy czy warzywniczy (nie pamietam)... moja mama byla tam przez krotki czas dyrektorem tego pierdzielnika

  5. #5
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    w nisku tzn pod niskiem jest wiadukt kolejowy ... czyli most z urwiskiem ... bo nie ma drogi w dol ... co ciekawe na most mozna wjechac od strony lasu bo jest usypana droga... ale mozna spasc zrobie fotki jak bede w tamtych okolicach i most jest konkretnie wysoki zaznacze
    podobnie jest z wiaduktem na trasie rzeszow-lublin ktory w oddali widac ze z jednej strony najazd jest usypany - fundamenty i poprzeczne przesla stoja a z drugiej strony pustka

    mieli wybudowac go ale cos poszlo nie tak i lipa - zreszta jak to czesto w polsce bywa
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  6. #6
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    nooooooo wlansi eonim mowie !!! droga do niego wychodzi z lasu hehehe przed niskiem z 5km czy cos takiego na przejezdzie kolejowym widac kosmos mozna sie tam zabic ... nie wiem czemu ale mi sie wydawalo ze tam juz jest most... a nie same fundamenty tzn mowisz o slupach pewnie ale mysalem ze tam nawierzchnia jest... jestem prawie ze przekonany bo dojazd to na bank
    420 500 km
    1

  7. #7
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    nooooooo wlansi eonim mowie !!! droga do niego wychodzi z lasu hehehe przed niskiem z 5km czy cos takiego na przejezdzie kolejowym widac kosmos mozna sie tam zabic ... nie wiem czemu ale mi sie wydawalo ze tam juz jest most... a nie same fundamenty tzn mowisz o slupach pewnie ale mysalem ze tam nawierzchnia jest... jestem prawie ze przekonany bo dojazd to na bank
    to sie przygladnij nastepnym razem

    kiedys myslalem zeby tam podjechac ale jakos strasznie wtedy podjazd byl zarosniety krzakami

    ps. tam miala byc cala obwodnica tej miejscowosci idaca calkowicie za domami - jest to najdluzsza miejscowosc na trasie rzeszow-lublin - ciagnie sie kilka km i niby jest ograniczenie do 60 a i tak wszyscy jada sporo wiecej bo jest dobra nawierzchnia
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  8. #8

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Heh no ja mieszkam niedaleko miesjowosc nazywa sie Nowosielec ... rzeczywiscie jedna z najdluzszych wiosek w Polsce ...

    co do wiaduktu to jest to stara PRLwoska kostrukcja, ktorą zaczeto budowac jeszcze w PRL... to so tory o szerokim rozstawie czyli te taki ruskie. Tamtedy mialy smigac pociagi typu GAGARIN ze slaska az na sybierie ale zapewne bralko im pieniedzy jak to najczesciej bywa ... a pozniej jak sie zminil ustroj to juz chyba to tak pozostawiono rzeczywiscie wyglada to przesymaptycznie


    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    s. tam miala byc cala obwodnica tej miejscowosci idaca calkowicie za domami - jest to najdluzsza miejscowosc na trasie rzeszow-lublin - ciagnie sie kilka km i niby jest ograniczenie do 60 a i tak wszyscy jada sporo wiecej bo jest dobra nawierzchnia
    moze rzeczywiscie miala isc tamtedy jakas obwodnica ale raczej nie przez ten wiadukt, zobacz sobie jaki jest ten nasyp (typowo kolejowy) raczej by tamtedy drogi nie ciagneli ... po 2 to jak tam raz bylem to sa wysypane kamienie pod torowisko ;]


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Musze kiedys wpasc i odwiedzic tamte okolice Niska... mieszkalem tak kilka ladnych miesiecy za czasow podstawowki... tam byly kiedys takie wielkie szklarnie / duzy teren jakby "kombinat" ogrodniczy czy warzywniczy (nie pamietam)... moja mama byla tam przez krotki czas dyrektorem tego pierdzielnika Wink
    rzeczywiscie sa tutaj w nisku takie ogromne szklarnie ogrodnicze raczej kwiatki tutaj uprawiaja

    btw Stalowa jest 4Km od Niska ;p

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wother
    rzeczywiscie sa tutaj w nisku takie ogromne szklarnie ogrodnicze raczej kwiatki tutaj uprawiaja

    btw Stalowa jest 4Km od Niska ;p
    wiesz to bylo jakies 15 lat temu wiec nie pamietam co tam dokladnie sie odbywalo... o tyle mi sie podobalo ze sobie tam melexem moglem jezdzic do woli po calym terenie

  10. #10
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wother
    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    s. tam miala byc cala obwodnica tej miejscowosci idaca calkowicie za domami - jest to najdluzsza miejscowosc na trasie rzeszow-lublin - ciagnie sie kilka km i niby jest ograniczenie do 60 a i tak wszyscy jada sporo wiecej bo jest dobra nawierzchnia
    moze rzeczywiscie miala isc tamtedy jakas obwodnica ale raczej nie przez ten wiadukt, zobacz sobie jaki jest ten nasyp (typowo kolejowy) raczej by tamtedy drogi nie ciagneli ... po 2 to jak tam raz bylem to sa wysypane kamienie pod torowisko ;]
    no niby tak ale zauwazyles ze tam jest zrobiony prawie idealny podjazd od drogi - kurcze az sie nastepnym razem zatrzymam i zrobie fotki jak to tam wyglada
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •