Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: A4 - 1.8t+gaz - 1997r - czerwona - 8200zl - Kielce

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Ch?opie, je?li pocz?tkowa naprawa rz?du 600-700 pln w aucie tak starym jak to a4 jest czym? strasznym, to ja proponuj? Ci kupi? rower i jak Ci ?a?cuch strzeli to sobie kupisz nowy za 30 pln. Czyli rozumiem, ?e kupuj?c auto u?ywane nie bierzesz w og?le pod uwag? wymiany wszystkich filtr?w czy ju? w og?le ekstremum...rozrz?du???

    Tu masz to drogie zawieszenie: http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a...042211528.html

    Mo?e nie jest z najwy?szej p??ki, ale jest nowe i na pewno sporo wytrzyma.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Kuga 2016r. 1.5 Ecoboost
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Tu masz to drogie zawieszenie: http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a...042211528.html

    Mo?e nie jest z najwy?szej p??ki, ale jest nowe i na pewno sporo wytrzyma.
    Ada?, a ile to jest sporo? Jak my?lisz, ile wytrzyma to zawieszenie z podanej przez Ciebie aukcji ?

  3. #13

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Myślę, że sporo. Kolega w pasku grubo ponad rok temu montował zawieszenie w podobnej cenie, do tej pory jeździ a uwierz mi, asfalt mamy dopiero od 3 miesięcy.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Ch?opie, je?li pocz?tkowa naprawa rz?du 600-700 pln w aucie tak starym jak to a4 jest czym? strasznym, to ja proponuj? Ci kupi? rower i jak Ci ?a?cuch strzeli to sobie kupisz nowy za 30 pln. Czyli rozumiem, ?e kupuj?c auto u?ywane nie bierzesz w og?le pod uwag? wymiany wszystkich filtr?w czy ju? w og?le ekstremum...rozrz?du???

    Tu masz to drogie zawieszenie: http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a...042211528.html

    Mo?e nie jest z najwy?szej p??ki, ale jest nowe i na pewno sporo wytrzyma.

    Naprawd? Ci wsp??czuj?, podajesz mi linki do jakich? g?wien, a to przecie? nie ja kupuje auto i tym bardziej mnie to nie obchodzi. Poza tym g?w.. wiesz o zawieszeniu w A4 skoro wydaje Ci si? ?e takie co? na polskich drogach poje?dzi (ja nie mam a4 ale narzeka? znajomka si? nas?ucha?em). Przykro mi te? ?e nie jeste? studentem i pewnie nigdy nie by?e? (albo tatu? dawa? na wszystko) to niby sk?d mo?esz wiedzie? jak to jest. Jak kupujesz u?ywane auto to zmieniasz, rozrz?d filtry i co tam jeszcze wyskoczy wi?c po co Ci auto w kt?rym jeszcze w najbli?szym czasie trzeba zawieszenie robi? bo przecie? nikt przed sprzeda?? tego nie zrobi?. Strasznie to wa?ne zeby znale?? najta?szy zestaw na allegro i udowodni? komu? ze g?wna te? sprzedaj?... brak s??w normalnie...

  5. #15

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kierowiec Pokaż post
    Naprawdę Ci współczuję, podajesz mi linki do jakichś gówien, a to przecież nie ja kupuje auto i tym bardziej mnie to nie obchodzi. Poza tym gów.. wiesz o zawieszeniu w A4 skoro wydaje Ci się że takie coś na polskich drogach pojeździ (ja nie mam a4 ale narzekań znajomka się nasłuchałem). Przykro mi też że nie jesteś studentem i pewnie nigdy nie byłeś (albo tatuś dawał na wszystko) to niby skąd możesz wiedzieć jak to jest. Jak kupujesz używane auto to zmieniasz, rozrząd filtry i co tam jeszcze wyskoczy więc po co Ci auto w którym jeszcze w najbliższym czasie trzeba zawieszenie robić bo przecież nikt przed sprzedażą tego nie zrobił. Strasznie to ważne zeby znaleźć najtańszy zestaw na allegro i udowodnić komuś ze gówna też sprzedają... brak słów normalnie...
    Widzisz, w odróżnieniu od Ciebie, posiadam auto z zawieszeniem wielowahaczowym i myślę, że troszkę wiem więcej od Ciebie. Nie wiem czy czytałeś post niżej, w którym pisałem, że montowaliśmy u kolegi z mojej ulicy takie zawieszenie ponad rok temu ( a nie było na mojej ulicy asfaltu, same dziury) i do tej pory śmiga, koszt gratów wynosił około 450 pln. Także jak będziesz miał auto z wielowahaczem, to wtedy możemy rozmawiać. A co do studiowania, kolego skończyłem studia jak Ty jeszcze na "kupkę mówiłeś papu" także dawno dawno temu i od 18 roku życia pracuje sam na siebie, dlatego musiałem wybrać tryb zaoczny. Proszę Cie, nie mierz wszystkich swoją miarą, bo naprawdę nie każdy tak w życiu ma.

    p.s.
    Studia o których tak ładnie napisałeś, również sam opłacałem

    serdecznie pozdrawiam

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  6. #16

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    I na tym skończmy ten soczysty wywód. W żaden sposób nie chciałem Cię urazić, a stwierdzenia typu "skończyłem studia jak Ty jeszcze na "kupkę mówiłeś papu" także dawno dawno temu" są bez sensu bo nawet nie wiesz ile mam lat, a skoro studiowałeś zaocznie i pracowałeś bo miałeś na to czas więc i tak się nie dogadamy. Jak ktoś szuka auta do 10k to w moim odczuciu nie zamierza do niego dokładać za dużo stąd sugestia że dodatkowy wydatek 600zł na pewno nikogo nie ucieszy, jak już pisałem nikt przed sprzedażą auta zawieszenia nie robi. Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •