Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Jaki olej 1.8 20V 125 koni + SEKWENCJA

  1. #1
    maxkb88's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tu
    Auto
    audi a 3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Jaki olej 1.8 20V 125 koni + SEKWENCJA

    Z powodu ze dzis wyciekl mi olej bede zmuszony jutro zalac nowy olej, tylko jaki bo ponoc wczesniejszy wlasciciel mial tam 15w40 dlaczego ? nie mam pojecia przebieg zapewne nie oryginalny 194tys,a zrobilem za malo km zeby stwierdzic czy bierze i ile.A ztego co wycieklo widze ze byl wymieniany nie dawno bo jest czysty (foto wycieku ponizej) z tego co wiem to zawielkie ryzyko jest przejscia z 15w na 10w chociazby na uszczelniacze pozniej nie nadaze dolewac oleju dlatego moze pozostane przy 15w ?? co otym sadzicie ?? i jaki zalac myslalem o elfie sports 15w40 dodam ze mam instalacje gazowa.


    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 09-01-16 o 15:18

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Lublina
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    witaj to że masz instalkę lpg wcale nie wpływa na jakość i parametry oleju proponuję nie zmieniać parametrów termicznych oleju skup się na klasie lepkości oleju oznaczenie a3/b3 oznacza olej przyzwoity a5/b5 dobry ... poszukaj oleju valvoline, petrocanada, lub havoline są to oliwy nie konfekcjionowane w Polsce i w miare przyzwoitej jakości przestrzegam przed olejami typu castrol i mobil1 z dobrymi olejami maja bardzo mało wspólnego... kiedyś były oleje fina to dopiero był olej...był fabrycznie lany w seriach wyścigowych audi i bmw... ake finę zjadł total i juz nie ma tych olei

  3. #3
    maxkb88's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tu
    Auto
    audi a 3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    zalalem elfa 15w40 sporti sri ma wlasnie klase a3/b3 wiec jest to dobrej jakosci olej tak?

  4. #4
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •