Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 122

Temat: Podłączenie nieoryginalnego radia

  1. #101

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Gryfino
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)

    Domyślny

    Witam , dołączam się również. W mojej nowej a3 8p mam radyjko Concert2 i muszę wsadzic pionierka ze starej 8l ze względu na to , iż potrzebuję mieć bluetooth. Moje pytanie więc brzmi, co trzeba dokupić przerobić aby fabryczne głośniki i fabryczny sub grały jak do tej pory?

  2. #102

    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pawłów
    Auto
    A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam. Ja mam trochę inne pytanie dwa tyg. temu kupiłem radio Pioneer MVH-280FD dokupiłem do tego moduł aby aktywować tył. Ładnie pięknie wszystko gra ale jest problem z federem "balans" przód tył nie działa jak powinien. Jak wezmę muzykę na przód nic się nie zmienia grają wszystkie jak na tył nie gra nic. Z przodu wymieniłem głośniki na Hertz DSK 130.3 reszta to Nokia. A i jeszcze jedno radio było podpinane u ojca w a4 b5 i jest to samo. Tylko u niego przednie głośniki są fabryczne a tylne ma zamontowane w półkę i podpięty jest wzmacniacz.

  3. #103

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cześć, podpinam się do tematu. Mam problem, po zakupie auta miałem wyrzucone jakieś słabe radio które zastąpiłem Blaupunktem 170bt, i mam taką sytuację ze po wpięciu radia do zasilania cały czas świecą mi się elementy deski (pokrętła od nawiewów, oświetlenie popielniczki itd). Jak mogę to naprawić?

  4. #104

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny [8P] Niefabryczne radio nie działa

    Mam problem z podłączeniem radia Sony MEX-GS820BT. Wcześniej w samochodzie było radio concert II. Oryginalna kostka zasilająca z radia zawiera tylko dwa aktywne piny (zaznaczyłem je na czerwono)

    Teraz czas na schemat kostki z radia.

    Radio przy podłączeniu pinów 15 i 16 wcale się nie włącza, czyli czegoś mu jeszcze brakuje. Wyszukałem na elektrodzie, żeby zewrzeć 12 do 15 i podłączyć. Rado działa tylko problem jest w tym, że cały czas jest pod napięciem. Jedyne co wywnioskowałem, z moich prób to podciągnięcie kabelka od stacyjki i przyciągniecie go do do pina 12. Czy to co wymyśliłęm to dobry trop? Da się to zrobić inaczej?


  5. #105

    Data dołączenia
    Apr 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny Problem z podłączeniem radia

    Witam, ok. miesiąca temu kupiłem A3 8L z 1998 roku.
    Problem polega na podłączeniu radia.

    Kable wyglądają w samochodzie tak:


    W czarnej kostce nie pasuje jeden kabel. Tzn. podłączając go do wejścia w radiu, w jednym miejscu nie ma kabla... tak jakby ten kabel powinien być wyżej.
    I drugą ciekawostką jest obcięty niebieski kabel widoczny z prawej strony

    Radio to:
    https://www.morele.net/radio-samocho...er-110-698130/

    Wysłałbym dokładnie jak wyglądają złącza w radiu, ale niestety... podłączyłem tak jak było do tych kostek, z nadzieją, że pasuje wszystko bez problemów.
    I raczej się zepsuło, i jest w naprawie Co nie rozwiązuje problemu, bo nawet kupując nowe radio... problem będzie ten sam.

    Potrzebna jest jakaś przejściówka? Czy jak na to coś poradzić?

  6. #106
    krzyho's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    powiat limanowski
    Auto
    audi a3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ten niebieski przewód z chinchem gdzie mam go podłączyć?

  7. #107

    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    UK
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny Problem z wymianą oryginalnego radia na nowe- nie ma głośników

    Hej, chciałam sobie wymienić radio oryginalne na nowe (chwilowo jakiekolwiek byle z wyjściem aux). Niestety instalacja głośników w moim aucie, nie wiem po co zdaje się że jest przerobiona handmade. Problem polega na tym ze jak próbuje je podłączyć "na krotko" to ich nie czyta w ogóle. Przesyłam zdjęcia. Moze będziecie mieć jakiś pomysł co tam się wydarzyło?

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #108

    Data dołączenia
    Jan 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ruszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Kolego ogarnąłeś sprawę?Jak to wyszło?Mnie też czeka ten problem.

  9. #109

    Data dołączenia
    Jan 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ruszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Witam.Wymieniłem radio SYMPHONY II który był z systemem Bose na radio SONY DSX-A410BT. Podłączyłem radio poprzesz moduł,tak żeby grał tył z subwooferem.I wszystko gra.Ale przy włączaniu radia,wyłączaniu,gaszeniu samochodu i wyciąganiu kluczyka słychać głośny strzał/trzask w głośnikach.Co to może być?

  10. #110

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny Nieorginalne radio nie działa

    Witam! Dzisiaj podjąłem się wymienienia starego radia Audi Concert 1 na nowe radio Sony DSX A410BT. Nowe radio po podłączeniu nie działa, zupełnie się nie włącza, nie dostaje prądu. Próbowałem różnych kombinacji podłączenia kabli na ISO, jednak nic nie przyniosło rezultatu. W załączniku wrzucę parę zdjęć na podstawie których mam nadzieje ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Audio NIE bose, połączenie kabelków żółty i czerwony według zaleceń, jednak przetestowałem już każdy scenariusz połączenia tych kabli. Stare radio po ponownym podłączeniu pozostaje sprawne, bezpiecznik w radio również sprawny.




Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •