Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 45 z 45

Temat: Problem z elektryką (światła,kierunkowskazy,wycieraczki,nadmuch)

  1. #41

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xD
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny Problem z elektryką

    W mojej A3 od jakiegoś czasu występuje dziwny problem z elektryką a mianowicie. Po postoju nocnym, przy odpaleniu same włączają się światła awaryjne i mrugają, dopóki się ich nie zgasi, a przy odpaleniu świateł zaczynają działać wycieraczki o.O

  2. #42

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszow
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Witam
    Podobnie jak koledzy mam podobny problem z elektryką w mojej A3 8L silnik ASZ.
    Auto normalnie odpala i wszystko działa do momentu włączenia świateł mijania.
    Po włączeniu świateł przestaje działać radio dmuchawa a wycieraczki zatrzymują się w dowolnym miejscu np na środku szyby.
    Wszystko wraca do normy po wyłączeniu zapłonu, ale jak włączę światła znowu jak wyżej
    Proszę o pomoc

  3. #43
    piteroo21's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Sprawdz mase światel.
    ALHandra serial 1,9TDI ALH 90+ ------> 120KM 269Nm------> 140KM 340Nm ------> ------>???

    piteroo21

  4. #44

    Data dołączenia
    Jun 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie, Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny Przywaliłem... i nie działa.

    Cześć wszystkim. Sprawa wygląda następująco. Jeszcze gdy była mocniejsza zima wjechałem mocniej w próg zwalniający i niby nic się nie stało, ale przejechałem parę metrów po czym zablokowało mi kierownicę i samochód zgasł. Gdy próbowałem go odpalić od razu tylko kręcił, ale nie chciał odpalić. Trzeba było poczekać parę dobrych minut, żeby najwidoczniej odpoczął, przejechałem z 200 metrów po czym sytuacja się powtórzyła, czyli blokada kierownicy i zgaśnięcie silnika. Z dniami sytuacja się uspokajała aż do teraz, gdzie już wcale nie gaśnie. Impet był na tyle poważny, że nie wiem od czego ale nie działają mi szyby, nawet panel nie jest podświetlony, do tego tylna wycieraczka. Może to wszystko jest połączone, ktoś się zna i wie na czym polega problem. Dodam tylko, że tego dnia gdy przywaliłem, podczas drogi powrotnej do domu po tych 200 metrach gdy mi zgasł to wyjąłem kluczyk ze stacyjki, otworzyłem maskę i mając włączony lewy kierunek (kierunkowskaz nie migał, tylko było włączone światło pozycyjne przez brak kluczyka w stacyjce, jednak byłem po prostu zestresowany i nie zwróciłem uwagi na przechyloną dźwignię kierunkowskazów) przy samej lampie, słyszałem jakąś elektronikę, jakby popsuty silniczek, po prostu charczenie. Aktualnie już nie ma tego problemu. Ma ktoś pomysł co mogło się stać? Czy wymieniać panel sterowania szybami skoro działał do ostatniego dnia? Czy jest jakaś elektronika która odpowiada jednocześnie za wszystkie szyby i wycieraczki którą powinienem wymienić?

    Audi a3 8l 1.9tdi 2000r

  5. #45

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Zwarcie między światłami pozycyjnymi - drogowymi

    Witam, mógłby ktoś podpowiedzieć jak sprawdzić gdzie może być zwarcie między tymi światłami? Odpinałem włącznik świateł - niestety gdy mignę długimi to zapalają się pozycyjne. A gdy odepne manetke od kierunków/długich i włącze postojowe to żarzy się na liczniku kontrolka świateł drogowych, a na nich samych jest 5v napięcia. Gdybym dodał w złym dziale proszę o przeniesienie.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •