Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 32

Temat: studzienka sciekowa na osiedlu+UNIQA= PROBLEM

  1. #11

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez domel79 Pokaż post
    tak tez chcialem napisac miales uszkodzony pojazd to jakim cudem stwierdzili ze masz wyeksploatowane zawieszenie ... test amortyzatorów na uszkodzonym pojeździe robili?
    auto miało ważne badania techniczne wiec co szukał rzeczoznawca ?
    to ten pierd*lony diagnosta naklapal ze audi siedzi zabardzo latal z miarka i miezyl ile powinno byc w goze i jakas norme wymyslil ale on twierdzil ze to jest zwykle zawieszenie a ja mowilem ze jakies sport a oni swoje nawet nie zobaczyl co mam a co do przegladu to rzeczoznawca powiedzial ze " basanie techniczne nie swiadczy a stanie dopuszczenia auta do ruchu bo to u nas sobie mozna zalatwic..."czy jakos tak mowilem ze to taka wersja ale diagnosta lepiej powiedzial " ja to takie wersje sportowe widze 5x dziennie kazdy tak twierdzi ze ja ma " w zaczol si esmiac ojciec mnie wtedy juz prawie trzymal bo mnie hu*strzelil
    zarabiaj pieniądze

  2. #12
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    rozumiem,że są koszty,ale przy wygranej sprawie te koszty pokrywa ubezpieczyciel (np.koszt całej ekspertyzy z PZMotu,założenia sprawy). Ty jedynie opłacasz prawnika. większość ubezpieczycieli liczy właśnie na to,że ludziom się nie będzie chciało ganiać do sądu,lub będą się obawiali kosztów prawnych. moja rada: idź do jakiegoś prawnika od odszkodowań,niech rzuci okiem na papiery - jak jest dobry to będzie wiedział jaka szansa na wygraną i czy warto się procesować. często jak prawnik bierze się za sprawę to po pierwszym jego piśmie ubezpieczalnia idzie na ugodę i wtedy płacą wszystkie koszty i odszkodowanie z wyceny,którą zrobisz u rzeczoznawcy.powodzenia!

  3. #13

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    no nie wiem kulfon za pierwsza diagnostyke mi kasy nie oddali okolo50zl i cos mowil jak z tym z uniqi gadalem ze z ate koszta jak chce sie sadzis dodatkowe ekspertyzy z pzm nie dostane to jeest banda pier****na
    zarabiaj pieniądze

  4. #14
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    dywagacje nie mają sensu,wiadomo,że uniqa będzie ci ściemniać.mówię,weź kwity i do prawnika.

  5. #15
    gasek1978's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom/Wawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez 88kamil Pokaż post
    no tez myslalem ambition i dlatego sie dziwie jak mu wyszla attraction

    gasek1978 mam dokladnie takie http://srvimg06.tablica.pl/images_ta...awa_rev005.jpg
    To nie są seryjne sprężyny...Co moim zdaniem nie zmienia faktu że powinni wypłacić odszkodowanie.

  6. #16
    Guri's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Q5 3.0 TDi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Skorzystaj z rzecznika ubezpieczonych http://www.rzu.gov.pl/
    “Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec”
    (George Carlin)

  7. #17
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (elmo) Pokaż post
    Btw. Gdzieś czytałem że jeśli wyśle im się pismo z roszczeniami, a oni w ciągu 30 dni nie odpiszą, to uznaje się że przystali na moje warunki. Czy znacie kogoś kto byłby w stanie znaleźć podstawę prawną potwierdzającą lub obalającą tą tezę. Może to jest metoda na nich.
    Też tak myślałem, ale niestety tak nie jest. Konsultowałem to z prawnikiem i można ich straszyć rzecznikiem albo pozwać do sądu. Jak będą chcieli to będą to ciągnąć ile im się podoba. Mi gościu z TUW wyleciał z tekstem że oni mają na ustosunkowanie się do odwołania 3 m-ce.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  8. #18

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    C5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (elmo) Pokaż post
    Btw. Gdzieś czytałem że jeśli wyśle im się pismo z roszczeniami, a oni w ciągu 30 dni nie odpiszą, to uznaje się że przystali na moje warunki. Czy znacie kogoś kto byłby w stanie znaleźć podstawę prawną potwierdzającą lub obalającą tą tezę. Może to jest metoda na nich.
    nic takiego nie ma miejsca
    - Ubezpieczenia Komunikacyjne OC/AC
    - Ubezpieczenia Na Życie, NNW
    - Ubezpieczenia Majątkowe, Firm i Pracowników
    - Programy Opieki Medycznej
    - Programy Emerytalne,Rentowe, Posagowe
    - Polisy Oszczędnościowe, IKZE

    Ubezpieczenia do 40 % tańsze od standardowych ofert agentów

    Potrzebujesz ?? Pisz do mnie

  9. #19
    $iwy's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OPR
    Auto
    Leon 1M SC
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    http://www.rzu.gov.pl/#
    Poproś ich o pomoc.Opisz sytuację iż Cię ignorują,nie odpisują na wysyłane pisma-fajnie było by gdybyś miał potwierdzenia.Oni się nie pinkolą.Coraz częściej zauważam że bez pomocy takich instytucji ciężko coś wywalczyć.

    (Orange nie chciał mi zarejestrować numerów do przeniesienia więc po x dniach chodzenia w końcu usiadłem,napisałem skargę do UKE i czekałem na przebieg działań sami się ze mną skontaktowali i prosili abym przyszedł raz jeszcze z tymi numerami do przeniesienia.Tym razem oczywiście się dało a wcześniej cały czas jakieś problemy były)

  10. #20
    Guri's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Q5 3.0 TDi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Rzecznik Spraw Ubezpieczonych to działa mi pomogli już dwa razy - tak jak napisałem wyżej i jak napisał $iwy - uderzaj od razy - to potrwa chwile (rzecznik ma ustawowo zdaje się do 4 tygodni na odpowiedź, a na jego pismo znowu ubezpieczyciel ma kolejne 4 tygodnie - ale jego już nei zignoruje)
    “Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec”
    (George Carlin)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •