Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 32

Temat: studzienka sciekowa na osiedlu+UNIQA= PROBLEM

  1. #21
    Deniuu's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rawicz/Rzeszów
    Auto
    BMW E46 320d
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Inną drogą wyjścia są firmy,które zajmują sie wyłudzaniem odszkodowań od ubezpieczycieli,mają swojego prawnika,nic nie placisz,jak przyznają Ci odszkodowanie to ta firma bierze od 15-30% za wykonanie swojej pracy.
    Mialem problem z odszkodowaniem za telefon,który uległ uszkodzeniu podczas wypadku samochodowego,po przekazaniu sprawy firmie,ubezpieczyciel przesłał mi w ciągu tygodnia odszkodowane w wysokosci 120% wartości telefonu,gdzie telefon miał tylko ryse na aluminiowej obudowie.
    Tylko Pasy!

  2. #22

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gasek1978 Pokaż post
    To nie są seryjne sprężyny...Co moim zdaniem nie zmienia faktu że powinni wypłacić odszkodowanie.
    rzeczoznawca twierdzi ze auto jest za niskie moze i ma racje nie wiem sam ile powinno miec wysokosci i jak napisal w ostatnim oswiadczeniu ze nalezy mi sie tylko z amiske nic wiecej

    Dzień Dobry,

    UNIQA TU S.A. Centrum Likwidacji Szkód Majątkowych w Katowicach informuje, iż nie znajduje podstaw do zmiany naszej decyzji w zakresie wysokości przyznanego odszkodowania.

    Ustalona przez UNIQA TU S.A. wartość szkody pozwala na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed przedmiotowej szkody.

    Przeprowadzone przez likwidatora technicznego dodatkowe oględziny pojazdu w warunkach warsztatowych (przy udziale pracownika warsztatu Jerzy Wiśniewski) potwierdziły, iż wskazane uszkodzenia pojazdu nie były skutkiem jednego zdarzenia.

    Mając na uwadze powyższe ustalenia brak jest podstaw do zmiany decyzji UNIQA TU S.A. w zakresie ustalonej wartości szkody.

    Z pozdrowieniami


    Deniuu jaka firme masz na mysli
    zarabiaj pieniądze

  3. #23
    plbartek89's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Btw. Gdzieś czytałem że jeśli wyśle im się pismo z roszczeniami, a oni w ciągu 30 dni nie odpiszą, to uznaje się że przystali na moje warunki. Czy znacie kogoś kto byłby w stanie znaleźć podstawę prawną potwierdzającą lub obalającą tą tezę. Może to jest metoda na nich.
    ----------------------------------------------------
    nic takiego nie ma miejsca
    Oczywiście ze ma miejsce , chociaz nie wiem czy w tym konkretnym przypadku i nie wprowadzaj kolegi w błąd .. Jeśli wyślesz reklamacje zażalenie itp listem POLECONYM i nie dostaniesz odpowiedzi w przeciagu 30dni (30dni od nadania listu do odesłania listu przez druga stronę) oznacza to ze przystali na twoje warunki.

    W ten sposób wygrałem sprawę o prawie 3000zl z TP ponieważ przy podpisywaniu nowej umowy , nowy dostawca zerwał umowę z Tp dzień przed upływem 24miesiecy (z mojej winy ponieważ podałem im zła datę końca umowy.)

    ps. Nie wiem jak to jest z ubezpieczeniem , zapytaj kogos kto sie na tym zna

  4. #24
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez plbartek89 Pokaż post
    Oczywiście ze ma miejsce , chociaz nie wiem czy w tym konkretnym przypadku i nie wprowadzaj kolegi w błąd .. Jeśli wyślesz reklamacje zażalenie itp listem POLECONYM i nie dostaniesz odpowiedzi w przeciagu 30dni (30dni od nadania listu do odesłania listu przez druga stronę) oznacza to ze przystali na twoje warunki.

    W ten sposób wygrałem sprawę o prawie 3000zl z TP ponieważ przy podpisywaniu nowej umowy , nowy dostawca zerwał umowę z Tp dzień przed upływem 24miesiecy (z mojej winy ponieważ podałem im zła datę końca umowy.)

    ps. Nie wiem jak to jest z ubezpieczeniem , zapytaj kogos kto sie na tym zna
    No właśnie, TY nie wprowadzaj w błąd. TP a ubezpieczenia to zupełnie inne sprawy. Nic takiego nie ma miejsca, nie wierzysz, skonsultuj to z prawnikiem. Przerabiałem to na własnej skórze i wiem dokładnie jak to wygląda. Jedyne co ich obowiązuje to termin 30 dni na wypłacenie odszkodowania, z całą resztą to można się z nimi bujać w nieskończoność...
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  5. #25

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    bylem dzis u radcy prawnego co bierze 10-20%powiedzial ze nie zajmie sie sprawa bo odszkodowanie jest za niskie i mu sie nie oplaci mam takie pytanie czy ktos sie orjetuje jak to bedzie gdy sprawe im zaloze wiem ze musze napewno wlasnego zeczoznawce zeby opinnie i kosztorys mi zrobil to jakies 300-400 zloty
    1 ile oplaty za sprawe moze byc i
    2 ile za papuge czy da rade wziasc z urzedu
    3 slyszalem ze jak przegram sprawe to bede musial placic za koszta sadowe i ponoc tez za ich adwokata czy to prawda?
    zarabiaj pieniądze

  6. #26
    plbartek89's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez plbartek89 Pokaż post
    chociaz nie wiem czy w tym konkretnym przypadku

  7. #27
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez 88kamil Pokaż post
    bylem dzis u radcy prawnego co bierze 10-20%powiedzial ze nie zajmie sie sprawa bo odszkodowanie jest za niskie i mu sie nie oplaci mam takie pytanie czy ktos sie orjetuje jak to bedzie gdy sprawe im zaloze wiem ze musze napewno wlasnego zeczoznawce zeby opinnie i kosztorys mi zrobil to jakies 300-400 zloty
    1 ile oplaty za sprawe moze byc i
    2 ile za papuge czy da rade wziasc z urzedu
    3 slyszalem ze jak przegram sprawe to bede musial placic za koszta sadowe i ponoc tez za ich adwokata czy to prawda?

    Ja swoją sprawę przekazałem do firmy Casus z Warszawy, zadzwoń i pogadaj z babką, u mnie też szału nie będzie, bo do wydarcia mam ok 7-8k ale powiedziała że się podejmie. www.casus.biz
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  8. #28

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    C5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez plbartek89 Pokaż post
    Oczywiście ze ma miejsce , chociaz nie wiem czy w tym konkretnym przypadku i nie wprowadzaj kolegi w błąd .. Jeśli wyślesz reklamacje zażalenie itp listem POLECONYM i nie dostaniesz odpowiedzi w przeciagu 30dni (30dni od nadania listu do odesłania listu przez druga stronę) oznacza to ze przystali na twoje warunki.

    W ten sposób wygrałem sprawę o prawie 3000zl z TP ponieważ przy podpisywaniu nowej umowy , nowy dostawca zerwał umowę z Tp dzień przed upływem 24miesiecy (z mojej winy ponieważ podałem im zła datę końca umowy.)

    ps. Nie wiem jak to jest z ubezpieczeniem , zapytaj kogos kto sie na tym zna
    bzdury piszesz i tyle.


    Cytuj Oryginalnie napisane przez 88kamil Pokaż post
    bylem dzis u radcy prawnego co bierze 10-20%powiedzial ze nie zajmie sie sprawa bo odszkodowanie jest za niskie i mu sie nie oplaci
    Firmy zajmujące się odzyskiwaniem odszkodowań za zwyczaj nie biorą spraw w których roszczenie jest niższe niż 3 tys zł bo jest to dla nich nie opłacalne
    - Ubezpieczenia Komunikacyjne OC/AC
    - Ubezpieczenia Na Życie, NNW
    - Ubezpieczenia Majątkowe, Firm i Pracowników
    - Programy Opieki Medycznej
    - Programy Emerytalne,Rentowe, Posagowe
    - Polisy Oszczędnościowe, IKZE

    Ubezpieczenia do 40 % tańsze od standardowych ofert agentów

    Potrzebujesz ?? Pisz do mnie

  9. #29
    Deniuu's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rawicz/Rzeszów
    Auto
    BMW E46 320d
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Czytałem dużo dobrego o Votum,do mojej firmy juz nie pamietam namiarów ale jezeli sa Ci potrzebne to poszukam.
    Tylko Pasy!

  10. #30

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez m-kozak LCT Pokaż post
    bzdury piszesz i tyle.




    Firmy zajmujące się odzyskiwaniem odszkodowań za zwyczaj nie biorą spraw w których roszczenie jest niższe niż 3 tys zł bo jest to dla nich nie opłacalne
    no dokladnie bylem i rozmawialem z gosciem
    zarabiaj pieniądze

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •