Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 121

Temat: [8L] Tylne głośniki

  1. #111
    PanKoT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nervous Pokaż post
    Podłącze się, żeby nie zakładać nowego tematu.
    Mam mały problem, mianowicie od momentu jak kupiłem auto nie grały mi tylne głośniki z subem, dziś po wyjęciu radia okazało się, że zółta kostka nie jest w żaden sposób podłączona do radia, i to jest przypuszczam przyczyna. Problem jest taki, że żółta kostka jest inna niż pozostałe, tzn. mniejsza, i z tego co patrzyłem na allegro nie założę na nią adaptera z wyjściem na rcaa, żebym mógł podpiąć to do wyjścia radia. Jeszcze jedno, z kostki od radia wystaję niebieski kabel opisany jako AMP REM i nie jest on do niczego podpięty, czy tak być powinno ? Załączam zdjęcie tej zółtej kostki, może będziecie mi wstanie jakoś pomóc. Radio to Sony cdx-gt25
    http://strony.toya.net.pl/krysiakm/kostka1.jpg
    http://strony.toya.net.pl/krysiakm/kostka1.jpg
    mam bardzo podobny problem, jednak posiadam takie przejście i kiedy je podepnę, radio gra jednak sub się nie włącza oraz głośniki z tyłu nie grają (oczywiście kabel od pobudzenia wzmacniacza jest wpięty...)



    problem rozwiązany jakiś geniusz wsadził dodatkowy wyłącznik całego tyłu
    Ostatnio edytowany przez PanKoT - 15-08-13 o 16:10 Powód: po problemie

  2. #112
    Bitterman's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Września
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Unhappy

    Podpinam się do tematu.

    Mam radio JVC KD-LH911 i nie grają mi tylne głośniki i subwofeer w audi a3 2000r. Wiem, że musze kupić adapter ale nie wiem dokładnie który. Mam dwie wolne nie podłączone kostki: czerwoną i czarną.

    Tu są zdjęcia moich kostek:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0eea52e24.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...21549d887.html

    Czy gdy kupie ten adapter będzie pasować?
    http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-a...381148392.html

    Dodam że nie posiadam systemu BOSE i liczę na Waszą pomoc

  3. #113

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam,
    Moja sytuacja wygląda tak że po zakupie auta nie miałem aktywowanych tylnych głośników i suba. Kupiłem adapter no i rzeczywiście wszystko zaczęło hulać. Po kilku minutach słuchania muzy tylny prawy głośnik zaczął piszczeć no i tak coraz gorzej. Piszczy głośniej wraz z obrotami. Kupiłem nowe radio Pioneera bo miałem jakieś AEG. No ale cały czas piszczy, na wyłączonym zapłonienie jest spokój ale z głośnika nie wydobywa się muzyka- po prostu nie działa. Przez co mógł się uszkodzić ten głośnik ? Zamówiłem nowy ale nie wiem czy też nie padnie. Złe podłączenie zasilania raczej odpada bo wtedy piszczały by wszystkie głośniki. Czytałem że jakiś filtr może pomóc i że mógł paść kondensator na alternatorze dlatego pisk nasila się przy wyższych obrotach.

    Problem rozwiązany.
    Ostatnio edytowany przez mateuszste91 - 13-08-13 o 15:16

  4. #114
    PanKoT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    witam, mam pytanie z innej bajki, a mianowicie:
    1. czy wzmacniacz nokii z oryginalnego radia pobiera sygnał wzmocniony czy nie
    2. dla czego przód gra głośniej niż tył (radio alpine R112Ri). Aktualnie w opcji radia "fader" ustawiona na -10 i sygnał mniej więcej dopiero teraz jest wyrównany pomiędzy radiem a wzmacniaczem
    3. czy pod wzmacniacz nokii w mojej a3 mogę bez obaw podpiąć głośniki bose (2ohm) i w jakiś sposób wstawić je na przód zamiast głośników bezpośrednio podpiętych pod radio

  5. #115
    Benio140's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mielec
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Czy warte uwagi są głośniki GŁOŚNIKI Peiying PY-BG694T6 (Nowe, 4 drożne, 150W) może ktoś coś wie słyszał ?

  6. #116
    Mordeliuss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A4 B5 +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AVF
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Według mnie ta firma sie średnio nadaje Ceny mają kuszące ale produkty raczej kiepskie.
    Czarno-biały AGN


  7. #117

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pszczyna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Cześć, nie grają mi tylne głośniki idące od wzmaka w subie(napięcia na wyjściach z kostki suba 2-3, 9-10 nie ma), a sam sub działa, i teraz pytanie czy mogę te tylnie głośniki podłączyć pod przednie? Radio Pioneer mvh 180
    Ostatnio edytowany przez SpeedyJack - 20-07-17 o 08:23 Powód: Dodanie parametru

  8. #118

    Data dołączenia
    Jul 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Głośniki

    witam, czy w audi a3 8l 1.9 agr 99r. 5d w tylnych drzwiach seryjnie znajdowaly sie glosniki? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

  9. #119

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Hej. Mam taki mały problem w audi. Jakiś czas temu odlaczalo się chwilowo granie z tyłu tzn tylnie glosniki i subwoofer później coraz częściej aż wkoncu całkiem przestało z tyłu grać. Na forach przeczytałem ze tylnie glosniki są połączone z subem i jeśli on jest walniety to nie grają automatycznie tylne glosniki. Sprawdziłem kable kostki za radiem wyciaglem suba rozkrecilem go ale wszystko wygląda ok prąd do niego dochodzi bo słychać tykniecie jak się załącza. Pomyślałem ze to on padł albo wzmacniacz który jest w środku wiec podjechalem do gościa który ma na sprzedaż identyczny podpialem i dalej nic. Może któryś przewód się przerwał... nie mam pomysłów i tez nie bardzo wiem jak to zweryfikować. Całe nagłośnienie jest oryginalne radio również Chorus ll wcześniej wszystko grało tak jak należy.

    Czy jest ktoś w stanie mi w jakiś sposób pomóc? Pozdrawiam.

  10. #120

    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AVF

    Domyślny

    Witam, mam problem z tylnymi głosikami (Audi A3 8L 2001r), mianowicie mam zainstalowane nieoryginalne radio i po wyciągnięciu tego radia nie znalazłem kostki ani od suba ani od tylnich głośników (znalazłem tylko kostkę zasilającą, przednie głośniki, antenę oraz kostkę czerwoną z jednym wpiętym pinem). Dzwoniłem do ASO i pan powiedział ze w czasie wyjazdu z fabryki były zamontowane tylnie głośniki , potwierdziłem to później demontując boczek. Znalazłem dwa kable wchodzące do kabiny z drzwi, podpięte pod głośnik, ale niestety dalej wiązka jest ładnie zaizolowana i nie chce jej rozklejać żeby ustalić gdzie idą. Patrzyłem również do bagażnika ale nie mam tam subofera ani żądnych kostek które mogły być do niego wpiete. Czy możę mi ktoś powiedzieć w którym miejscu mogę namierzyć przewody od głośników w okolicy radia (za samym radiem oraz klimatronikiem sprawdzałem i nic nie ma) ?

    P.S. Na pewno za radiem było grzebane bo jest tak kilka kabli brzydko zaizolowanych .

    Z góry dzięki za każdą pomoc.

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •