Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 36 z 36

Temat: Warto kupić Audi a3 1.9 lub 2.0tdi czy lepiej golfa 5 też diesla???

  1. #31
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rado Pokaż post
    Rozmawiałem również ostatnio z Mackiem z krakowskiego CS, który przesiadł sie z 8p na golfa 6 i jak sam twierdzi to był dobry wybór.
    A3 8P to auto z 2003r (konstrukcyjnie). Golf IV jest z 2008 a więc różni je 5 lat. Poczekaj kilka miesięcy i porównaj VI z nowym A3
    Ale jak już pisałem - nie mówię, że audi jest "elita", a vw nie. Każde jest po prostu inne i dla kogoś innego. Jak szukałem teraz auta dla siebie to brałem pod uwagę golfa V gti, leona fr/cupre i a3. Wszystkie z 2.0tfsi. Każdym z nich miałem okazję śmigać. Jest jeszcze octavia RS - wsiadłem i wysiadłem bo nie mogłem patrzeć na ten środek i materiały. Leon mnie też nie zachwycił paskudną deską (model 1P) ale fajnie się prowadził. Ostatecznie wybierałem między Vgti a a3. Wygrało a3 ze względu na ilość miejsca, napęd, prowadzenie, komfort - ogólnie całokształt. Ale ja wybierałem auto dla siebie - każdy oczekuje czegoś innego

  2. #32
    rado's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina wielkich jezior
    Auto
    golf
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    morgan ja się z Twoją wypowiedzią w 100% zgadzam, każdy szuka auta dla siebie, za swoją cenę i wg swoich wymagań, a3 jest naprawdę dobrym autem - jeździlem a3 prawie 4 lata, a inne audi mam w domu od 12 lat i naprawdę nieźle znam ta markę. Mnie tylko osłabiają teksty(jak ktoś rzucił), typu że jak Ci żal dupę ściska wyłożyć kasę na a3 to kup sobie golfa, wieśwagena czy tam innego paszkwila. Wydaje mi się że to już nie te czasy kiedy było audi i potem długo długo nic. Ale może się mylę bo jeżdżę tylko golfem

  3. #33

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    BMW 318d 2009
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No pewnie,po co kupować Audi? Niech wszyscy kupują Golfy i Octavie.
    Wychodzi na to że kupując Audi robimy się snobami,burakami którzy chcą się pokazać.

    rado,sam powiedz,S3 Sportback robiłby robotę,nie? Tez rzadko spotykane auto.

    No ale chciałeś Golfa to masz Golfa,Twoja sprawa.

    Wracając do tematu wątku,jak ktoś pyta czy kupić A3 lub GolfaV,to znaczy że chciałby Audi ale mu brakuje kasy.
    Takie jest moje prywatne i szowinistyczne zdanie.

  4. #34
    rado's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina wielkich jezior
    Auto
    golf
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    mirror nikt nie napisał ze kupujac audi robisz sie snobem, tylko Twoja wypowiedz tak zabrzmiała..

    s3 robi robote ale nigdy w sportbacku, jak bede chciał kombi to sobie a4 kupie,

  5. #35
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rado Pokaż post
    s3 robi robote ale nigdy w sportbacku, jak bede chciał kombi to sobie a4 kupie,
    Tak samo golf gti robi robote tylko w 3d - jak chciałbym 5d to bym kupił a3 sportback. Tak jak zrobiłem bo golf w 5d nie wygląda tak dobrze. Także widzisz - ilu ludzi tyle gustów i wątek można by tak ciągnąć w nieskończoność...

    Mirror też dobrze podsumował. Masz wersję "limitowaną" swojego gti, rzadziej spotykaną, wyróżnia się - fajnie. Ale porównujesz do zwykłej wersji a3. Porównaj do fajnej i rzadko spotykanej S3 to zobaczysz różnicę. A wyróżnia się jeszcze bardziej - nie 230KM jak u Ciebie tylko 265 + quattro. Ale i inny budżet Tak więc sam widzisz, że KAŻDE z tych aut jest INNE i bardzo fajnie się to wszystko ze sobą razem w koncernie zazębia Naprawdę śadzisz, że w tak dużym koncernie nie znajdzie się nikt myślący i bedą wypuszczać 4 takie same auta tylko z innym znaczkiem i ceną?

  6. #36

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Ford Focus I
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam,

    Przymierzam się do zakupu auta Golf 5 lub Audi a3 sportback. Każde auto z silnikiem 1,9 tdi.

    Mam 190 cm wzrostu i pytanie, które auto byście polecili.

    Obecnie mam focusa I i na brak miejsca nie narzekam.

    Wiem, że w golfie V jest go bardzo dużo, w audi siedziałem raz i jest dużo mniej.

    Która auto wybrać? Golf byłby z roku 2008, a A3 2006.
    Ostatnio edytowany przez artwit - 14-11-14 o 08:08

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •