Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 56

Temat: Jak wyłączyć Immobiliser???

  1. #1
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Jak wyłączyć Immobiliser???

    Witam, nie mogę znaleźć nic w tym temacie..........dlatego założyłem nowy temat.

    Mam Zegary poliftowe z 1/2FISem, po wymianie procesora znowu zaczęły się problemy, opadanie wskazówek, haczenie, miganie itd.

    Mam drugi taki sam licznik, tylko nie zakodowany. Chciałem wyłączyć na chwile immo, po to żebym mógł zamontować te drugie zegary, i sprawdzić czy problem zniknie.
    Z immo jak podłączam ten licznik, to podczas odpalania na ta 1s. wszystkie wskazówki idą na miejsca, ale auto z oczywistych względów gaśnie. Wnioskuje z tego że powinno być ok.

    Mam kabel Polski VAG z tym samym programem 4.9, oprócz tego mam VWTool, Polski VAG 2.5, Vag Com 208.1 i 409.

    Da się to zrobić??? Jak łącze się z zegarami, i loguje się pinem, to zapala się lampka od Immo.................tylko nie wiem co dalej.........Nie chciał bym czegoś z krzaczyć, bo już wsadziłem kupę kasy w ten pie....y licznik.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 17-11-15 o 16:11

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Na allegro jest dostępny czarny kabelek z oprogramowaniem około 80zł kosztuje, ma funkcje zmiany kodu immo i korekty licznika, domyślam się, że masz kabelek niebieski to nim możesz tylko zczytać kod immo, ale do zaprogramowania będziesz potrzebować czarnego.

  3. Podziękowania dla Mcree za pomoc w problemie

    Hinuś_S-line (20-02-12)

  4. #3
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    A od kiedy kod immo mozna zmienic????

    Takimi programami nic nie zrobisz. Polify to tylko comanderem i mozna niebieskim kabelkiem
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  5. Podziękowania dla DanioUk za pomoc w problemie

    Hinuś_S-line (20-02-12)

  6. #4
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    tutaj kolor kabla nie ma znaczenia tylko z jakim programem on pracuje,co do korekty licznika i zczytania kodu pin,wsadu licznika to comander jak już napisał DanioUK lub inny kabel tacho.

  7. Podziękowania dla Golem1 za pomoc w problemie

    Hinuś_S-line (20-02-12)

  8. #5
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Trudno, w takim razie muszę poprosić znajomego. On ma Commandera i kabelek K+CAN.

    Podziękowania dla was koledzy

  9. #6
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    ja u siebie vag commanderem wyłączyłem tylko że po wyłaczeniu w sterowniku silnika immo będzie cały czas w liczniku kontrolka z kluczykiem się świeciła, jeśli chcesz na chwilę to zrobić to nie potrzebny ci commander, odpal na liczniku oryginalnym co masz zakodowany i nie gasząc auta podmień ten nie zakodowany i będzie działać, nie musisz immo wyłączać, ja tak sprawdzałem swoje zegary, wtedy możesz jeżdzić na tym liczniku aż do zgaszenia auta

  10. #7
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Hmm no takie coś mnie nie urządza...........ja potrzebuje drugi licznik wsadzić na kilka dni..............bo problem pojawia się w nie określonych odstępach czasu..............ostatnio bardzo często i kilka razy w ciągu jakiejś tam drogi.

  11. #8
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Hinus kup w koncu polftowy licznik z pelnym fisem VDO i ci go zaloze i problem z glowy
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  12. #9
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    No właśnie problem polega na tym że mam drugi licznik Jaegera. Kupiłem go w czasie kiedy nie było kompletnie nic pasującego do mnie i to za sporą kasę....................Trzeba było brać co się trafiło po 3 miesiącach tropienia.
    Teraz go nie mogę sprzedać nawet bo ludzie psioczą że ma pękniętą szybkę, jakby to ona w tym wszystkim była najważniejsza. Ale mniejsza o to...............

    Jutro mi w pracy znajomy wyłączy i po problemie. Założę drugi licznik, pojeżdżę trochę i zobaczę co się będzie działo. Jak wskazówki będą ok i nie będą spadać, to pojadę go zakodować a mojego wypier.......e na złom bo już nie mam nerwów na niego. Zresztą gość który siedział nad nim dwa tygodnie też nie. Praktycznie mam nowy licznik, tylko płyta stara i obstawiam że to w niej tkwi problem.

    Dzięki Danio ale w twoje strony to się raczej nie wybiorę żeby założyć licznik hehehehe W każdym razie dziękuję za chęć pomocy

    Mieto miał licznik VDO z fisem i chciał 550zł za niego..........gdybym szukał licznika teraz to pewnie bym kupił, tym bardziej że za Jaegera dałem 500.....;/;/ opcja opłacalna.

  13. #10
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    ja za licznik vdo z peknieta szybka od anglika benzyny dałem 150zł, tarcze kupiłem ori białe od s-line do diesla i comanderem wgrałem nowy wsad od europejskiego licznika a szybkę zmieniłem od mojego starego i wszystko chodzi cacy można trafić czasem tanio.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •