Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 82

Temat: oklejanie auta

  1. #1
    edi2's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    piotrkow tryb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny oklejanie auta

    witam chodzi mi po glowie zeby pszczolce okleic maske i dach folia czarny mat.na allegro tego pelno ale moze ktos moze polecic jaka dobra i w dobej cenie? chcialbym sprobowac to zrobic samemu wiec wszelkie porady mile widziane pozdro!

  2. #2

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja za takie coś biorę ok. 600zł, więc niech to będzie mniej więcej odnośnik dla Ciebie. Do mnie raczej nie opłaci Ci się przyjechać nawet przy niezłej zniżce, ale zapytaj chłopaków ze zmianakoloruauta.pl (są w Łodzi) ile u nich taka zabawa kosztuje. Sam się za to nie bierz, jeżeli nigdy tego nie robiłeś. Jeżeli koniecznie sam chcesz to znajdź sobie przynajmniej jedną osobę, a najlepiej dwie do pomocy przy trzymaniu folii, bo taki bryt mimo wszystko jest ciężko samemu przykleić no i zaczerpnij konkretnej wiedzy w temacie, bo trzeba nie tylko mieć umiejętności, ale jeszcze odpowiedni sprzęt i warunki.

  3. #3
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    a ile moze kosztować oklejenie całego a3 8L tak w przyblizeniu?

  4. #4

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ostatnio mierzyłem ten model w macie i wyszło 2500zł, przy kolorze i połysku wyjdzie te 100-200zł taniej

  5. #5
    edi2's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    piotrkow tryb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mam garaz i dodatkowe rece tez sie znajda,a opocz nagrzewnicy i filco cos jeszcze potzebne?chyba poczekam na wiosne i spoboje sam.dzieki za pomoc.

  6. #6
    szyna49's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów / Sulejów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    hmm zakładasz nowy temat zamiast w swoim
    w bełchatowie na ul. wojska polskiego (koło stacji paliw BP) jest firma która okleja..i z tego ca pamiętam ze zniżką dla Nas

  7. #7
    Micha3l's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    Audi A4 B6 1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez edi2 Pokaż post
    mam garaz i dodatkowe rece tez sie znajda,a opocz nagrzewnicy i filco cos jeszcze potzebne?chyba poczekam na wiosne i spoboje sam.dzieki za pomoc.
    Odradzam klejanie samemu... Z kolega w wakacje chcieliśmy okleić jego mazdę 323. Wyszła klapa bo pełno bombli się robi itp. Do tego trzeba trochę praktyki. Do tego dach jest dość trudno dostępny, nie jest to takie proste jak się wydaje.

  8. #8
    sobut10's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łaziska Górne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja niedawno oklejalem moja audi i babce co to robila zostalo troche folii. Probowalem sam okleic glupie lusterka i nie wyszlo to za ciekawie, takze samemu nie polecam.
    "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców..."[*]Colin McRae

    https://www.facebook.com/a3sobut

  9. #9
    edi2's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    piotrkow tryb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    skoro to trudne to musze sie dowiedziec jaka bylaby cena w okolicy ale mimo wszystko kusi mnie spobowac.a moglby mi ktos przeobic fotke mojej pszczolki zebym zobaczyl jak to moze wygladac?

  10. #10

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Dawno tem wyklejalem tak samochody , nie jest to roste trzeba miec wprawe, ja na poczatku oklejalem folia wylewana tematy reklamowe w jednej z agencji reklamowych w rzeszowie. Zrobilo sie to strasznie popularne ale widzialem juz takie masakry na drogach ze szok, po pierwsze folia z allego za 20 zl na m2 po drugie zero pojecia jak sie za to zabrac po 3 zero warunkow. Garaz nie wystarczy trzeba miec naprawde warunki jak w lakierni moze nie dokladnie takie same ,ale wyobraz sobie ze paprochy ci siadaja na auto ani ich nie zauwazysz jak przykleisz folie zobaczysz najmniejszy, pozniej bomble i co wtedy kosik i nacinaja. Pozniej po meczarniach stwierdza ze wyglada to Ch...chce sciagnac jak pojezdzil zwlaszcza w lecie na sloneczku wtopilo sie w lakier trzeba ostro zapierr... zeby to zmyc . jak juz zmyje po zimie rdzewieje coo kawalek bo podczas odcinania foli pociol nozykiem karoserie , widzialem tego wiele wiesz mi ze to nie jest latwe, a jak masz wyklejac za 2500 czy 3000 tys to lepiej pomalowac takie moe zdanie jesli chce ktos wyklejac z okolic rzeszowa to polecam B3 studio robili lambo i pare innych dobrych tematow ,a i tak maja gwarancje bo ludzie wymagaja .

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •