Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 82

Temat: oklejanie auta

  1. #21
    Podkarpackie topolciiia's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    też bym chciała poznać więcej opinii na temat foli oracal, mam gościa co by mi obkleiła parę rzeczy i się zastanawiam właśnie

  2. #22
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    w planach.... marzy mi sie zobaczymy co z tego wyjdzie

  3. #23
    fitness's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec/Węgierska Górka
    Auto
    Opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    też mnie ciekawią koszta ale oprócz kosztów to trzeba jeszcze dobrego fachowca który to ogarnie


    A3-CLUB.NET GRUPA Bielsko Biała i Okolice
    A3 1.6 AEH by Fitness

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14348138 PROFESJONALNY SERWIS KONSOLI XBOX360 POLECAM!

  4. #24

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    @dmdash - interesowałem się tym bardzo poważnie parę tygodni temu. Przeczytałem milion tutoriali i informacji jak zrobić to samemu i powiem, że sam nie podjął bym się zrobienia tego. Dobra folia to koszt około 1k zł dla 8L a dla 8P jeszcze więcej. Dowiadywałem się w kilku firmach specjalizujących się oklejaniem aut i dla 8P to kwota około 2500zł w górę nawet do 3500zł. Odpuściłem bo koszt dla mnie za duży jak na takie coś
    Skoda Superb - 2.0TDI - CFFB -2011r.

  5. #25
    vipTS's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Oklejanie folia nie jest do konca takie proste Mialem cala rolke 3M carbon na sprzedaz. Okleilem sobie maske i musialem zerwac i jeszcze raz nakleic bo spieprzylem za pierwszym razem troche Za mocno nagrzalem folie i niechcacy ostra czescia rakli porysowalem folie. Za drugim razem wyszlo profi. Teraz okleje jeszcze dach i lusterka bo naprawde mi sie to podoba.

    Mialem w planie oklejac caly samochod w bialy mat ale zrezygnowalem z 2-och powodów. Koszt to okolo 1500 zł za folie najlepszej jakosci. Dodatkowo troche czasu jesli robimy to sami. Stwierdzilem ze mam za ladny lakier, niezmeczony i szkoda mi go zakrywac folia. Za ta cene wole kupic ******ste hamulce albo inny gadzet Ogolnie sprawa fajna jesli ktos chce malowac samochod, to polecam to bo wyjdzie taniej. Ale w kwestii tuningu to trzeba sobie odpowiedziec na pytanie czy za te pieniadze nie mozna czegos lepszego zrobic dla fury

    Pzdr

  6. #26
    sobut10's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łaziska Górne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    za folie placilem 800zl, takze nie duzo i warto bylo
    "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców..."[*]Colin McRae

    https://www.facebook.com/a3sobut

  7. #27
    edi2's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    piotrkow tryb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    najlepsze folie do oklejenia zewnatrz auta z czego sie dowiedzialem to 3M i oracal.ja tez mysle o oklejeniu samemu maski,dachu i tylnej lotki.na allegro sprzedaje gosc karbon oracal i za arkusz 120X350 chce 400 z przesylka.

  8. #28

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja bym wam polecal orcala. kiedys mialem z nimi do czynienia, 3M bardzo duzo jest w sieci gorszej jakosci obawiam sie, ze jakies podrobki. topolicia jak chcesz kliec to polecam b3 studio
    http://b3studio.eu/

  9. #29
    Podkarpackie topolciiia's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dzwiadek Pokaż post
    Ja bym wam polecal orcala. kiedys mialem z nimi do czynienia, 3M bardzo duzo jest w sieci gorszej jakosci obawiam sie, ze jakies podrobki. topolicia jak chcesz kliec to polecam b3 studio
    http://b3studio.eu/
    dzwiadek b3studio ma ceny z kosmosu, mam gościa co mi oklei taniej właśnie folią oracal

    a ja mam pytanie takie, przy odklejeniu folii oracal nie ma jakiś problemów?

  10. #30

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    wiem jakie maja cenny tylko zsatanow sie czy gosc ktory ci to zrobi bedzie ci dogrzewal wrazie jakby sie gdzies odkleilo , wiesz ze sciaganiem jest roznie zalezy ile na aucie jezdzila dana folia, czy bardzo czesto stala w sloncu jaki by wczesniej lakier tzn stan , jak ktos wykleil, ale oglolnie do sciagniecia trzeba rozgrzewac elementami , i odrazu czyscic , bo jezeli pojezdzisz kilka dni takim nie domytym pozniej jest problem. A co to tego majstra co ma ci robic zastanow sie dwa razy , bo ci moze bardzo powaznie lakier poprzecinac nozykim , np kolo klamek szyb itp , a wierz mi ze pozniej juz nie bedziesz chciala rozklejac w B3 studio sciagali czarny mat ktory byl klejony w dubaju , sciagneli lakier jak nowka tyle ze za to klejenie podobno wiezli w dubaju niemcy ponad 20 tys:d , pozniej byl biala perla , teraz jest czarny karbon a powiedz czy ty chcesz kleic cale??

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •