Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: [8P] Pytania odnośnie ogrinalnej navi

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny [8P] Pytania odnośnie ogrinalnej navi

    Czy montował ktoś nawigacje oryginalna?
    Chciałem poznać opinie innych klubowiczów co sądzą o założeniu RSN-E do A3 '06.

    Przy okazji zadam kilka nasuwających się mi pytań, może ktoś mi co nieco wyjaśni.
    Czy mocno sprawę komplikuje przerobienie konsoli z 1DIN do 2 DIN?
    Czym różni się nawigacja RNS-E AISIN od RNS-E Blaupunkt i która jest lepsza i będzie pasować do 8P '06.

    No i oczywiście najważniejsze ile taka przyjemność was kosztowała? Kupowaliście po kolei okablowanie anteny i nawigacje czy od razu jakiś komplet z montażem ( np. reklamowany na forum za 3300zl)

  2. #2

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja zakładałem navi z 1 din, na 2 din. Ja robiłem u gościa z myślenic, ale osobiście, żałuje, że nie u marcinatgr, zrobiłby to lepiej. Aby przerobić na 2 din musisz ciąć klimatronic, kupić stelaż do środka, pasek (awaryjne, abs, wszystko nowe) oraz oczywiście navi + okablowanie. Czym sie różnią te navi to nie bardzo wiem, ja mam założone dodatkowo moduł bluetooth, dzięki któremu moge się łączyć z telefonem w samochodzie i rozmawiać przez niego. Jeżeli masz kasę, to naprawdę polecam założyć!
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  3. #3
    pimpa13's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    Audi A3 Sportback 2.0TDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Też nad tym sie zastanawiałem ale zrezygnowałem z tych przeróbek i kupiłem przenośną MIO za 1600zł.Mam concert2 z bluetooth i gadam przez tel bez trzymania go w ręce.
    Osobiście bym odradzał.
    CC 700 30KM R.I.P.
    MEGANE 98KM R.I.P.
    A3 1.6 102KM R.I.P.
    A3 2.0 TDI 173KM 408nm LIVE


    Zakład Obrotu Nawozami
    Sprzedaż hurtowa nawozów rolniczych,węgla,cementu
    tel 158554799

  4. #4

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Botage ile zapłaciłeś za calość jeżeli można wiedzieć?

    Jak się sprawuje bluetooth?
    Jeszcze jedno pytanie jak jesteśmy w tym wątku. Czy trzeba zakładać jeszcze jakiś dodatkowy moduł aby korzystać z nawigacji i telefonu z kierownicy multifunkcyjnej?

  5. #5
    marcintgr's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Regis
    Jeszcze jedno pytanie jak jesteśmy w tym wątku. Czy trzeba zakładać jeszcze jakiś dodatkowy moduł aby korzystać z nawigacji i telefonu z kierownicy multifunkcyjnej?
    Jeżeli masz kierownice mulitfunkcyjną i działa ci z radiem np. concert to po odpowiednim podłączeniu z nawigacją bedzie działać bez żadnych dodatkowych modułów! A jeżeli nie posiadasz kierownicy mulifunkcyjnej a chciał bys miec to być może że bedzie trzeba zmienić moduł od kolumny kierowniczej na moduł od fuul wersji.
    NAVIPOL - Profesjonalne doposażenie Audi VW tel. 501-963-597

  6. #6

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Regis
    Botage ile zapłaciłeś za calość jeżeli można wiedzieć?
    Swojej ceny nie pamiętam, ale chyba za wszystko (navi + bluetootha + dvd wyszło coś ok 6-7.000zł). Musisz sie kolegi wyżej pytać o aktualną cenę.
    Co do bluetooth, to z moim telefonem (n80) działa tak, że się łączy z nim i mogę poprzez rns-e odbierać, wybierać numer itp. Z innymi telefonami (np. se K750i) rns-e zczytuje automatycznie książke telefoniczną, numery wybierane, odebrane, nieodebrane itp.
    Co do jakości to ja słyszę idealnie, ale osoba po drugiej stronie przy większej prędkości słyszy szumy, co jest dla niej uciążliwe. Można sobie z tym poradzić zapewne wygłuszając okolice mikrofonu.
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •