Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: [8L] Różnica między żarówkami (zwykłe a imitacja xenonów)

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi a3 , Audi TT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny [8L] Różnica między żarówkami (zwykłe a imitacja xenonów)

    Refrektor z lewej strony zdjęcia jest rozświetlany przez zwykłą żarówkę natomiast z prawej strony rozświetlany jest przez żarówkę która jest imitacją xenonów.


    Osobiście odradzam żarówek z prawej strony zdjęcia.Oczywiście efekt wizualny jest dobry bo wygląda to prawie jak xenon ale po jakimś miesiącu błękitna farba która pokrywa żarówke dosłownie przypala sie,zmienia barwę na ciemniejszą i w skutek tego światło z refrektora jest fatalne.

    Po lewej stronie zdjęcia jak już wyżej napisałem w reflektorze świeci zwykła żarówka która o wiele jaśniej rozświetla drogę (widoczny strumień światła z lewej).Wiecej razy nie sięgne na pułke z żarówkami które imitują xenon.według mnie szybko się wypalają ,nie spełniają swojej roli w oświetleniu i bezpieczniej jest postawić na lepszą widoczność.
    Next new part soon /
    http://pl.youtube.com/watch?v=acgKj079IkM moj v-max

  2. #2
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    a ja tylko podpisze to ze xenon to xenon zadna imitacj aczy zwykla zarowka nigdy mu nie dorowna... i tyle... te imitacje nawet tak nie powinny sie nazywac

    Mod: Rozumiem, że ten temat powstał jako przestroga dla tych, co myślą nad zakupem takich żarówek i niech tak pozostanie. Nie rozpisujmy się tutaj już jakie to są złe żarówki itp, bo dobrze ujmują to już te dwa powyższe posty...
    420 500 km
    1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •