Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 27 z 27

Temat: Gwint, wymiana samemu i co za tym idzie.

  1. #21
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Jest tak: półośka, nad nią przechodzi zagięty stabi i łącznikiem do wahacza jest przykręcony.
    Czy ten układ pracuje razem podczas jazdy? Bo wydaje mi się, że tak.. Albo jest coś sztywnego (np stabi nie pracuje) i wtedy stuka o półoś?
    U mnie z lewej strony półoś jest mega gruba, nieporównywalnie grubsza od prawej i stabi z R32 dołem nie przejdzie, będzie trzeć o półoś od dołu
    Fajnie jakby ktoś ogarnięty mi to wyjaśnił
    Dodam, że długie łączniki ktore mam nie wchodzą w grę, bo MTS nie robi już mocowań na amorach. Regulowanych nie mam, więc w grę wchodzi montaż na ori krótkich

  2. #22
    warmińsko-mazurskie Sampler's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bartoszyce/Kętrzyn
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    56 razy
    Podziękował
    47 razy

    Domyślny

    Układ pracuje podczas jazdy tzn. wahacz idąc w dół pociąga za sobą za pośrednictwem łącznika ucho stabilizatora.
    Na seryjnym stabilizatorze stuki pojawiają się w momencie kiedy najeżdżamy na przeszkodę (lub auto jest konkretnie uwalone na glebie). Żółtym kolorem zaznaczyłem miejsce kolizji:

    Półoś od strony pasażera chyba u wszystkich jest grubsza (u mnie na pewno). A stabilizator s3/r32 nie powinien trzeć półosi od dołu w czasie jazdy. Owszem na podnośniku kiedy to wahacz jest maksymalnie w dole może wydawać się, że będzie kolizja ale jak podeprzesz go do naturalnej pozycji to wszystko stanie się jasne.

  3. Podziękowania dla Sampler za pomoc w problemie

    verni (27-03-12)

  4. #23
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    No i wszystko jasne Dzięki!

  5. #24
    wodzio12321's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, odkopuje temat ponieważ ociera mi półoś od strony pasażera. Jeżeli kupię stabilizator Ta Technix problem zniknie ? Pasują do tego org metalowe lączniki ? Mam okazje kupić właśnie taki stabilizator i pytam czy spasuje ?

  6. #25
    Spider004's Avatar
    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Mam u siebie zamontowany czerwony sportowy stabilizator Ta Technixa (też kupiony używany w dobrej cenie) podpięty na oryginalnych łącznikach (tych krótkich do wahacza). Do tego gwint MTS Gold i przy maksymalnym skręceniu (obniżeniu) gwintu nic nie trze o półoś. Ten sportowy stabilizator ma zdecydowanie większe zakola (uszy) niż oryginał A3. Silnik 1.8T ARZ.

  7. #26

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łodz
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Gwint i łącznik stabilizatora

    Zakupilem ostatnio gwint dedykowany do mojej 8l quattro i tak zaczelismy powoli sie brac za wymiane tego sprzetu i zabardzo nie wiemy jak wpiac lacznik stabilizatora. Na gwincie tak jakby brakuje jednego elementu. Czy ktos wie jak temu zaradzic co mozemy zrobic z tym?

    Ostatnio edytowany przez kleomas1 - 31-08-17 o 00:36

  8. #27

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BLF

    Domyślny

    Ja mam taki gwint właśnie tu z hurtowni zamawiałem https://asczesci.pl/zestaw-zawieszen...14,604,622,2es i powiem szczerze że bardzo dobrze mi się sprawdzają. Teraz zrobiłem sobie tą audice na tor i spisuje się w tym gwinice bardzo dobrze ja sobie chwalę.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •