Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokazane rezultaty 151 do 156 z 156

Temat: Przepływomierz

  1. #151
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez romanticxboy Pokaż post
    U mnie silnik po odłączeniu przepływomierza jest słabszy, a nie zwawży, więc przepływomierz działa u mnie poprawnie. To chciałem wiedzieć.
    Najlepiej zrobic log dynamiczny 003.008.011 i bedziesz wiedzial w jakiej kondycji jest przeplywka.

  2. #152
    Daniel12896's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, walczę już z tym dobry rok i nie mam pojęcia co może być, sprawa wygląda tak , że przepływomierz w oczekiwanej pokazuje 230mg/s a w rzeczywistej 130mg/s przez to auto nie ma mocy z dołu. Wyrównuje się mniej więcej przy 1800obr. wtedy rzeczywista i oczekiwana pokazują tak samo i auto ciągnie. Przepływki wymieniałem już 4 Pierburga, po zaślepieniu Egr żadne wartości się nie zmieniają a z tego co udało mi się wyczytać to powinna wartość wzrosnąć, dolot sprawdzony 'rura' filtr-turbina , po zaklejeniu taśmą kawałka kratki między filtrem powietrza a przepływomierzem wartości się zwiększają. Co jeszcze może mieć wpływ na to ,że przepływomierz pokazuje takie wartości?

  3. #153

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wólka Ratowiecka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Pytanie o wymianę przepływomierza

    Witam wszystkich forumowiczów . Pacjent to A3 8L 1.9tdi 110km AHF. Jestem zmuszony wymienić przepływomierz ,oznaczenie na tym który obecnie posiadam to 074906461 firmy Pierburg. Widziałem na allegro ,że nowe kosztują w granicach 500zł . I tu nasuwa się pytanie czy jest możliwość założenia czegoś tańszego np Boscha ? Nie jestem przekonany co do używek . Z góry dziękuję za odpowiedź .

  4. #154
    AdrianSML's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA

    Domyślny Wymiana kostki przepływomierza

    Witam, otóż w mojej a3 siedział jakiś zamiennik zamiast oryginalnej przeplywki boscha mam pytanie kupiłem przepływomierz boscha o numerze 0 280 217 117 z tego co wiem pasuje do a3 1.8t quattro aqa, i teraz najważniejsze w mojej starej przeplywce kostka jest na 5 pinów a ta nowa przeplywka boscha ma 4 piny mam tez kostkę 4 pinowa czy jak przylutuje ja zamiast tej 5 pinowej to będzie działać ?

  5. #155

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica, Dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    nie, nie będzie dzialac

  6. #156

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czechowice-Dziedzice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Siemka. Mam taki problem ze dwa miesiące temu oddałem auto do naprawy bo po odpaleniu kopciło, dusiło się i gasło, Mechanik powymieniał świece i powiedział ze przepływomierz jest do wymiany. Dzisiaj dostałem nowy przepływomierz z Boscha (tak jeździłem dwa miesiące na wypiętym przepływomierzu) w ramach gwarancji... Podłączam i znowu to samo... na odpiętym przepływomierzu chodzi a jak na uruchomianym silniku podłącze przepływomierz to od razu gaśnie. Jakieś pomysły??


    EDIT:
    Ogarnąłem już. Powodem był wypięty wąż który idzie od IC do kolektora dolotowego. Teraz auto ciągnie jak szalone )
    Ostatnio edytowany przez lisek8939 - 19-09-18 o 15:48 Powód: Naprawa

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •