Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Prośba o analizę logów 2.0 BKD

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Prośba o analizę logów 2.0 BKD

    Panowie bardzo proszę o analizę logów z mojej BKD. Po przeczytaniu wielu wątków wiem, że na 99% to notlauf. Wczoraj zdechła mi moja a3 jak jechałem pod górkę i chciałem docisnąć na 3cim biegu. Ponadto przy zmianie biegów słyszę tak jakby zaciąganie powietrza. Jak kupiłem auto to myślałem, że tak ma być, że tak pracuje ten diesel (to jest moj pierwszy diesel) i nawet mi sie to podobało, ale po przeczytaniu kilku wątków widzę, że to nie jest takie fajne. Po tej stracie mocy auto zatrzymałem i jak odpaliłem od nowa to wróciła moc i turbo, z tym, że dzisiaj podczas testów też traciłem moc raz za razem jak przekraczałem 3000rpm. Nie wiem, czy pomoże czy nie ale wykasowałem kiedyś błędy (17.02) silnika i przed testami dzisijeszymy znowu wróciły mi błędy 17055, 17056, 17057 oraz 16618, Znowu skasowałem i po testach został jedynie 16618. Nie mam problemów z paleniam mojej A3 (byly przy -25). Na zimnym pali na dotyk, a cieplym troszke gorzej ale bez tragedi, w normie. Poniżej linki do logów:

    Log (0 - 003,008,011)
    Log (2 - 003,011)
    Log (3 - 008,011)

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    89 razy

    Domyślny

    turbina do wyjecia do czyszczenia jest zapieczona na amen . te 3 błedy 17055 56 57 to błedy ze swiec jak nie powróciły i nie ma problemu z paleniem to sie nie ma czym martwic
    diagnostyka vag 602-614-253
    sprzedam wtryski 320cc

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Czy na pewno jest to zapieczona turbina? Czytalem, ze moze powietrze gdzies uciekac jak slychac swist? A jak juz niestety turbo to ile kosztuje czyszczenie?

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    89 razy

    Domyślny

    tobie napewno nie ucieka cisnienie bo warotosc zadan to 2300mb a wykonama jest czały czas 2600 a wysterowanie jest jesy 4.8% a cisnienie nawet nie drgnie .gwizd słyszysz dlatego ze turbo pracuje pod duzym obiazeniem dlatego gwirzdze . za czyszcenie powinienes zapłacic w okolicach 300pln
    diagnostyka vag 602-614-253
    sprzedam wtryski 320cc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •