Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 97

Temat: Problem z pompowtryskiwaczami

  1. #41
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Ale co bys chcial zrobic dobrze, wymontowac/zamontowac, zregenerowac czy co?

  2. #42
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    _danielllo_ - sprawdz najpierw instalacje elektryczna , dokladniej wyciagnij i wsadz kostke , skasuj bledy i obserwuj. Sprawdzanie/ regeneracja pompek to wielka loteria , w jednej firmie powiedzieli mi ze moje pompki to zlom , w drugiej ze maja niemal idealne wyniki. Ogolnie w Krakowie to jest Gladysek , mam negatywne odczucia . Mowiac prosciej " Panie przyslij do nas to wtedy cos powiem " ( koszt sprawdzenia jednej sztuki 300 zl ) , a na pytanie czy moze porownac wyniki z badania uzyskalem odp ,zadzwon Pan do firmy ktora sprawdzala i Ci wyjasnia. Robilem w firmie ktora bierze 50zl za sztuke, Pan dosc ogarniety w temacie , sam zaproponowal ze odczyta protokoly z pierwszego badania.
    Who I am? I am a the Champion.

  3. #43
    _danielllo_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRAKÓW/CHRZANÓW
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Do gladyska wczoraj właśnie dzwoniłem to mnie przerazili kosztami 300 zł diagnostyka + 300 wymontowanie i sprawdzenia wtrysku + kosztyeewentualnej regeneracji.

  4. #44

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/Przemyśl
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    ja też robiłem jedną sztukę u Gładyska, żeby zaoszczędzić to montaż i demontaż był w innym warsztacie za 1/3 tego co chcieli w Boshu. Przez tel nie idzie z nimi pogadać, ale już na miejscu jest lepiej.

  5. #45
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Moge Ci podac namiary na inna firme, robia taniej ale z uwagi na fakt ze dalej nie rozwiazalem sprawy z.pompkami nie moge powiedziec ze robia super
    Who I am? I am a the Champion.

  6. #46
    _danielllo_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRAKÓW/CHRZANÓW
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jutro z kolegą ściągamy pokrywę i zobaczymy na instalacje tak jak podpowiadałeś zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Instalacja sprawdzona , styki podgięte ,poprawy nie ma. Jutro diagnostyka kompem zobaczymy co pokaże.
    Ostatnio edytowany przez _danielllo_ - 20-08-15 o 15:29

  7. #47
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    diagnostyka diagnostyka , jezeli nie wsadzisz pompki w maszyne to nie dowiesz sie niczego. Nie sugeruj sie wartosciami podanymi w vcds/vag. Dobrym rozwiazaniem jest tez dac sama pompke do czyszczenia.
    Zadzwon sobie pod ten numer i zapytaj o szczegoly 338742350 509719472 . DOpytaj o szczegoly i ewentualnie pomysl o zakupie zregenerowanej .
    Who I am? I am a the Champion.

  8. #48
    _danielllo_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRAKÓW/CHRZANÓW
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Oddałem dzisiaj do Gladyska na sprawdzenie + wyczyszczenie czwartego wtryskiwacza zobaczymy co z tego będzie. Ewentualnie koszt regeneracji to 500zł ale może się okazać też tak ,że nie da się zregenerować bo uszkodzona może być górna część wtryskiwacza np cewka wtedy zostaje zakup innej używki.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez _danielllo_ Pokaż post
    Oddałem dzisiaj do Gladyska na sprawdzenie + wyczyszczenie czwartego wtryskiwacza zobaczymy co z tego będzie. Ewentualnie koszt regeneracji to 500zł ale może się okazać też tak ,że nie da się zregenerować bo uszkodzona może być górna część wtryskiwacza np cewka wtedy zostaje zakup innej używki.
    Masakra, dzwonili z gladyska, że grzybek na 2 i 4 wtrysku jest ułamany i teraz trzeba ściągać głowice i szukać, żeby nie narobiło większych szkód. Mój znajomy twierdzi, że grzybek nie morze tak sam z siebie pęknąć bo trzyma go śruba a gdyby faktycznie się ułamał to już by wpadł do tłoka i zrysował cały cylinder więc pewnie oni przy rozkręcaniu ułamali lub był pęknięty ale nie zabezpieczyli i wypadł im przy rozkręcaniu a teraz chcą winę zrzucić na mnie. Tylko jak teraz z tego wybrnąć...

  9. #49
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    ciesze sie ze nie oddalem do nich pompek .
    o jaki grzybek chodzi bo nie za bardzo wiem , chodzi o koncowke rozpylajaca? To jest silnik kolizyjny i nie ma co , jezeli wpadlo to tylko i wylacznie sciaganie glowicy bo bedzie kupa.pokaz co Ci sie ulamalo
    Who I am? I am a the Champion.

  10. #50
    _danielllo_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRAKÓW/CHRZANÓW
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Też nie zabardzo wiem o ktory bo dopiero jutro mam jechać zobaczyć jak to wygląda. Wydaję mi się ,że chodzi o ten który jest dostępny w zestawach naprawczych wraz z uszczelkami po 30zł czyli (popychacz)






    http://allegro.pl/bosch-zestaw-napra...364757309.html

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •