Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: Silnik przygasa po lekkim dodaniu gazu

  1. #11

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam miałem taki sam problem w 1.8 125km przy dosłownie muśnięciu gazem silnik przygasał przy czym spalanie na 100km wyszło 17l u mnie po skasowaniu błędu przepływki objawy znikneły i spalanie w granicach 8-10l błąd przepływki nie zawsze wiąże się z jej wymianą.

  2. #12

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bialystok
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam ja mam podobny problem podłączę się tutaj by nie zakładać nowego tematu. Pacjent 1.6 akl bez lpg a szkoda..
    Silnik zimny/ciepły słońce/deszcz bez różnicy zawsze to samo.
    Odpalam auto obroty utrzymują się dość pewnie w granicy 800 rpm więc wg. mnie okej, natomiast jeśli gwałtownie dodam BARDZO mało gazu szybciutko tak pyk i juz zabieram noge z pedału gazu to silnik kuleje, obroty spadają ok 500-450 i same wracają do 800 przy ruszaniu jest uciążliwe jednak gdy zdecydowanie dodam gazu ok 2000 rpm to idzie normalnie przyspiesza jest ok. tylko czasami juz mam dość ruszania za każdym razem z obrotami na poziomie 2000-2500. poniżej podam linka do podobnego zachowania sie silnika na filmie jest inny silnik ale zachowanie identyczne jak u mnie proszę zwrócić uwagę na 51 sekundę mam 1000 % to samo i nie wiem od czego zacząć.
    dodam jeszcze , że tłumik mi troche przepuszcza gdzieś ale to chyba nie powinna byc ta usterka, dziś wypiąłem przepływkę i silnik tak samo pracował żadnej różnicy nie było jak z podpiętą.

    tutaj filmik. prosze o pomoc i dziękuje za zainteresowanie
    ps. mialem odpinany akumulator jakies 3 mc temu i nie robiona byla adaptacja, nie mam vaga. kluczykiem moge to zrobic ?

    Ostatnio edytowany przez gileslaw - 19-10-17 o 11:36

  3. #13
    Roberto98's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    mam taki sam problem , prawdopodobnie przepustnica do wyczyszczenia , w weekend bede to ogarniać to dam znać

  4. #14

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bialystok
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Albo cewka? Daj znać jak będziesz miał czas jak po zabiegu a co z adaptacja kluczykiem?

  5. #15
    Ozkar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ostatnio przerabiałem to u siebie miałem podobne objawy i musiałem zawsze bazować przy ruszaniu. Wymieniłem przewody i cewkę bo były już i tak do wymiany ale niestety nic się nie zmieniło. Wymieniłem dwa dni temu czujnik temperatury płynu chłodniczego (wody) i jest jak ręka odjął wszystko wróciło do normy 1.8 AGN `97


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #16

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bialystok
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Na forum VW znalazłem takie coś, przeczytałem całość i trzeba spróbować. Wy też zobaczcie co się będzie działo
    http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php...05945&start=98

    U mnie nie ma tego czujnika ni nic jak to możliwe? W styczniu miałem zmieniany rozrzad..
    Zerknijcie jeszcze na to

    Pomóżcie panowie
    Ostatnio edytowany przez gileslaw - 21-10-17 o 08:57

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •