Cytuj Oryginalnie napisane przez kajtekjr Pokaż post
Tylko, że ta antena ma 1.45m długości, więc jest raz dłuższa i jest mało mobilna w porównaniu do Missouri
Dla mnie kwestia mobilności jest ważna, bo jedną Missouri mi zwinęli z dachu i od tego momentu za każdym razem jak zostawiam auto to antena ląduje w bagażniku.
Z Missouri jest to o tyle wygodne, że szarpnę na tyle mocno żeby magnes puścił od dachu i do bagażnika razem z podstawą. Mając Sirio ML145 odkręcałem za każdym razem tylko bat od podstawy i wsuwałem go za fotel kierowcy, bo się nie mieściła w bagażniku (Renault Clio II)

Kwestia mobilności identyczna jak Missouri. Cena na + w stosunku do Missouri. Jakość również lepsza wg mnie, bo miałem okazję testować Omegę27 na 2 dłuższych trasach, a na co dzień mam Missouri.

Czy bagażnik w Clio jest mniejszy od mojej przestrzeni pod podłogą w bagażniku ?





jeździła tak sporo czasu w chyba milione samochodów, między innymi w corsie B jakieś 6 lat temu

Także da sie


Odwołując się do Missouri i Omegi weź pod uwage że missouri ma długość fali 1/4 a omega 5/8 czyli ta druga będzie lepsza w użytkowaniu. Missouri jest po prostu głucha