Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokazane rezultaty 71 do 79 z 79

Temat: Wyłączanie poduszki pasażera

  1. #71
    kuba87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Witam. Założyłem wyłącznik u siebie i zakodowałem.. Wszytko oki. Po włączenia zapłonu też wam się wyświetla komunikat na fis stan poduszki bocznej pasażera (airbag passenger on lub off) ? Pozdro

  2. #72
    dominicanis's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. Krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Tak, wyświetla się...

  3. #73

    Data dołączenia
    Jul 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T BWA

    Domyślny

    czy jest jakaś możliwość wyłączenia tego komunikatu na FISie ??
    Bo że jest wyłączony to jeszcze jestem wstanie zrozumieć ale po co komunikat że airbag jest włączony ??

  4. #74
    Hixi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam przedlifta i zmieniam cały panel na polift 2DIN. Panel z przełącznikiem awaryjnych ma jedną wtyczkę z tyłu a z przodu są 2 przyciski plus kontrolka airbag. Moje pytanie brzmi czy jak zmodyfikuję wg instrukcji z poprzednich postów i zakoduję będzie wszystko działało?




  5. #75

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Witam. Posiadam a3 z 2011r. Dokladalem wyłącznik poduszki powietrznej w schowku....zamontowałem go, jak i lampkę kontrolną która ma sygnalizować zalączenie albo wyłącznie poduszki- jednak tu się pojawia problem bo wymianie zespolonego włącznika pojawia się w vcds-ie błąd zwarcie lub przerwa w obwodzie lampki kontrolnej.....gdzie szukać przyczyny? Ma ktoś ccgemat? Może trzeba dołożyć jakieś przewody do włącznika ( są dwa piny wolne we wtyczce) tylko gdzie je pociągnąć?

  6. #76
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Chodzi ci o czerwoną wtyczkę?
    1 - Masa - Podświetlenie dla przycisku układu Start-Stop, przycisku ASR / ESP i przycisku trybu sportowego
    2 - Przycisk dezaktywacji układu Start-Stop - Sygnał potencjału dodatniego do sterownika silnika / Sygnał masy aktywacji trybu sportowego - Przycisk trybu sportowego
    3 - Podświetlenie przycisku ASR / ESP, przycisku układu Start-Stop i przycisku trybu sportowego - Styk 58s
    4 - Przycisk dezaktywacji układu Start-Stop - Sygnał zwrotny masy dezaktywacji układu od sterownika silnika / Sygnał zwrotny masy aktywacji trybu sportowego
    5 - Napięcie po zapłonie z bezpiecznika nr 4 dla przycisku układu Start-Stopi przycisku ASR / ESP / Napięcie po zapłonie z bezpiecznika nr 2 dla przycisku trybu sportowego
    6 - Wolne
    7 - Przycisk ASR i ESP - Sygnał potencjału dodatniego do sterownika układu ABS
    8 - Lampka kontrolna wyłączonej poduszki bezpieczeństwa po stronie przedniego pasażera - Napięcie po zapłonie z bezpiecznika nr 3
    9 - Lampka kontrolna wyłączonej poduszki bezpieczeństwa po stronie przedniego pasażera - Masa wysterowana przez sterownik poduszek powietrznych
    10 - Wolne / Masa dla przycisku trybu sportowego
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  7. #77

    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia, woj. pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Brak aktywnej adaptacji

    Witam, chciałbym wyłączyć poduszkę pasażera bez konieczności montażu przełącznika, ale kanał ADAPTACJA jest niedostępna. Czy dostęp upoważnionych odblokuje mi dostęp do tego ? Jeśli tak to czy ktoś z Was posiada klucz dostępu?

  8. #78
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Spróbuj 30475
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  9. #79

    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia, woj. pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Spróbuje po południu, dzieki wielkie

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •