Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 41

Temat: Zmiana Radia Chorus na Symphony

  1. #11
    Kajetan's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radzionków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    radekKRK nie czytasz co pisze

    ps jak chcesz pokombinowac to tu kolesie sprzedaja za 30 pln czyli kompletna darmoszka
    czyli za 30 zeta jak sie uda moze przerobic z 1din na 2 din a to nie 800 zeta jak w Twoim przypadku

  2. #12
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radekKRK
    aha marekb zanim zaczniesz cokolwiek rozbierac to zmierz dokladnie szerokosc u gory i u dolu symphony i sprawdz czy wejdzie Ci w Twoj tunel srodkowy bo takie same radia montowali w a4 i a6-znaczy teoretycznie takie same a w rzeczywistosci są szersze o jakis centymetr i musisz wtedy musisz szlifowac rownierz radia a jak dla mnie to jest juz bezsensowne.
    Ten concert który mam jest wymontowany z poliftowej 8L A3

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radekKRK
    Kajetan ale ta ramka za 30 zeta to jest tak samo 1 din wiec po co markowi taka?
    Kupiłem ta ramkę, bo wole testować sobie na jednej, jak nie pójdzie to nie będę miał zniszczonej ramki, wolalem wydać 24,99 za ramkę, którą jak coś nie pójdzie to wyrzuce, a nie będę płakal ze wywaliłem 800 zł za ramkę a i tak nie podeszło
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  3. #13

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marekb
    Cytuj Oryginalnie napisane przez radekKRK
    aha marekb zanim zaczniesz cokolwiek rozbierac to zmierz dokladnie szerokosc u gory i u dolu symphony i sprawdz czy wejdzie Ci w Twoj tunel srodkowy bo takie same radia montowali w a4 i a6-znaczy teoretycznie takie same a w rzeczywistosci są szersze o jakis centymetr i musisz wtedy musisz szlifowac rownierz radia a jak dla mnie to jest juz bezsensowne.
    Ten concert który mam jest wymontowany z poliftowej 8L A3

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radekKRK
    Kajetan ale ta ramka za 30 zeta to jest tak samo 1 din wiec po co markowi taka?
    Kupiłem ta ramkę, bo wole testować sobie na jednej, jak nie pójdzie to nie będę miał zniszczonej ramki, wolalem wydać 24,99 za ramkę, którą jak coś nie pójdzie to wyrzuce, a nie będę płakal ze wywaliłem 800 zł za ramkę a i tak nie podeszło
    Podejsc zawsze podejdzie ale pytanie jak to bedzie wygladalo juz po skonczeniu ja wolalem zainwestowac wiecej tylko po to aby moe auto w srodku nie wygladalo jakby je kowal serwisowal.

  4. #14
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez radekKRK
    Podejsc zawsze podejdzie ale pytanie jak to bedzie wygladalo juz po skonczeniu ja wolalem zainwestowac wiecej tylko po to aby moe auto w srodku nie wygladalo jakby je kowal serwisowal.
    Dlatego będę kombinował, jakby miało to wygladać jak druciarstwo to wtedy odpuszczę. i dam to ludziom od CarAudio niech zrobia to cacy
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  5. #15
    bleumann's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/Radom
    Auto
    BMW E92
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Rozumiem ze do poliftu też trzeba zakupić ramkę? Warto by się zainteresować montażem Navi przeciez oni tez jakos to muszą zamocować a przeciez nie płacą napewno za ramkę 800zł bo montaż navi kosztuje 1600zl

  6. #16

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bleumann
    Rozumiem ze do poliftu też trzeba zakupić ramkę? Warto by się zainteresować montażem Navi przeciez oni tez jakos to muszą zamocować a przeciez nie płacą napewno za ramkę 800zł bo montaż navi kosztuje 1600zl
    Tak do poliftowej rownierz musisz zakupic ramke ale tam dochodzi jeszzce jeden problem,mionowicie sterownik klimy musisz albo rzezbic(aby opuscic go nizej o jedno pole) albo zakupic taki z wersji która miala juz konsole 2 din.

  7. #17
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Soł, w sobote robiłem kilka rzeczy w aucie, i miałem zamiar zamontować Symphony, ale ze jako nie dotarł do mnie emulator CAN, to tylko przymierzyłem i podpatrzyłem jak to zamontować. Okazuje się ze dobrze ze kupiłem druga ramkę na testy, gdyż trzeba będzie trochę ciąć, ale da się to założyć. Rezygnacja z popielniczki jest na 100%, pozostaje tylko sobie wyprowadzić gniazdo na zapalniczkę, bo się może przydać.
    Klimatronik wędruje w miejsce popielniczki. A radio normalnie pasuje

    Dziś podpiąłem na chwilę radio poprzez emulator CAN'a i po usłyszeniu jak gra jestem na 100% przekonany ze chce to radio tam wpakować.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  8. #18

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    i wkoncu nie wpakowałeś???
    Kamil

  9. #19
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Za dużo roboty, a efekt nie współmierny do kosztów i pracy
    wrzuciłem Concert 2 i jestem mega zadowolony
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  10. #20
    Dolina's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Crewe
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    Witam kilka dni temu kupiłem Audi S3 8L z 2002r. Przy kupnie nie działało radio(Symphony I) po sprawdzeniu okazało sie ze bezpiecznik z tyłu radia jest przepalony... Po wymianie i wpisaniu kodu radio gra.. ale

    1. Brak podswietlenia przycisków. Jedynie pali sie wyswietlacz i jak siedzi plyta to CD.
    2. Radio nie reaguje na przkrecenie zapłonu. Za kazdym razem trzeba ja manualnie właczyc i wyłaczyc
    3. Brak informaci o radiu na FISie (nie jestem pewny czy powinna byc ale jest jej brak)
    4. Glośniki z przodu charczą. Po wymontowaniu i inspekcji nie mają zadnych pekniec. Spalily sie czy ma to cos wsplonego z reszta problemów?
    5. Po wlączeniu radia powinno pokazac sie BOSE na wyswietlaczu, u mnie od razu pokazuje stacje radiową lub CD.
    6. Mimo BOSE, dzwiek jakos dupy nie urywa wrecz przeciwnie jest przecietny. Nie jestem mega wymagajacym ale jako "dodatkowa opcja" wydaje mi sie ze powinno lepiej grac. Cos u mnie nie tak?

    Zastanawia mnie fakt ze w dokumentach które dostałem przy kupnie znalazłem MANUAL od radia "AUDI Chorus Sound System" a nie "Symhpony I" ktore aktulanie siedzi. Smierdzi mi tym ze ktos po prostu zrobil sobie upgrade-a i dlatego mam takie problemy z radiem. Po wymontowaniu radia okazało sie tez ze bylo wymienione bo na obudowie jest wypisany markeren VIN z ktorego to auta pochodzi i nie pokrywa sie z moim. Radio jest z S3 z 2001r

    Pytanie jest takie, radio bylo wymienione bo sie zepsulo czy ktos zrobił sobie upgrade-a? I dlatego sa z nim problemy bo moze trzeba zaprogramowac albo czegos po prostu brakuje.

    Przy okazji rozkodował by mi ktos VIN? Rozwialo by to watpliwosci co do tej kwesti.
    WAUZZZ8L821017297


    Ostatnie pytanie. Czy z radiem Chorus wychodzilo razem BOSE?

    Podsyłam kilka zdjec radia/kostek/zmieniarki










    Ostatnio edytowany przez Dolina - 19-03-17 o 12:52

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •