Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Przekodowanie DME z automatu na manual ASZ

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny Przekodowanie DME z automatu na manual ASZ

    Witam,
    Jestem po zmianie skrzyni w mojej A3 2001 1.9Tdi ASZ z tiptronica 5b na manual 6b. Mechanicznie już wszystko ok. Elektryk zrobił też, że auto odpala i można nim jeździć. Poinformował mnie tylko, że nie da rady przeprogramować kompa. Teraz świeci mi sie kontrolka ESP i oczywiście nie działa mi kontrola trakcji. Dodatkowo przestał mi działać tempomat. Potrzebuję informacji jak to przekogować ? szukałem szukałem i znalazłem na jednej ze stron jak to zrobić, ale do ASZ nie ma informacji. Podobno w ASZ się to robi inaczej. Jeśli ktoś potrafi mi pomoc to będę bardzo wdzięczny !!
    Pozdrawiam

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Panowie. Wiem jak przekodowac ale u mnie to nie dziala. Mi elektryk powiedział żeby dme zmienić od manuala. Teraz mam dwa pytania. Jaki nr dme potrzebuje i co muszę zrobić żeby to zadzialalo. Hm ?

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Odgrzeję trochę ten temat bo nie chce załadać nowego. Nadal mam problem z przekodowaniem. Może ktoś z okolic Łodzi jest w stanie mi pomóc ?
    Dodatkowo chciałem zapytać czy ktoś posiada wsad do sterownika silnika od ASZ manualna skrzynia ? Będę bardzo wdzięczny. Mam już dość jeżdżenia z nie dokońca działającym tak jak powinien samochodem.

    Tak jeszcze myśle, że jak kupie sterownik od manuala to... cieżko będzie go dostosować, żeby auto odpaliło itd ?


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez batim - 02-11-12 o 11:54

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •