Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 22

Temat: Zakup polerki / jaka polerka?

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Zakup polerki / jaka polerka?

    Planuję zakup maszynki do polerowania do użytku domowego. Używana będzie kilka razy do roku, bo pewnie ją komuś czasem pożyczę. Co polecacie? Zakup raczej budżetowy więc Makita za 1kpln odpada. Ktoś tu na forum polecał PowerUp dostępną na Allegro. Wyczytałem że maszyna ma mieć stalilizację obrotów (sprzedawcy o tym nie wspominają). Na co jeszcze zwrócić uwagę? Rodzaj mocowania talerza? Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane
    Autofanty.pl - Najtańsze części do Twojego Audi na forum. Masz pytania? Pisz na priv

    Zalecana forma kontaktu ze mną:
    adam@autofanty.pl
    rzadko przeglądam skrzynkę wiadomości na forum

  2. #2
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zobacz czy takie coś by Tobie odpwiadało: http://www.carok.pl/towar.158.poweru...ka.1400.w.html
    regulacja obrotów od 0 do 3000 obr/min
    Na chwilę obecną brak w magazynie ale mamy zamówioną dużą ilość i czekamy tylko na dostawę.
    Gwarancja 2 lata
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  3. #3

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    O takiej pisałem, ale ja sam nie wiem czy takie urządzenie jest warte zakupu. Może Wiolka niech dorzuci swoje 3gr. Wiem, że wypowiadanie się o konkurencji to śliska sprawa, ale trzeba się z tym liczyć oferując swój towar na forum
    Autofanty.pl - Najtańsze części do Twojego Audi na forum. Masz pytania? Pisz na priv

    Zalecana forma kontaktu ze mną:
    adam@autofanty.pl
    rzadko przeglądam skrzynkę wiadomości na forum

  4. #4
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wiolka to Expert, poza tym ja tam Wiolkę b.lubię wiec nie mam ciśnienia na konkurencję z jej strony.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  5. #5
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Franc Pokaż post
    Może Wiolka niech dorzuci swoje 3gr.
    No dobra to 3 grosze od Wiolki Miałam okazję pracować Powerup'em...tzn pracować to dużo powiedziane Wg mnie maszyna stabilizację obrotów to ma tylko teoretycznie. Jeżeli chodzi o wykończenie to jeszcze może i by się nadawała ale do cuttingu za cholerę Jeżeli szukasz budżetowej maszyny to dobre opinie ma ta: http://temachem.sklep.pl/opis/231754...-polisher.html

    ---------- Post dodany 12-04-12 o 14:13 ----------

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PITERd Pokaż post
    Wiolka to Expert, poza tym ja tam Wiolkę b.lubię wiec nie mam ciśnienia na konkurencję z jej strony.
    He he no widzisz w jakich czasach nam przyszło żyć jeszcze w roli konkurencji to my chyba nie występowaliśmy w wielu innych i owszem ale to...to nie ten temat ale z tym expertem to się nie rozpędzaj, bo jeszcze ktoś uwierzy


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  6. #6

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dzieki za odpowiedź. Własnie wczesniej też na forum Mondeo znalazłem pozytywne opinie na temat Silverline.

    A teraz troche off-topic. Ponieważ w tym momencie przyszło mi występować w roli kupującego, a nie sprzedawcy, to mam prośbę.

    Trzeba doprowadzić do porzadku lata zaniedbań. Na lakierze są tzw. swirle, jakaś przycierka parkingowa na zderzaku, pajączek też na zderzaku, do tego ze 3 warstwy pasty tempo i inne takie historie. Auto na początek trzeba solidnie umyć-oczyscić ze wszystkiego co nie jest lakierem. Później jak wyczytałem wyglinkować, następnie jakaś polerka i na koniec wosk (?). Czy mogłbym dostać na e-mail propozycję (wraz z ceną) kompletnego zestawu do tych prac? Potrzebna cała chemia, glinka, wszelkie narzędzia polerskie itd. Samochód to A3 w kolorze ciemnogranatowym.
    Autofanty.pl - Najtańsze części do Twojego Audi na forum. Masz pytania? Pisz na priv

    Zalecana forma kontaktu ze mną:
    adam@autofanty.pl
    rzadko przeglądam skrzynkę wiadomości na forum

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Najlepiej jakby taką liste zrobić tutaj bo mogą być też inni zainteresowani tematem.
    Skoda Superb - 2.0TDI - CFFB -2011r.

  8. #8
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Franc Pokaż post
    Czy mogłbym dostać na e-mail propozycję (wraz z ceną) kompletnego zestawu do tych prac? Potrzebna cała chemia, glinka, wszelkie narzędzia polerskie itd. Samochód to A3 w kolorze ciemnogranatowym.
    Ok podaj swojego maila. Wieczorem albo ja albo Paweł napiszemy mniej więcej jak sprawa wygląda Dobrze by było gdybyś miał zdjęcia tego auta (albo przynajmniej tych uszkodzeń na zderzaku).


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  9. #9

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    W sygnaturce jest, ten duży, czerwony
    Autofanty.pl - Najtańsze części do Twojego Audi na forum. Masz pytania? Pisz na priv

    Zalecana forma kontaktu ze mną:
    adam@autofanty.pl
    rzadko przeglądam skrzynkę wiadomości na forum

  10. #10
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    odświeżam temat wiosna idzie , potrzebna jakaś maszynka , głównie do odświeżenia felg polerowanych , kloszy reflektorów i ścierania nałożonego wosku to ręcznie mi się nie chce Może z czasem poprawić lakier na aucie.
    Budżet 150-300zł
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •