Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 148

Temat: Woskowanie samochodu.

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja sie dolacze do tematu ale troche inne pytanko na ślasku koleś robie usluge "czyszczenie auta wraz z TAFLOWANIEM" nie wiem co to jest to taflowanie ale koszt tej uslugi to 65 zl i efekt jest podobno piorunujacy znikaja nawet rysy.. w tym tygodniu dam matki peugeota tam do wyczyszczenia zobacze jakie sa efekty... wiecie co to jest to cale taflowanie?? slyszeliscie o tymm??

  2. #12
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    taflon hehe.... o czymś takim nie słyszałem , ale o teflonie owszem ... jesli chcesz sobie poczytac http://www.technicoat.cz/?l=pl&akce=novinky#2 ... w skrocie.. naklada sie teflon na lakier aby uchronic go przed dzialaniem szkodlikow czynnikow klimatycznych m.in kwasnego deszczu.. roznego rodzaju zaniesczyszczeniami, tworzy on taka powloke ochornna na powierzchni samochodu .... z tego co wiem duzo osob z tego korzysta a ceny sa rozne...i teflon rowniez

  3. #13

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    no no tez pierwsze slysze , czlowiek jednak wiele sie dowiaduje ale to dobrze jak ktos to robil napiszcie jak to jest w realu
    Pozdrawiam

  4. #14
    ChojnY's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wa-wa/Warka
    Auto
    BMW E60
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    hehe... ja nie mam problemu z woskowaniem, myciem, sprzataniem samochodu... mam myjnie na podworQ...
    co do wosku to nakladam pod cisnieniem na mokry samochod... czekam jakies 30-60s i plucze... a nakladac recznie wosk ? hmm... trzeba poswiecic sporo czasu a efekt jest minimalnie lepszy...

  5. #15

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ChojnY
    hehe... ja nie mam problemu z woskowaniem, myciem, sprzataniem samochodu... mam myjnie na podworQ...
    co do wosku to nakladam pod cisnieniem na mokry samochod... czekam jakies 30-60s i plucze... a nakladac recznie wosk ? hmm... trzeba poswiecic sporo czasu a efekt jest minimalnie lepszy...
    efekt jest duzo lepszy... nie da sie porownac wosku natryskowego do polozenia pozadnej politury ktora da prawdizwa twarda warstwe zabezpieczajaca

  6. #16
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Cytuj Oryginalnie napisane przez ChojnY
    hehe... ja nie mam problemu z woskowaniem, myciem, sprzataniem samochodu... mam myjnie na podworQ...
    co do wosku to nakladam pod cisnieniem na mokry samochod... czekam jakies 30-60s i plucze... a nakladac recznie wosk ? hmm... trzeba poswiecic sporo czasu a efekt jest minimalnie lepszy...
    efekt jest duzo lepszy... nie da sie porownac wosku natryskowego do polozenia pozadnej politury ktora da prawdizwa twarda warstwe zabezpieczajaca
    no ... i lakier wyglada jak nowy ...jak bylem w polsce wypolerowalem, nalozylem warstwe ochronna i prawie wszystkie widoczne pod sloncem rysy poznikaly i wyglada jak nowo lakierowany

  7. #17

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    heh ja dzisiaj zrobilem moja niunie na bostwo !! a wiec:
    1) wymylem na recznej elegancko full opcja
    2) nalozylem wosk koloryzujacy i regenerujacy (osobiscie)
    3) nalozylem warstwe wosku (owcieralem sie jak glupi - ale efekt jest)

    I powiem ze wyglada jak nowka z odleglosci 2 metrow nie widac zadnej ryski... jak sie podejdzie blizej to oczywiscie mozna sie dopatrzec jakis uszkodzen lakieru ale tak jak sie swieci teraz to sie jeszcze od fabryki nie swiecila hahaha ;]

  8. #18
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    wother, a jakie srodki stosowales?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  9. #19

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Arturo jutro ci powiem bo musze zobaczyc bo zostaly w bagazniku i nie pamietam..

  10. #20

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    podepne sie pod temat co sadzicie o takich maszynkach do polerowania... wyglada to podobnie do szlifierki. mial ktos z tym stycznosc?? rysuje lakier?? bo to mnie najbardziej zastanawia... ???

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •